26. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ BURADAN İLAN EDİLECEKTİR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Büşra Gamze

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Diğer partili arkadaşların sahura kalkmadigini mi ima ediyorsunuz sayın başkan?
Fazlalık yapmayın istersen isimsiz başkanım. Konunun sizinle bi alakası yok, bir açıklama yapacaksam sadece yönetime yaparım, ayak altında kabalık yapmanıza gerek yok. Nasıl kinlendiyseniz tek derdiniz biz olmuşuz, uğraşmaya devamm 🌹

Hasanc57

Ziyaretçi
Arkadaşlar malum ramazan ayına yeni girdik, bir çok insan sahura kalkıyor oruç tutuyor buna bizim yönetimimizde dahil, insanız hata yapabiliyoruz geç kalabiliyoruz, ben partim adına vekil listesi geç atıldığı için yönetimin kendisinden özür diliyorum burdan ancak burda size batan ne? Yönetim belki bi problem görmedi belkide gerçekten gözlerinden kaçırdılar bilemem ancak belli ki sizin tek derdiniz biz olmuşuz, listedeki arkadaşların adının değişmesi, farklı kişilerin atanması herhangi bir şeyi değiştirmiyor sizler için. Partimle uğraşmaya aynen devam 🙂
Büşra başkanım oyunun bir kuralı varsa onu yazdık. Kullandığınız cümleyi size yakıştıramadım. Evet ramazan ayı içindeyiz sizler gibi bizlerde sahura kalkıyoruz. Burda Diğer partiler bildirim yapabiliyorlar sa sorun sizde demektir. Aslında sorun sizde de değil listeyi onaylalamakla kalmayıp beğenen yönetimde.

Melikece

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
Bu da kimseyi alakadar etmez de, sorumsuzluklarinin faturasını ramazan ayına kesmeleri garip olmuş 😅
Ramazan ayını bahane ediyorlar derken zaten ramazan ayında olduğumuz için olanı söylüyoruz sadece. Ayrıca sonuç olarak burada bu vekiller bizim partimizden seçilecekler ve değişen tek şey isimler olacak. Siz şimdi buna itiraz ettiğiniz zaman isimler hariç ne değişecek ki onu anlayamadım ben. Gece sahura kalktığımız için geç uyanmışız bu sebepten ötürü de buraya geç yazmak durumunda kaldık bir özür dilenecekse de oyun yönetimine dileriz zaten problem olmaz

Büşra Gamze

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Büşra başkanım oyunun bir kuralı varsa onu yazdık. Kullandığınız cümleyi size yakıştıramadım. Evet ramazan ayı içindeyiz sizler gibi bizlerde sahura kalkıyoruz. Burda sizin. Diğer partiler bildirim yapabiliyorlar sa sorun sizde demektir. Aslında sorun sizde de değil listeyi onaylalamakla kalmayıp beğenen yönetimde.
Dediğim gibi insanız hata yapabiliriz, yönetim belki gözden kaçırdı belkide bi sorun görmediler bilemem ama ortada oyunun akışını, seçimin akışını değiştirecek bir şey yok. Sistem ataması olursa Yerine çıkacak vekillerde bizim partimizden. Listedeki bir kaç insanın vekilliğini almak için burda bir ton tartışma çıkarmanıza gerek yok. Burada SİZİ İLGİLENDİREN bir konuda yok. Bir sorun varsa bunu yönetimle tartışırız sizinle değil. Tekrardan söylüyorum ayak altından çekilin lütfen muhattabımız siz değilsiniz.

Aydın Gürkan

YEREL KOALİSYON PARTİSİ GENEL BAŞKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Büşra başkanım oyunun bir kuralı varsa onu yazdık. Kullandığınız cümleyi size yakıştıramadım. Evet ramazan ayı içindeyiz sizler gibi bizlerde sahura kalkıyoruz. Burda Diğer partiler bildirim yapabiliyorlar sa sorun sizde demektir. Aslında sorun sizde de değil listeyi onaylalamakla kalmayıp beğenen yönetimde.
İşte kendi ağzına diyorsunuz yönetim onaylamış ve bir açıklama yapılmasi gerekiyor ise yönetime yapılır ayrıca @Kadir Aydın bu kadar kinlemen neden güldürü konusu açsak bile gelip tartışma yartamaya kaosa yapmaya çalışıyorsun yönetim onayladı ve bitti

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Arkadaşlar malum ramazan ayına yeni girdik, bir çok insan sahura kalkıyor oruç tutuyor buna bizim yönetimimizde dahil, insanız hata yapabiliyoruz geç kalabiliyoruz, ben partim adına vekil listesi geç atıldığı için yönetimin kendisinden özür diliyorum burdan ancak burda size batan ne? Yönetim belki bi problem görmedi belkide gerçekten gözlerinden kaçırdılar bilemem ancak belli ki sizin tek derdiniz biz olmuşuz, listedeki arkadaşların adının değişmesi, farklı kişilerin atanması herhangi bir şeyi değiştirmiyor sizler için. Partimle uğraşmaya aynen devam 🙂
Bizim derdimiz siz değilsiniz aynısını biz yapsaydık Kim bilir ne yapacaktınız biz yapınca mı suçlu oluyoruz. Oyun yönetimi o zaman oraya boşuna saat koyuyor koyulmasın o zaman saat

Hasanc57

Ziyaretçi
Dediğim gibi insanız hata yapabiliriz, yönetim belki gözden kaçırdı belkide bi sorun görmediler bilemem ama ortada oyunun akışını, seçimin akışını değiştirecek bir şey yok. Sistem ataması olursa Yerine çıkacak vekillerde bizim partimizden. Listedeki bir kaç insanın vekilliğini almak için burda bir ton tartışma çıkarmanıza gerek yok. Burada SİZİ İLGİLENDİREN bir konuda yok. Bir sorun varsa bunu yönetimle tartışırız sizinle değil. Tekrardan söylüyorum ayak altından çekilin lütfen muhattabımız siz değilsiniz.

