38. DÖNEM İNAKTİF ÜYE KONTROLÜNDE VEKİL VE ŞEHİR BAŞKALARI HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
İtiraz mesjalarını toplayalım.
Herkes görüşünü, fikrini yazsın bu mesajdan sonra.
Tartışmaya gerek yok.
Biz de tek tek cevap vermeyeceğiz yeterince cevap verdik.
17.00'da bir karar vereceğiz.

Büşra Gamze

Ziyaretçi
şehir başkanlığını/milletvekilliğini bile umursamayan kişilerin bu seçime etki etmesi saçmadır. Yönetimin aldığı karara saygı duyuyoruz 🙂 Haksızlıktan emekten söz ediyorsunuz oyunu gram umursamayan adamların oyu silindiği için. Oyunu umursayan biri şb/mv olduğu halde 3 gün girmemezlik yapmaz

YasinKartal

Ziyaretçi
ivep kontenjanından aday olan turan partisi vekillerden 5 tanesinin 3 ü oy kullanmadığı için vekilliği düşürüldü yine gittiniz turandan vekil atadınız mahmut admin uyarmasa utanmadan aynı adamları geri atayacaktınız yani yönetimin söylediklerini anlamaya çok kafanızı yormayın arkadaslar ya.

BurakAtak

TÜRK BUDUN
27. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
şehir başkanlığını/milletvekilliğini bile umursamayan kişilerin bu seçime etki etmesi saçmadır. Yönetimin aldığı karara saygı duyuyoruz 🙂 Haksızlıktan emekten söz ediyorsunuz oyunu gram umursamayan adamların oyu silindiği için. Oyunu umursayan biri şb/mv olduğu halde 3 gün girmemezlik yapmaz
Bir önceki dönem de bu kural icin adaletsizlik yapılıyor diye konu actınız şimdi bunumu savunuyorsunuz ? Merak ediyorum

BurakAtak

TÜRK BUDUN
27. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
ivep kontenjanından aday olan turan partisi vekillerden 5 tanesinin 3 ü oy kullanmadığı için vekilliği düşürüldü yine gittiniz turandan vekil atadınız mahmut admin uyarmasa utanmadan aynı adamları geri atayacaktınız yani yönetimin söylediklerini anlamaya çok kafanızı yormayın arkadaslar ya.
Sıktınız be 😂

JeoKA

İşçi ve Emekçi Partisi
Vatandaş
Aysu kayaci cok izlemissiniz sanirim herkesin oyu bir sayiliyor sizinki fazla anlaşılan

Ferhat43

MİLLİ EGEMENLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI
35. Dönem Oyun Başkanı
Seçimlerden sonra itirazınız dikkate alınmış ve yeni sonuçlar şeffaf bir şekilde paylaşılmıştır. Seçimin iptalini hayal edin, ellerini ovuşturan arkadaşlar lütfen basitleşmesinler.

Aktimur*

4. Dönem Hava Kuvvetleri Komutanı
Vatandaş
Büşra başkanım. Dediklerinde sonuna kadar haklısın. Bizde aksini iddia etmiyoruz. Bizim itirazımız bu yönde değil. Bizim itirazımın kuralın sayım aşamasında konmuş olması. Kendinizi ayhan başkanın yerine koyun. Oy sayılırken alınan yeni bir karar ile eğer siz kaybetmiş olsaydınız seçimi sessiz kalırmıydınız. İçtenlikle soruyorum size. Saygılar.

KURT 77

Ziyaretçi
Arkadaşlar sakin kalalım galeyana gelip oyun yönetimini göreve çağırıyoruz diye tehtitvari konuşmayalım onların yaptığını yapmayalım sesleri burda gür çıkıyor olabilir ama inanın özel lerin de tehdit masumane insanlar 😉

Sercan Kankılıç

17, 18. DÖNEM ADALET BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
İmanla yapılan ihanetle yıkılmayacak. Evdeki hesap çarşıya uymayınca neden hemen ayaklandınız? İtirazınız sonucunda oylar karşılıklı olarak eksildi ve sonuç değişmedi. Saygı duyacaksınız.

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Oyumu kullandım ancak Her iki tarafıda desteklemiyorum tarafsız bir gözle olaya bakıyorum. Seçimden sonra alınmış ilk karar bu değil daha öncede seçim sonuçlarına etki edecek kararlar alındı. Eminim yönetim teker teker inceleme yapıyordur isimler üzerinde ve doğru kararı verecektir ancak bu seçimden sonra ki seçimlerde seçim sonrası yeni kurallar getirmeye bence son verilmeli. Seçimden sonra alınan yeni kurallar ve uygulamalar bir kesim tarafından yönetim sonuçlara müdahale ediyor gözüyle bakılıyor. Ayrıca birbirinize laf atmak yerine kanıt çıkarıp savunma yapsanız daha etkili olur. Tartışmalarınız sonucu etkilemez savunmanız ve kanıtlarınız etkiler. Yeni Kararı savunanlar bu kararla kaybetseydi itiraz edecekti ya da yeni kararı savunmayanlar bu kararla kazansaydı itiraz etmeyecekti o yüzden kavgaya gerek yok. 😁

