Milli Egemenlik Herkese tesekkur eder.

• Konuyu başlatan Alper Tunga
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeAhKa

Ziyaretçi
Rahmetli Ahmet kayanın Bir Sözü vardı "olmasaydı Sonumuz Böyle" biz ittifakta 3 parti kalırken karşı ittifak 10 parti olunca problem yok o yüzden ne diyoruz!! "Biz kötüyüz Aynen" 😀
Siz kötü falan degilsinsiniz sizler kısa bir süre geçmesine rağmen gozlemledigim kadarı ile bir bir arkasından her şeyi söyleyen ama sırf bir seçim kazanabilmek için bir araya gelen korkaklarsınız 1 kisi (oyun baskani) 4 kişi (bakanlar) seçmek için yapılan ittifakları anlayabiliyorum ama bu tarz seçimlerde 7-8 partinin bir araya gelmesi kusura bakmayın Korkaklık Kaybetmek de bir seçenek hele birde bunun bir oyun olduğunu bilerek kaybetmek keyifli de ayrıca

SeAhKa

Ziyaretçi
Bu seçimde çok üstünde durmadık ama buna rağmen 50-55 oy var yine sizden yüksek bir rakam 😌
Siz bu oyunda eski degilmiydiniz 55 oyu başarı olarak görmeniz.. tebrikler

Isleri dolayısı ile seçim için gerekli şartları saglayamadiklarindan oy kullanamadıkları için üzülen arkadaşlarımız vardı mesajınız onlar için motive kaynağı olacaktır eskiler ama 55 oy almışlar.biz yeniyiz fakat aramızda sadece 10 oy fark var diye de özellikle belirtecegim:)

agitbaşkan

Aktif Üye
Vatandaş
Siz bu oyunda eski degilmiydiniz 55 oyu başarı olarak görmeniz.. tebrikler

Isleri dolayısı ile seçim için gerekli şartları saglayamadiklarindan oy kullanamadıkları için üzülen arkadaşlarımız vardı mesajınız onlar için motive kaynağı olacaktır eskiler ama 55 oy almışlar.biz yeniyiz fakat aramızda sadece 10 oy fark var diye de özellikle belirtecegim:)
Okuduğun şeyi anlama sorunun var maalesef böyle biriyle tartışmaya girmem hata günaydın iyi günler

CB36

Ziyaretçi
Kaçmak da bir erdemli haraketdir Okuduğumu gayet iyi anlayan biriyimdir merak etmeyin.
Korkak mı kardeşim sen git oyununu oyna Keşke daha bize böyle yapıldığında da sesini cikartsaydin bizzat sizin ittifakta malum şahıs var git ona sor tamam mı sonra gelip buraya bana racon kesmeye kalkma Tamam mı kardeşim benim

SeAhKa

Ziyaretçi
Korkak mı kardeşim sen git oyununu oyna Keşke daha bize böyle yapıldığında da sesini cikartsaydin bizzat sizin ittifakta malum şahıs var git ona sor tamam mı sonra gelip buraya bana racon kesmeye kalkma Tamam mı kardeşim benim
Ben senin kardeşin değilim ben hiç birinize bu kadar ağır bir hakarette bulunmadım size kardeş olacak kadar küçülmedim

CB36

Ziyaretçi
Bir arkadasin söylediği gibi bende söyleyeyim okudugunuzu anlama probleminiz var sanırım
.
Sizin kardeşiniz sıfatında olmak ağır bir hakarettir
Komedisin seni ayakta alkışlıyorum kardeşim demem zoruna Gidiyorsa İnadına kardeşim derim . Bak şöyle bisey daha soylim kimse beni sevmek zorunda değil bende kimseyi sevmek zorunda değilim Beni Karşısına Alan Herkes Beni sevmez sanki benimde çok ihtiyacım var zaten ben bunu istiyorum ama sen bu gidişle çok secim kaybedersin Ama haklısınız Güç birlik bizden yana olunca Kazanmanız Zor Allah sabır Versin size Ne Diyeyim Kardeşim Benim

