Milletvekilinin Düşürülmesi Hk.

• Konuyu başlatan Büşra Gamze
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Büşra Gamze

Ziyaretçi
@Gonca hanım sizden ricam konuyu kilitlemeyin cevap vermememize rağmen kışkırtmaya çalışanlar ortadadır biz başkaları gibi yönetime saldırmayız sadece sizinle normal bir şekilde konuşmak istiyoruz. Konuyu kilitlemek yerine eğer kilitlemek gibi bir niyetiniz varsa malum kişileri banlayın.

MAGARSUS

Ziyaretçi
Hesabını botlara kastıranlar, gece yatarken sistemi açıp sabah uyanınca seviye atlayanlar mecliste, oyunun her köşesinde cirit atacak, onuru ve şerefiyle oyununu oynayan Onur DEMİRHAN elde ettiği milletvekilliği makamından alınacak, bizim suçumuz günahımız dürüst olmaksa kesilen cezaya elbette razı oluruz. Bizim mağduriyetimiz üzerinden el ovuşturup sevinenleri de unutmayız. Gün gelir aynı mağduriyetle karşılaşırlarsa biz onlara onların bize yaptıkları gibi yapmayız, belki insanlığımız karşısında yola gelirler diye...

Konu ile ilgisi olmayanlar burayı terk etsin. Konu İlk Adım ve oyun yönetimi arasındadır. Geri kalan kullanıcıların söyleyecek sözleri yoktur, hele hele bizim sırtımızdan kurban kesmeye kalkanların burada işi yok.
bot muhabbetine nerden geçiş yaptı bu şahıs ? kanıtla o zaman bakalım ? daha önce kaç kere yönetim tarafından açıklığa kavuşan bir konu bu önüne gelene şaklaban falanda deyip soytarılık yapma artık

Sercan Kankılıç

17, 18. DÖNEM ADALET BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
AA Alpaslan şeref ve vicdandan bahsediyor şaşırdım ee siz o kadar şeref ve vicdan sahibiydiniz neden Türkçü millete söz verip oylarını alıp def ettiniz neden verdiğiniz sözleri tutmadınız Turan partisine aynısı olunca neden ses çıkarmadınız
Türkçü Millet Partisi'nin oylarına karşılık gelen milletvekilleri atama yolu ile verilmiştir. Konu İlk Adım Partisi ve Türkçü Millet Partisi arasında bir konudur siz burada üçüncü oluyorsunuz. Sahi ya üçüncüye ne düşüyordu? :)

BÖRÜÜ

Ziyaretçi
Türkçü Millet Partisi'nin oylarına karşılık gelen milletvekilleri atama yolu ile verilmiştir. Konu İlk Adım Partisi ve Türkçü Millet Partisi arasında bir konudur siz burada üçüncü oluyorsunuz. Sahi ya üçüncüye ne düşüyordu? :)
3 cü kişi değilim ben siz yokken ben vardım siz yok olacaksınız gene ben var Olcam söz delikanlı işi sizde ne arasın gerçi siz kendi aranızda oynayın kumdan kale yapın sorun da bu siz sadece size yapılanı dile getirirsiniz ama biz herkese aynıyız herkese eşitiz.

Mavielbiseli

PARTİSİZ ÜYE
Vatandaş
Şaşırdık mı şaşırmadık kurt kardeş ve yaverleri hemen konuya gelmişler hoş geldiniz sefa getirdiniz yalnız burada yönetime bir soru sorulmuş

SİZ YÖNETİMMİSİNİZ KONUYA CEVAP VERİP KİRLETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ

Hayırdır yönetici olduysanız konuya geldiyseniz bilelim de

aliberkk

21.Dönem Meclis Başkanı
Vatandaş
@Gonca hanım sizden ricam konuyu kilitlemeyin cevap vermememize rağmen kışkırtmaya çalışanlar ortadadır biz başkaları gibi yönetime saldırmayız sadece sizinle normal bir şekilde konuşmak istiyoruz. Konuyu kilitlemek yerine eğer kilitlemek gibi bir niyetiniz varsa malum kişileri banlayın.
Kimin banlanıp banlanmayacağına sizmi karar vereceksiniz

BÖRÜÜ

Ziyaretçi
Şaşırdık mı şaşırmadık kurt kardeş ve yaverleri hemen konuya gelmişler hoş geldiniz sefa getirdiniz yalnız burada yönetime bir soru sorulmuş

SİZ YÖNETİMMİSİNİZ KONUYA CEVAP VERİP KİRLETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ

Hayırdır yönetici olduysanız konuya geldiyseniz bilelim de
Siz yönetim misin yazılanlara cvp veriyorsunuz AA Dc Alparslan @everyone çekip sizi uykudan mı uyandırdı kıyamam 🥺

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...