6. DÖNEM BELEDİYE BŞK. SEÇİMİ KOLTUK DAĞILIMI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Okuduğunu anlamamışsın yine 😃 bu makamlar arası geçişte istifa cezaları uygulanmakayacaktır.

Gördün mü bu ibareyi?
Görmedin, yine işine gelmiyor 😁

haydi tekrar edelim, hep birlikte 😉
Sen işine geldiği gibi anlıyorsun konumuz şehir değişikliği görev değişikliği değil 😃

Hezârfen

Ziyaretçi
IMG_0046.jpegSiz daha neyi tartışıyorsunuz anlamadım ki oyun yönetimi açık açık yazmış istifa cezaları bu makamlar arası geçişte uygulanmayacaktır. Okumak için değil anlamak için okuyalım..

Herkes kendine çekmek istediği yere çekiyor da Oyun yönetimi yazmış işte burada 👍😎 Buradan hiç kimseye ekmek çıkmaz diğer itirazlar sonuç alır..

mirfewiron

Ziyaretçi
Ekli dosyayı görüntüle 13756Siz daha neyi tartışıyorsunuz anlamadım ki oyun yönetimi açık açık yazmış istifa cezaları bu makamlar arası geçişte uygulanmayacaktır. Okumak için değil anlamak için okuyalım..

Herkes kendine çekmek istediği yere çekiyor da Oyun yönetimi yazmış işte burada 👍😎 Buradan hiç kimseye ekmek çıkmaz diğer itirazlar sonuç alır..
siyah yazıyı okumak neden kimsenin aklına gelmiyor diye düşünüyorum

mirfewiron

Ziyaretçi
Bir Belediye başkanı istifa etmeden Vali olabiliyor neden istifa etsinde olsun

Sado55

Aktif Üye
40. Dönem Oyun Başkanı
Siz neden tartışıyorsunuz ki yönetim bir süre sonra kararını verir. Birinci olan partiyi tebrik ederim şahsım adına oyuna kaldığım yerden devam ederim. Boşuna tartışmanıza gerek yok. Bir süre sonra ikili tartışmaya dönüyor. Gerek yok arkadaşlar.

Derebeyi.

Altın Ok Partisi
Vatandaş-2
Parti Üyesi
ALTIN OK
Ekli dosyayı görüntüle 13756Siz daha neyi tartışıyorsunuz anlamadım ki oyun yönetimi açık açık yazmış istifa cezaları bu makamlar arası geçişte uygulanmayacaktır. Okumak için değil anlamak için okuyalım..

😂

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
iyide Arkadaşlar adam 1. gidiyor. Şehirinde nasıl vali olabilicek ozaman biz desteğe sorupta bunu yaptık . fakat Şehir değiştirenler için durum farklı Destektende cok sorduk bunu 30una kadar istifa edip vali olabilirsiniz başka şehirde dedi 31inde istifa edilince sorun olacağını söylemişlerdi. oyüzden ona göre düşünelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...