Büşra hanım benim muhatabım da siz değilsiniz ben yönetime soru sordun sizde kenara çelik de yönetim cevap versin

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
İşte kendi ağzına diyorsunuz yönetim onaylamış ve bir açıklama yapılmasi gerekiyor ise yönetime yapılır ayrıca @Kadir Aydın bu kadar kinlemen neden güldürü konusu açsak bile gelip tartışma yartamaya kaosa yapmaya çalışıyorsun yönetim onayladı ve bitti
Ortada kinleme yok. Biz bir aksaklık tespit ettik bunuda belirttik. Yalnız sizin genel başkanımız bize üslubu düzgün olmayan cümleler kurunca işin boyutu değişir tabi. Belli bir kural var bu kuraldada saat belirtilmiş, sizlerde bu saatin dışına çıkmissiniz bizde bunu belirttik bu kadar gereğini yönetim yapar yapmaz bilemeyiz. Ama kural neyse odur bizim için bitti.

Büşra Gamze

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Büşra hanım benim muhatabım da siz değilsiniz ben yönetime soru sordun sizde kenara çelik de yönetim cevap versin
Konu benim partimin vekilleriyle alakalı, tabii kide konuya dahil olacağım, söylediklerim konunun altına gelip bize sorumsuz gibi laflar söyleyen gereksiz arkadaşlara zaten. Buraya 5 6 kişi gelip gereksiz bi konu için baskı yapmanıza gerek yok, olay çıkarmanıza gerek yok. Sistem ataması olursada 8 isimde bizden çıkacak.

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Siz uyuyoruz diyorsun ben saat 1 de uyuyorum saat 4 te sahura kalkıyorum 5.30 da yatıyorum saat 7 de işe gidiyorum bu Bi bahane değil Başkanım ben uykusuz uykusuz işe gidiyorum. Sadece siz oruç tutuyorsunuz gibi konuşmayın lütfen sizden daha zor durumda olanlarda var benim gibi sadece 4 saat uyku ile işe gidiyorum

Mühendis

Üye
Vatandaş
Ramazan ayını bahane ediyorlar derken zaten ramazan ayında olduğumuz için olanı söylüyoruz sadece. Ayrıca sonuç olarak burada bu vekiller bizim partimizden seçilecekler ve değişen tek şey isimler olacak. Siz şimdi buna itiraz ettiğiniz zaman isimler hariç ne değişecek ki onu anlayamadım ben. Gece sahura kalktığımız için geç uyanmışız bu sebepten ötürü de buraya geç yazmak durumunda kaldık bir özür dilenecekse de oyun yönetimine dileriz zaten problem olmaz
Vallahi kuralın o kısmına çok hakim değilim. Aslında bence olması gereken, vaktinde listesini hazırlamayan Parti'nin yerine o mv leri diger partilere paylaştırıp, 1er 2şer diğer partilerle 100 mv sayısını tamamlamak olur, ama dediğim gibi kuralın burasına hakim değilim. Zaten kuralda, verilen süre içinde liste tamamlanması, aynı partiden başka isimler yazılacak diyorsa, süre koymanın anlamı yok ki.

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Konu benim partimin vekilleriyle alakalı, tabii kide konuya dahil olacağım, söylediklerim konunun altına gelip bize sorumsuz gibi laflar söyleyen gereksiz arkadaşlara zaten. Buraya 5 6 kişi gelip gereksiz bi konu için baskı yapmanıza gerek yok, olay çıkarmanıza gerek yok. Sistem ataması olursada 8 isimde bizden çıkacak.
Zaten bizde sizin partinizden vekil çıkmasın yada iptal olsun demiyoruz ki , başkanonline ne diyor "belirtilen saatte liste gelmez ise oyun ilgili partiden rasgele atama yapacaktır" diyor. Siz neden konuyu yanlış yere sürüklüyorsunuz

Mühendis

Üye
Vatandaş
Eger varsa bir hak, onu arıyoruz başkan. Niye kızıyorsun ki.

Büşra Gamze

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Zaten bizde sizin partinizden vekil çıkmasın yada iptal olsun demiyoruz ki , başkanonline ne diyor "belirtilen saatte liste gelmez ise oyun ilgili partiden rasgele atama yapacaktır" diyor. Siz neden konuyu yanlış yere sürüklüyorsunuz
Oyun kuralları çok umrunuzda olsaydı buraya bütün bi parti halinde yığılmazdınız diyorum kadir başkanım 🙂 Sonuçta burda özellikle Altın Ok partisini ilgilendiren bir şey yok değil mi? Ya da var sanırım 😀 Neden bütün altın oklular burda bu konunun altında yönetime saldırıyor onu anlamakta zorlanıyorum. 😁

Mühendis

Üye
Vatandaş
Kural öyle diyorsa tartışmaya gerek yok yav. Wikiye bakacaktim da bakimda olduğu için bakamadım. Yine de sorumluluk bilincinde olup 10.59.59 a kadar listelerini belirleyen tüm partilere sevgilerimi saygılarımı iletiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...