26. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ BURADAN İLAN EDİLECEKTİR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
26. Dönem MV. Aday listesini Parti Yöneticilerinden herhangi birisi buraya yazmalıdır.

*Adaylar mevcut durumda şehir başkanı olmamalı ya da milletvekili olma kuralını taşımalıdır.
*Adayların 13.03.2024 11:00 saatine kadar ilan edilmesi gerekmektedir.
İlan edilmemesi durumunda sistem partinin üyelerine otomatik olarak milletvekilliği dağıtacaktır.

Herkese iyi oyunlar dileriz.

Hezârfen

Ziyaretçi
*ALTIN OK PARTİSİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ*

1-hilmi51 -ESKİŞEHİR
2-Ömer0123 -İSTANBUL
3-nevzat64 - TEKİRDAĞ
4-Yunus KAPLANOĞLU -DÜZCE
5-1emrecoskun -ADANA
6-spiker -ANKARA
7-Temell - ARDAHAN
8-Fedai26 -AKSARAY
9-Emreİzmir - İZMİR
10-Ivan Divandelen -TRABZON
11-Süleyman O. -ANTALYA
12-Yasir şahin - BATMAN
13-Emre Alan - BALIKESİR
14-Deniz Arda - MUĞLA
15-.Emir - HATAY
16-KOMANDO05 -SİVAS
17-ALBAY BERK - KONYA
18-Miraç Oğuz - BURSA
19-Fatih Tutuk -ÇANAKKALE
20-İSO.iso -BOLU
21-OguzTÜRK -AMASYA
22-Melih Ege -SAMSUN
23-Guapo11 -DİYARBAKIR
24- Xəlil Xəlilzadə - ADIYAMAN
25-Niko_23 - ELAZIĞ
26-Səfərli Elcan - ŞIRNAK
27-yunus.mre - RİZE
28-alperenuyr - BURDUR
29-feritdemirkan - ŞANLIURFA
30-PoliTikka - ARTVİN
31-chefs32 - ISPARTA
32-Westfalya - NİĞDE
33-EDWARD CULLEN - UŞAK
34-3rfeRdem - GAZİANTEP
35-CB36 - AYDIN
36-Muhammet Özbay - MERSİN

Son düzenleme:

Tomris

Ziyaretçi
Türk Budun Partisi 26. Dönem Milletvekili Aday Listesi

1- Burak Atak
2- TOMRİS
3- FurkanB.
4- ErenA.
5- batuga han
6- TürkAslan54
7- GECENİN LORDU
8- The.Krmn
9- KOCA REİS27
10- Rıdvan AKTAR
11- Umut Can Yıldırım
12- LASTROMANCE
13- aslan91
14- ONGUN
15- ADANALI0102
16- Ahmett EROL
17- enes12ss
18- GIRIG REİS
19- Mustafa Yağız
20- Kubilay

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Değerli Başkan Online oyuncuları,
26. Dönem MV. Aday listesini Parti Yöneticilerinden herhangi birisi buraya yazmalıdır.

*Adaylar mevcut durumda şehir başkanı olmamalı ya da milletvekili olma kuralını taşımalıdır.
*Adayların 13.03.2024 11:00 saatine kadar ilan edilmesi gerekmektedir.
İlan edilmemesi durumunda sistem partinin üyelerine otomatik olarak milletvekilliği dağıtacaktır.

Herkese iyi oyunlar dileriz.
Burada yazan saatin bir önemi yok ise bizde ekleme yapmak istiyoruz?

ZORBEY42

Ziyaretçi
@Gonca @Mahmut millet vekili bildirim süresi saat 11 olarak bildirilmiş. Son liste 12:16 da gelmiş ve milletvekilliklerine onay verilmiş. Herkes istediği saatte Bildirim yapacaksa diğer partiler neden kurala uyduk.
Bugün hatırlatma bile yapılmış saate dikkat ediniz diye, dikkat edilmeyince de onaylanıyorsa saat belirtmenin bi anlamı kalmıyor

Mühendis

Üye
Vatandaş
Bugün hatırlatma bile yapılmış saate dikkat ediniz diye, dikkat edilmeyince de onaylanıyorsa saat belirtmenin bi anlamı kalmıyor
Sorumsuzluk, özellikle saate dikkat edin denildiği halde, umursamayan parti büyükleri. Yönetim dikkat etmemiş olabilir. İtiraz da olmayınca atama yapılmış işte. Yanlışlıkla vekil olunabiliyor böyle. Asıl soru, bu saate kadar diğer partilerden nasıl kimse farketmiyor?

Büşra Gamze

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
@Gonca @Mahmut millet vekili bildirim süresi saat 11 olarak bildirilmiş. Son liste 12:16 da gelmiş ve milletvekilliklerine onay verilmiş. Herkes istediği saatte Bildirim yapacaksa diğer partiler neden kurala uyduk.
Arkadaşlar malum ramazan ayına yeni girdik, bir çok insan sahura kalkıyor oruç tutuyor buna bizim yönetimimizde dahil, insanız hata yapabiliyoruz geç kalabiliyoruz, ben partim adına vekil listesi geç atıldığı için yönetimin kendisinden özür diliyorum burdan ancak burda size batan ne? Yönetim belki bi problem görmedi belkide gerçekten gözlerinden kaçırdılar bilemem ancak belli ki sizin tek derdiniz biz olmuşuz, listedeki arkadaşların adının değişmesi, farklı kişilerin atanması herhangi bir şeyi değiştirmiyor sizler için. Partimle uğraşmaya aynen devam 🙂

Mühendis

Üye
Vatandaş
Arkadaşlar malum ramazan ayına yeni girdik, bir çok insan sahura kalkıyor oruç tutuyor buna bizim yönetimimizde dahil, insanız hata yapabiliyoruz geç kalabiliyoruz, ben partim adına vekil listesi geç atıldığı için yönetimin kendisinden özür diliyorum burdan ancak burda size batan ne? Yönetim belki bi problem görmedi belkide gerçekten gözlerinden kaçırdılar bilemem ancak belli ki sizin tek derdiniz biz olmuşuz, listedeki arkadaşların adının değişmesi, farklı kişilerin atanması herhangi bir şeyi değiştirmiyor sizler için. Partimle uğraşmaya aynen devam 🙂

Diğer partili arkadaşların sahura kalkmadigini mi ima ediyorsunuz sayın başkan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...