Yeni Dönem Göktürk Belediyeciliği (1 Kişi İçeride)

Semihh

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Değerli başkanlarım, değerli yöneticilerim hayırlı geceler dilerim. Türkiye için #GÖKTÜRKVAKTİ parolasıyla çıktığımız bu yolda partimiz ve görünmez kahramanlarımız yola devam ediyoruz. Belediye Başkanlığı seçimlerini alnımızın akıyla bitirmiş olup, partimize yeni bir başarı daha ekliyoruz.

Bozkurt Harekat Partisi ve Genel Başkanına,
Ay ve Yıldız Partisi ve Genel Başkanına
Güçlü Gelecek Partisi ve Genel Başkanına
Yenilikçi Demokrasi Partisi ve Genel Başkanına

partim ve şahsım adına teşekkür ederim. 🌹

Seçimde yine beraber yol yürüdüğümüz Türk Budun partisini tebrik eder, başarılar dilerim. 🌹

Bu seçimde yarışan her bir partiyi canı gönülden tebrik ederim.

Son olarak ufak bi ricam var herkesten alttaki fotoğraftaki benim ufak kardeşim :) Yay ve okunu kırdı tamirci varsa bana özelden ulaşabilir mi? Teşekkürler, saygılar sevgiler. 🫶
Polish_20240526_005546395.jpg

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Değerli başkanlarım, değerli yöneticilerim hayırlı geceler dilerim. Türkiye için #GÖKTÜRKVAKTİ parolasıyla çıktığımız bu yolda partimiz ve görünmez kahramanlarımız yola devam ediyoruz. Belediye Başkanlığı seçimlerini alnımızın akıyla bitirmiş olup, partimize yeni bir başarı daha ekliyoruz.

Bozkurt Harekat Partisi ve Genel Başkanına,
Ay ve Yıldız Partisi ve Genel Başkanına
Güçlü Gelecek Partisi ve Genel Başkanına
Yenilikçi Demokrasi Partisi ve Genel Başkanına

partim ve şahsım adına teşekkür ederim. 🌹

Seçimde yine beraber yol yürüdüğümüz Türk Budun partisini tebrik eder, başarılar dilerim. 🌹

Bu seçimde yarışan her bir partiyi canı gönülden tebrik ederim.

Son olarak ufak bi ricam var herkesten alttaki fotoğraftaki benim ufak kardeşim :) Yay ve okunu kırdı tamirci varsa bana özelden ulaşabilir mi? Teşekkürler, saygılar sevgiler. 🫶
Ekli dosyayı görüntüle 15727
Hdjdjdjdjdjndjdjdkd

Büyük Mesut

Ziyaretçi
Altın ok kırılmaz sadece altından değil kırılmaz ham maddeden zamanla anlarsın🤣Ayrıca Semihi şanlıurfa belediyesine verirsek bazı ihale işlerimiz var