6. DÖNEM BELEDİYE BŞK. SEÇİMİ KOLTUK DAĞILIMI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
iyide Arkadaşlar adam 1. gidiyor. Şehirinde nasıl vali olabilicek ozaman biz desteğe sorupta bunu yaptık . fakat Şehir değiştirenler için durum farklı Destektende cok sorduk bunu 30una kadar istifa edip vali olabilirsiniz başka şehirde dedi 31inde istifa edilince sorun olacağını söylemişlerdi. oyüzden ona göre düşünelim
Ayhan başkanım söylemiyim söylemiyim dedim süpriz bozulmasın diye dayanamadın değil mi? 😁uğraşıyordu ne güzel izliyorduk 😄

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamak istemiyorsunuz.
Şehir değiştireceğin zaman makamından istifa et gayet okey.
Değiştirmeyeceksen neden istifa ediyorsun 😃
Zaten görev süren bittiğinde o şehirdesin ve vali de olabilirsin belediye başkanı da 😃
İşinize geldiği gibi anlayıp hareket etmişsiniz olay bundan ibaret.
Karar sayın yönetimimizin o yazdığınız arasında geçişlerde problem olmayacaksa şehir değişikliğini kapsıyor.

Hezârfen

Ziyaretçi
Ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamak istemiyorsunuz.
Şehir değiştireceğin zaman makamından istifa et gayet okey.
Değiştirmeyeceksen neden istifa ediyorsun 😃
Zaten görev süren bittiğinde o şehirdesin ve vali de olabilirsin belediye başkanı da 😃
İşinize geldiği gibi anlayıp hareket etmişsiniz olay bundan ibaret.
Karar sayın yönetimimizin o yazdığınız arasında geçişlerde problem olmayacaksa şehir değişikliğini kapsıyor.
Tamam da şimdi Aykut1616 adamın numarası yok oyunda da sohbet etmez bunu yaptı diye tecrübesiz olan @Fatih Tutuk mu oluyor.?

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Tamam da şimdi Aykut1616 adamın numarası yok oyunda da sohbet etmez bunu yaptı diye tecrübesiz olan @Fatih Tutuk mu oluyor.?
Bunu yapmasa da benim onun hakkında düşüncelerim reis kişi kurumlardan bağımsız ikili tartışmaya gerek yok.
İtirazımızı yaptık sonucu bekliyoruz.
Hayırlı akşamlar sanada kelimelerinizi de seçerseniz süper olur.

Hezârfen

Ziyaretçi
Bunu yapmasa da benim onun hakkında düşüncelerim reis kişi kurumlardan bağımsız ikili tartışmaya gerek yok.
İtirazımızı yaptık sonucu bekliyoruz.
Hayırlı akşamlar sanada kelimelerinizi de seçerseniz süper olur.
Ben bu zamana kadar gördüklerim üzerinden kurdum kelimemi şahsi algılama 🫡 bizden 1 kişi ile atışılırken 2. 3. Gelince genelde abileri geldi denildi…

LiderKartal

ÖZGÜRLÜK VE İRADE 🫶 Burdur Şehir Valisi 🌇
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Kaan başkanım bu profili ve diğer arkadaşları paylaşmanızın nedeni yönetimin yanlış kararlar verdiğini ve kendi koyduğu kuralları anlamadığı söylemeye çalışmanız olduğunu düşünüyorum ve işbilmezlik suçlaması olarak algılıyorum. Halbuki istifa ettikten sonra şehir değiştirmek isteğe bağlı bir durumdu. Siz onu mecburi sanmışsınız. Şehrinde 1.olan vali oluyor. Başka şehire gittiğinde o şehirdeki 1.olan kişi kalırsa valiliğini riske atmış oluyor. Ben öyle anladım yanlışsa düzeltin.

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Kaan başkanım bu profili ve diğer arkadaşları paylaşmanızın nedeni yönetimin yanlış kararlar verdiğini ve kendi koyduğu kuralları anlamadığı söylemeye çalışmanız olduğunu düşünüyorum ve işbilmezlik suçlaması olarak algılıyorum. Halbuki istifa ettikten sonra şehir değiştirmek isteğe bağlı bir durumdu. Siz onu mecburi sanmışsınız. Şehrinde 1.olan vali oluyor. Başka şehire gittiğinde o şehirdeki 1.olan kişi kalırsa valiliğini riske atmış oluyor. Ben öyle anladım yanlışsa düzeltin.
İlk profil paylaşan kaan değildi ayrıca bir şeye itiraz etmek oyun yönetiminin yanlış kararlar verdiğini vs göstermiyor. İtirazda bulunulur yönetim gerekli cevabı verir.

LiderKartal

Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
İlk profil paylaşan kaan değildi ayrıca bir şeye itiraz etmek oyun yönetiminin yanlış kararlar verdiğini vs göstermiyor. İtirazda bulunulur yönetim gerekli cevabı verir.
Yönetime akıl vermeye çalışmak ve işyükü oluşturmak , işbilmezlik suçlamasına girer. Sonra ben itiraz edeyim de yönetim karar versin demek tamamen ben daha kurnazım demektir.

Hezârfen

Ziyaretçi
Yönetime akıl vermeye çalışmak ve işyükü oluşturmak , işbilmezlik suçlamasına girer. Sonra ben itiraz edeyim de yönetim karar versin demek tamamen ben daha kurnazım demektir.
Sana katılıyorum başkanım ama şu var geçmiş seçimlerde bu gibi hatalar olabildi itirazlar yapıldı ve itirazlar sonuçsuz kalmadı. Sonuç olarak insanlık hali bazen bazı detaylar gözden kaçabiliyor

LiderKartal

Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Sana katılıyorum başkanım ama şu var geçmiş seçimlerde bu gibi hatalar olabildi itirazlar yapıldı ve itirazlar sonuçsuz kalmadı. Sonuç olarak insanlık hali bazen bazı detaylar gözden kaçabiliyor
Anladım başkanım ama kaan ve ea gibi ve onun gibi dusunen diger oyuncular burada bi hata olduğunu ispatlayıp yönetime hata yaptığını kabul ettirirse ben de kendilerini tebrik ederim zaten bi alıp veremediğim yok. Onların olsa bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...