38. DÖNEM İNAKTİF ÜYE KONTROLÜNDE VEKİL VE ŞEHİR BAŞKALARI HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AhmetGn

Üye
Vatandaş
Seçimlerden sonra itirazınız dikkate alınmış ve yeni sonuçlar şeffaf bir şekilde paylaşılmıştır. Seçimin iptalini hayal edin, ellerini ovuşturan arkadaşlar lütfen basitleşmesinler.
Basitleşme yok 7 gün girmemiş biri inaktif sayılıyor ve oyları geçersiz anlaşılan bug olmuş bu dönenlerin oyları geçerli sayıldı itirazımız haklı ve doğrudur bu seçime kadar olan kurallar uygulanmalıdır seçim bitmiş itirazlar yapılmış gidip yeni kural yazıp işleyişe koyulması nerden bakarsak bak anlamsız adaletsiz bir ortam yaratmaktadır

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Böyle birley geldiğini zannetmiyorum oyubun kurallarındada inaktif oyuncu 7 gün yazıyor 3 gün sonra görev süresinden düşenin ne zaman oyları geçersiz sayıldı ?
Geçen seçimdede kurallarda inaktiften dönen kişiler milletvekili olamaz diye bir kural yazmıyordu ki 19. dönemde inaktiften dönüp vekil olmuştum bir sorun çıkmamıştı ancak ONUR DEMİRHAN ın vekilliğinin düşürülmesi kararı verilmişti. Daha sonra yine böyle olay çıkarmayı sevdiğiniz için kimsenin vekilliğini düşürmediler halbuki aynı dönemde hem şehir başkanı hem vekil olan biri vardı sizden. Yinede bu kadar ortalığı karıştırmadık. Hatırlatmak istedim 🙂

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Aynı durumda siz olsanız nasıl tepki verirdiniz acaba merak ediyorum ?

Geçen seçimdede kurallarda inaktiften dönen kişiler milletvekili olamaz diye bir kural yazmıyordu ki 19. dönemde inaktiften dönüp vekil olmuştum bir sorun çıkmamıştı ancak ONUR DEMİRHAN ın vekilliğinin düşürülmesi kararı verilmişti. Daha sonra yine böyle olay çıkarmayı sevdiğiniz için kimsenin vekilliğini düşürmediler halbuki aynı dönemde hem şehir başkanı hem vekil olan biri vardı sizden. Yinede bu kadar ortalığı karıştırmadık. Hatırlatmak istedim 🙂
bizde yoktu o dediğin kişi başkanım bizim partiden değildi.

BurakAtak

TÜRK BUDUN
27. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Gayet alpaslanın acıklamalarını tekrar oku vekıllık düsürüldü ve sonra adaletsizlik yapıldı diye düşünüyorum yazılarınız forumda halen durmakta sonra karar da eşitlik yapıp dokunulmadı

Ahmett EROL

Adalet ve Direniş Partisi Kurucu Başkanı
Vatandaş
Evet buna oyun yönetimi açıklık getirmişti bende yanlış hatırlamıyorsam 😃

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Gayet alpaslanın acıklamalarını tekrar oku vekıllık düsürüldü ve sonra adaletsizlik yapıldı diye düşünüyorum yazılarınız forumda halen durmakta sonra karar da eşitlik yapıp dokunulmadı
6 sayfalık bi tartısmanın yanında az kalır ki o seçimide siz kazanmıştınız bu karar alındığı için.

AhmetGn

Üye
Vatandaş
Ortalığı karıştırdığımız yok siz anlaşılan aklınız almıyor inaktif üyelerin oyları geçerli sayılıyor haklı olarak itiraz yapıldı hala bu konu üzerinde sırıtarak küçümseniz yokmu olayın ciddiyetinin farkında değilsiniz yada anlamak istemiyorsunuz

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Evet buna oyun yönetimi açıklık getirmişti bende yanlış hatırlamıyorsam 😃
Yönetim bunada açıklık getirdi şbliği mv liği düşenlerin oyunun geçersiz sayılacağına karar verdi yeni bir kuralla bizde sizin yaptığınız gibi bu kuralı destekliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...