Milletvekilinin Düşürülmesi Hk.

• Konuyu başlatan Büşra Gamze
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Büşra Gamze

Ziyaretçi
Herkese iyi akşamlar. İlk adım partisi milletvekili ONUR DEMİRHAN adlı üyemizin milletvekilliği inaktifden döndüğü gerekçesiyle düşürülmüştür. Kurallarda, işleyiş rehberinde inaktifden dönen oyuncuların oy kullanamayacağı yazıyor ancak vekil olamayacağı yazamıyor. Eğer yazıyorsada ben bilmiyorum kusura bakmayın. Böyle bir kural varsa linkini atmanızı bekliyoruz.

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Herkese iyi akşamlar. İlk adım partisi milletvekili ONUR DEMİRHAN adlı üyemizin milletvekilliği inaktifden döndüğü gerekçesiyle düşürülmüştür. Kurallarda, işleyiş rehberinde inaktifden dönen oyuncuların oy kullanamayacağı yazıyor ancak vekil olamayacağı yazamıyor. Eğer yazıyorsada ben bilmiyorum kusura bakmayın. Böyle bir kural varsa linkini atmanızı bekliyoruz.
Yönetim Kurulu Demek ki Bu Yönde Karar Vermiş Büşra Hanım.

Adaletin Kestiği Parmak Acımaz.

Sercan Kankılıç

17, 18. DÖNEM ADALET BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Onur başkanın milletvekilliği görevine iade edilmesini talep ediyoruz. Ne çok uğraştınız İlk Adım Partisi ile, bir bitmediniz. Bu kadar mı korkuyorsunuz? Değil 7, 1 kişi bile kalsak merak etmeyin biz bu oyunun vazgeçilmezi, tek gerçeğiyiz. Hepinizin hakkından tek başımıza geliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...