Cengiz Khan

Ziyaretçi
Komedisin seni ayakta alkışlıyorum kardeşim demem zoruna Gidiyorsa İnadına kardeşim derim . Bak şöyle bisey daha soylim kimse beni sevmek zorunda değil bende kimseyi sevmek zorunda değilim Beni Karşısına Alan Herkes Beni sevmez sanki benimde çok ihtiyacım var zaten ben bunu istiyorum ama sen bu gidişle çok secim kaybedersin Ama haklısınız Güç birlik bizden yana olunca Kazanmanız Zor Allah sabır Versin size Ne Diyeyim Kardeşim Benim
Ya sen baskan olsan ne olur vali olsan ne olur kaymakam olsan ne olur. Sirtini yaslamssin bazi seylere oyna devam

CB36

Ziyaretçi
Ya sen baskan olsan ne olur vali olsan ne olur kaymakam olsan ne olur. Sirtini yaslamssin bazi seylere oyna devam
Sen yine geldin Bak Yine Aslan Parçası Diyeceğim sonra beni şikayete gideceksin sjsjsjsjjs hiç adil oynamıyorsun😀

SeAhKa

Ziyaretçi
Kazanmak gibi bir derdimiz olduğunu hangi yazımızda gördünüz.oyun oynuyoruz zaman geçirmeye ve eğlenmeye çalışıyoruz.

Kazanmak gibi bir derdimiz olursa size benzeriz. Ve emin olun bunu kendimize hiç yakıştıramıyoruz.

Kazanmak için şekilden şekile girmenin bir anlamı var mı.
Meydanı boş bulup en güçlü olduğunuzu düşündüğünüz anda hodri meydanlar hava da uçuşuyor dise dış mücadelenin içinde de görmek isteriz öyle arkadaşları.ama onlarda bilincindeler oyle bir mücadelede hiç bir şansları yok hatta abileri o gibi arkadaşları aday bile göstermez.isin özü

Sizler bir aslan oluyorsunuz bir kaplan oluyorsunuz bir mağdur oluyorsunuz ne olduğunuzu bir türlü anlamadık.

Anladığımız tek birsey var tek başınıza hic birseysiniz bununda farkındasınız ayrıca 😊

Bizler yeniyiz yolumuz uzun güzel günler göreceğiz

İyi oyunlar

CB36

Ziyaretçi
Kazanmak gibi bir derdimiz olduğunu hangi yazımızda gördünüz.oyun oynuyoruz zaman geçirmeye ve eğlenmeye çalışıyoruz.

Kazanmak gibi bir derdimiz olursa size benzeriz. Ve emin olun bunu kendimize hiç yakıştıramıyoruz.

Kazanmak için şekilden şekile girmenin bir anlamı var mı.
Meydanı boş bulup en güçlü olduğunuzu düşündüğünüz anda hodri meydanlar hava da uçuşuyor dise dış mücadelenin içinde de görmek isteriz öyle arkadaşları.ama onlarda bilincindeler oyle bir mücadelede hiç bir şansları yok hatta abileri o gibi arkadaşları aday bile göstermez.isin özü

Sizler bir aslan oluyorsunuz bir kaplan oluyorsunuz bir mağdur oluyorsunuz ne olduğunuzu bir türlü anlamadık.

Anladığımız tek birsey var tek başınıza hic birseysiniz bununda farkındasınız ayrıca 😊

Bizler yeniyiz yolumuz uzun güzel günler göreceğiz

İyi oyunlar
Arkadaşım Bi sayfa Şey Yazmışsın Eminim Yazdığın Yazıyı Kendin bile Anlamamissindir.
Dediğin gibi hersey olmuyor o zaman seni kederin ve dertlerinle basbasa bırakıyorum.simdi sen elendin cık sıradaki gelsin

Biraz hızlı hızlı yazın isim gücüm var ben ihtiyar halimle Sizden daha hızlıyım 😀

V for Vendetta

Ziyaretçi
Arkadaşım Bi sayfa Şey Yazmışsın Eminim Yazdığın Yazıyı Kendin bile Anlamamissindir.
Dediğin gibi hersey olmuyor o zaman seni kederin ve dertlerinle basbasa bırakıyorum.simdi sen elendin cık sıradaki gelsin

Biraz hızlı hızlı yazın isim gücüm var ben ihtiyar halimle Sizden daha hızlıyım 😀
😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...