Milli Egemenlik Herkese tesekkur eder.

• Konuyu başlatan Alper Tunga
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeAhKa

Ziyaretçi
Arkadaşım Bi sayfa Şey Yazmışsın Eminim Yazdığın Yazıyı Kendin bile Anlamamissindir.
Dediğin gibi hersey olmuyor o zaman seni kederin ve dertlerinle basbasa bırakıyorum.simdi sen elendin cık sıradaki gelsin

Biraz hızlı hızlı yazın isim gücüm var ben ihtiyar halimle Sizden daha hızlıyım
Sevgili yönetim bir okuduğunu anlama bölümü açsa iyi olacak yoksa bu başkanlar ile işimiz çok zor 😊😊 ya yazdığımızı gerçekten anlamıyorlar yada konuşmak için konuşuyorlar

Ayrıca konuşma tarziniz bizimle aynı seviyeye çıkana kadar muhatap olmasak daha iyi olacak kendime bu haksızlığı daha fazla yapmak istemiyorum

V for Vendetta

Ziyaretçi
Kazanmak gibi bir derdimiz olduğunu hangi yazımızda gördünüz.oyun oynuyoruz zaman geçirmeye ve eğlenmeye çalışıyoruz.

Kazanmak gibi bir derdimiz olursa size benzeriz. Ve emin olun bunu kendimize hiç yakıştıramıyoruz.

Kazanmak için şekilden şekile girmenin bir anlamı var mı.
Meydanı boş bulup en güçlü olduğunuzu düşündüğünüz anda hodri meydanlar hava da uçuşuyor dise dış mücadelenin içinde de görmek isteriz öyle arkadaşları.ama onlarda bilincindeler oyle bir mücadelede hiç bir şansları yok hatta abileri o gibi arkadaşları aday bile göstermez.isin özü

Sizler bir aslan oluyorsunuz bir kaplan oluyorsunuz bir mağdur oluyorsunuz ne olduğunuzu bir türlü anlamadık.

Anladığımız tek birsey var tek başınıza hic birseysiniz bununda farkındasınız ayrıca 😊

Bizler yeniyiz yolumuz uzun güzel günler göreceğiz

İyi oyunlar
Abim kazanmak gibi derdiniz yok mu 😆
Burada herkesin amacı bu ama kazanmak 😀

Cengiz Khan

Ziyaretçi
Arkadaşım Bi sayfa Şey Yazmışsın Eminim Yazdığın Yazıyı Kendin bile Anlamamissindir.
Dediğin gibi hersey olmuyor o zaman seni kederin ve dertlerinle basbasa bırakıyorum.simdi sen elendin cık sıradaki gelsin

Biraz hızlı hızlı yazın isim gücüm var ben ihtiyar halimle Sizden daha hızlıyım 😀
Ihtiyarligini bilmemde masallahin var zeka yasin cok genc tebrikler o acidan

CB36

Ziyaretçi
ittifak.jpg

@ahmecet bak burda 7 parti var sonra sizin parti eklendi oldu 8 daha sonra alt partiler var 3 tane oldu 11 parti Bize Korkak diyeceğinize bi kendinize bakın siz Ha bu arada sende nerde üstünlük var ise oraya yanastin Kendi arkadaşlarını sattın o yüzden Senin bize korkak demeye hakkın Yok Hatta ve hatta korkunun ecele de faydası yok

V for Vendetta

Ziyaretçi
Ekli dosyayı görüntüle 12493

@ahmecet bak burda 7 parti var sonra sizin parti eklendi oldu 8 daha sonra alt partiler var 3 tane oldu 11 parti Bize Korkak diyeceğinize bi kendinize bakın siz Ha bu arada sende nerde üstünlük var ise oraya yanastin Kendi arkadaşlarını sattın o yüzden Senin bize korkak demeye hakkın Yok Hatta ve hatta korkunun ecele de faydası yok
İttifak kurmak korkaklık mı
Yapmayın Allah aşkına daha neler

CB36

Ziyaretçi
Sevgili yönetim bir okuduğunu anlama bölümü açsa iyi olacak yoksa bu başkanlar ile işimiz çok zor 😊😊 ya yazdığımızı gerçekten anlamıyorlar yada konuşmak için konuşuyorlar

Ayrıca konuşma tarziniz bizimle aynı seviyeye çıkana kadar muhatap olmasak daha iyi olacak kendime bu haksızlığı daha fazla yapmak istemiyorum
Ah kardeşim benim kaybetme korkusuyla Ne söyleyeceğini bilmez olmuş Anladım En yakın Zamanda Sana Bir Doktor Sözüm olsun

CB36

Ziyaretçi
Ekli dosyayı görüntüle 12493

@ahmecet iyi bak iyi Gözlerin Görmüyorsa Bile Sana Gözlük bile sözüm olsun

SeAhKa

Ziyaretçi
Ah kardeşim benim kaybetme korkusuyla Ne söyleyeceğini bilmez olmuş Anladım En yakın Zamanda Sana Bir Doktor Sözüm olsun
Partini bile bilmiyorum çünkü hiç bir seçimde karşımıza çıkmadın muhattabim degilsin hadi abilerine söyle seni bize rakip yapsinlar

CB36

Ziyaretçi
Partini bile bilmiyorum çünkü hiç bir seçimde karşımıza çıkmadın muhattabim degilsin hadi abilerine söyle seni bize rakip yapsinlar
Sen yokken biz vardık canım, yaw sana bu yazıları kim yazdırıyor merak ettim Biraz hızlı yaz Abilerin Benle Tartışmaya gelemiyor Zaten En son Şantaj yapmıştım Bana cevap vermiyorda sana mı yazdırıyor merak ettim şimdi ben

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Sen yokken biz vardık canım, yaw sana bu yazıları kim yazdırıyor merak ettim Biraz hızlı yaz Abilerin Benle Tartışmaya gelemiyor Zaten En son Şantaj yapmıştım Bana cevap vermiyorda sana mı yazdırıyor merak ettim şimdi ben
Şimdi siz gideceksiniz biz geleceğiz ihtiyar.
Tekrar edelim.
Korkmuyoruz.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Bi dk sen Ahmetin abisi misin abisi gelsin demiştim
İhtiyar bu laf sokmalar 70 lerde kaldı, geçelim mi buraları? Varsa somut bir yazın cevap vereyim yoksa bende 70 ler yok. Senin kalemin eski benimki yeni.
Kalemini yenilersen tekrar konuşuruz 🙏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...