38. DÖNEM İNAKTİF ÜYE KONTROLÜNDE VEKİL VE ŞEHİR BAŞKALARI HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Senelerdir tanırız birbirimizi dediğiniz doğru son dakika insiyatifi nerde görülmüş 😀 heleki sonucu böyle etkileyecek bir durumda .

Seçimin tekrarlanması daha adaletli olur bunu düşünün lütfen
Kurt açıkcası 3 gün oyuna girmeyip vekilliğini şehir başkanlığını elinden aldığımız kişiler yüzünden seçim tekrarlanması adil değil.
17.00'a kadar vakit var.
Başka geçerli bir sebep bulunur ise o zaman değerlendirilir.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Konuya cevap yazmayı bırakıp biraz sizlerin tartışmasına bırakıyorum topu.
Ama şu konuda hala netiz;
-3 Gün görevine gelmeyip görevinden alınan kişinin oyunun geçersiz sayılması adildir.
Ayrıca görevinden düşen vekilin 1 dönem cezalandırılması hakkındaki kural birazdan buraya atılacaktır.

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Sevgili Burak.
3 Gün oyuna girmediği kesin bu kişilerin. 7 günü tamamlamadıkları kesin değil bu 1.
Ayrıca 3 gün oyuna girmeyen vekil bizim için inaktif üye konumundandır.
Şu an teknik problem sonucu oluşan bizim çözümümüz budur.
Yönetim bu kişileri inaktif üye kabul etmiştir.
Bu sadece sizde değil karşı tarafta da vardır.
kimde olduğunun önemi yok sayın @Mahmut işiniz zor kabul ediyoruz. fakat bizlerinde verdiği emek bu seçimde olsun diğer seçimlerde 5-6 arkadasımız sabaha kadar uyumadı kimisi uykusuz işe gitti.beklediler. sonunda cıkan bu karar soru işareti bıraktı. Ysk böyle birşey cıkıp acıklasa millet ne kadar inanır yada arafta kalır. birde bu açıdan bakalım sayın @Mahmut

KURT 77

Ziyaretçi
Bu oyunda daha öncede son anda kararlar alındı bu kadar sesimi çıkarmadık. Aktif bir oyuncu olarak mahmut beyin kararına saygı duymam battı mı sana 🙂
Cabam kazanip kazanmamak degil böyle bir kesimin kazanmaması
2 kadın oyun başkanı verdik seninle bu güzel giden olayı bozmak istemiyoruz sen inan hiç yakışmıyorsun

Büşra Gamze

Ziyaretçi
kimde olduğunun önemi yok sayın @Mahmut işiniz zor kabul ediyoruz. fakat bizlerinde verdiği emek bu seçimde olsun diğer seçimlerde 5-6 arkadasımız sabaha kadar uyumadı kimisi uykusuz işe gitti.beklediler. sonunda cıkan bu karar soru işareti bıraktı. Ysk böyle birşey cıkıp acıklasa millet ne kadar inanır yada arafta kalır. birde bu açıdan bakalım sayın @Mahmut
Tek uyumayan siz misiniz ayhan başkanım? Sadece sizden gitmedi bizdende oyu düşen üyeler oldu.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Seçim sırasında karar alınıp şimdi aldık demek oyunun güvenilirliğini zedeliyor. Kafanıza göre o zaman her seçimi belirlersiniz uğraşmaya gerek yok
Bize bu tonda gelmeyin lütfen. Yapmayın, rica ediyoruz. Kararı almak zorunda olduğumuz için alıyoruz.

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
-3 Gün görevine gelmeyip görevinden alınan kişinin oyunun geçersiz sayılması adildir.
Ayrıca görevinden düşen vekilin 1 dönem cezalandırılması hakkındaki kural birazdan buraya atılacaktır.
Son anda bir sürü kişinin inaktif üyelikten dönüp oy kullanıldığı itirazlar sonucu ortaya çıkartıldı.
Sayın yöneticim işinize karışmak gibi olmasın ama seçimin tekrarlanması ve inaktif üyelerin yeniden gözden geçirilmesi daha adil olacaktır.

JeoKA

İşçi ve Emekçi Partisi
Vatandaş
Karar önceden açıklanır sonraki seçimde uygulanır. Alinan her karar bir sonraki seçimi bağlar olması gereken budur. Seçim yapılmış oy sayilirken karar alinmaz

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Senelerdir tanırız birbirimizi dediğiniz doğru son dakika insiyatifi nerde görülmüş 😀 heleki sonucu böyle etkileyecek bir durumda .

Seçimin tekrarlanması daha adaletli olur bunu düşünün lütfen
Ohooo çok görüldü son dakika insiyatifler 😅

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici

Ancak aktif görevde olan kişi istifa ederse ya da inaktif olduğundan dolayı otomatik olarak görevinden alınır ise;
Kullanıcı hareketlerinden yola çıkılıp, istifa ettiyse; istifa tarihinden itibaren 2 DÖNEM seçilme yasağı veya inaktif olduysa; oyuna geri dönüş tarihinden itibaren 2 DÖNEM seçilme yasağı verilecektir.

Bu kural uygulanmasa dahi bu kişilere bakış açımız buradadır.

AG34

38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Anlamaya, çözmeye çalışıyoruz.
Bizi suçlamak yerine tartışalım hep beraber.
Rica ediyoruz.
sayın @Mahmut sukunetle her zaman tartısalım hiç bir problem yok ama ortada kaldı bu durum benim şahsi görüşüm he cıkar dersin 7 gün inaktif örnekleme 2 kişi düşürüldü kazana büşra başkan eyvallah deriz tebrik eder. oyunumuza bakarız ama böyle arafta kalan bir durum çok üzücü gerçekten.

AG34

38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE

Bu kural uygulanmasa dahi bu kişilere bakış açımız buradadır.
Ama sizin bakış açınız sonuca etki ediyor sayın @Mahmut bey

MAGARSUS

Ziyaretçi
Anlamaya, çözmeye çalışıyoruz.
Bizi suçlamak yerine tartışalım hep beraber.
Rica ediyoruz.
tartışalım mahmut bey cuma günü sizlere emülatörden yasak değil mi diye sordum yasak dediniz size delillerle bilgisayardan oynayan arkadaşı attım kendi ağzıyla söylüyor ve fotoğraf atıyor ve bu arkadaş hala ban yemedi seçimde karşıya oy kullandı ve sonuca etki etti şimdi nasıl olacak bu işleyişimiz

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Karar önceden açıklanır sonraki seçimde uygulanır. Alinan her karar bir sonraki seçimi bağlar olması gereken budur. Seçim yapılmış oy sayilirken karar alinmaz
Welcome Başkan Online.

Burda kararlar ya zor durumlarda ya da herhangi bir itirazda durumunu kurtarmak için alınır.Yöneticilerimizin kararı oyunun kararıdır.

Oyun yönetimimize kolaylıklar diliyorum.

Sizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Oyuna hoşgeldiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...