Gönül İttifakı

"Gönüller yapmaya geldik..."
Vatandaş
ZORUNLU AÇIKLAMA;

Gönül İttifakı'nı oluşturan siyasi partiler olarak seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte gerekli açıklamaları yaparak zaferimizi ilan ettik. Sonraki süreçte gelen itirazları sabır ve sağduyuyla takip ettik. Oyun yönetimimizin işini zora sokacak, gündemi meşgul edecek yorum ve paylaşımlardan kaçındık. Ortamı germemek adına sessiz bir şekilde sadece izledik. Bu sabah yapılan itirazlar sonucunda oyun yönetimimiz tarafından açıklanan güncel durumda Gönül İttifakı'mızın Oyun Başkan Adayı Büşra Gamze başkanımızın oylarının eksildiğini fakat iki rakip arasında en yüksek oya sahip olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir. Bu durum Gönül İttifakı'mızın zaferini tescillerken kapalı kapılar ardında hesap yapanların da tekerine çomak sokmuştur. Seçim sürecindeki başarısızlıklarını oyun yönetimine yıkmak, seçimlerin tekrarlanmasını gür bir sesle dile getirdiklerinde amaçlarına ulaşacaklarını hayal edenlerin sonu yine hüsran olacaktır. Seçim sonuçları herkes tarafından kabul edilmeli ve sindirilmelidir.

Gönül İttifakı'nı oluşturan siyasi partiler işini ciddiyet ve titizlikle yapmış, seçimden alnının akıyla çıkmıştır. Siyasi maharetsizliklerini ve kabiliyetsizliklerini oyun yönetimine ve bizlere mal etmeye çalışanları açıkça uyarıyoruz;

Seçim sonuçları meşrudur. İtirazlar sonucunda her iki tarafın oyunun eksilmesine rağmen Büşra Gamze başkanımız bu yarışı önde tamamlamıştır.

KURT 77

Ziyaretçi
Oyumu kullandım ancak Her iki tarafıda desteklemiyorum tarafsız bir gözle olaya bakıyorum. Seçimden sonra alınmış ilk karar bu değil daha öncede seçim sonuçlarına etki edecek kararlar alındı. Eminim yönetim teker teker inceleme yapıyordur isimler üzerinde ve doğru kararı verecektir ancak bu seçimden sonra ki seçimlerde seçim sonrası yeni kurallar getirmeye bence son verilmeli. Seçimden sonra alınan yeni kurallar ve uygulamalar bir kesim tarafından yönetim sonuçlara müdahale ediyor gözüyle bakılıyor. Ayrıca birbirinize laf atmak yerine kanıt çıkarıp savunma yapsanız daha etkili olur. Tartışmalarınız sonucu etkilemez savunmanız ve kanıtlarınız etkiler. Yeni Kararı savunanlar bu kararla kaybetseydi itiraz edecekti ya da yeni kararı savunmayanlar bu kararla kazansaydı itiraz etmeyecekti o yüzden kavgaya gerek yok. 😁
Nasıl kanıt sunalım Eren peki insiyatif kelimesi açık olan bir durumda birdaha kullanilmayacagi ne malum . Ucu açık bir kelime bu kardeşim . Yazılı kurarlar bu yüzden var burda ki olay da tam bu işte

V for Vendetta

Ziyaretçi
Tüm mesajları okursanız zaten sebepleri yazdık.
@Arda Ulaş ATEŞ siz de okuyun.
Sayın yöneticim burda oyuncuların yarısından fazlası seçimin adetli olmadığını düşünüyor
En az 200 oyuncunun düşüncesi bu yönde
Siz de böyle bir kararı şimdi almak zorunda kaldık diyorsunuz sebep ne olursa olsun şimdi alınan kararda ki fikriniz hepimizi ciddi şekilde etkiliyor tekrar gözden geçirmenizi rica ediyorum saygılar

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
Sayın yöneticim burda oyuncuların yarısından fazlası seçimin adetli olmadığını düşünüyor
En az 200 oyuncunun düşüncesi bu yönde
Siz de böyle bir kararı şimdi almak zorunda kaldık diyorsunuz sebep ne olursa olsun şimdi alınan kararda ki fikriniz hepimizi ciddi şekilde etkiliyor tekrar gözden geçirmenizi rica ediyorum saygılar
Buna sen mi karar veriyorsun? Ne demek yarısından fazlası adaletli olduğunu düşünmüyor. Sen iyi misin? Matematikten, sayılardan anlar mısın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...