Valiligimin telafisini istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Vatandaş
Parti Üyesi
Saygideğer başkanlarım bu konuda yardim etmenizi ve valilik hakkimin telafisini istemekteyim gördüğünüz üzere destek kısmı 16.12.2023 tarihinde Destek kısmındakı mesajda 2 ay seçilme yasaği alacaksınız söyledi bunun üzere İstanbulda 2 ci yerdeydim Saygideger Kaan Yüksel başkanımız 22.12.2023 tarihinde oyun baskanı oldugu için vali olamazdı bu durumda İstanbul valisi ben oluyordum lakin olduğu görevden istifa edip 26.12.2023 tarihinde İstanbul şehirine gelen Fatih Tutuk başkanımız vali oldu (şahslarla bir sıkıntım yok amacım hakkım talep etmek) ve ben onca çabama rağmen hiç bir koltuğu olmadan boşta kaldım ve bunun telafisini isterim ve adil bir karar alinacağina hiç kuşku duymam amacım kargaşa falan çıkarmak değil lakin kurala uygun davranmak gIMG-20240112-WA0085.jpgIMG-20240112-WA0084.jpgIMG-20240113-WA0035.jpgIMG-20240112-WA0082.jpgerektiğini belirtmek isterim.Saygilar🇦🇿🇹🇷🌹IMG-20240112-WA0085.jpg

Hasanc57

Ziyaretçi
Bununla ilgili gerekli açıklamayı yönetim yapacaktır.

Lakin 25 ine kadar il değiştirmek için görevden istifa etmeniz gerekiyor. Yoksa il değiştirme işlemi yapılmıyor. Bunuda farkındasınız sanırım.
Sayın başkan valiler atanmış, belediye başkanları seçilmiş, millet vekilleri seçilmiş meclis kuruluşu için bakan adayları belirlenmiş. Siz şimdi geçmişteki olayı gündeme getirmenin anlamı yok. Madem itirazınız vardı bu zaman kadar neden itiraz etmediniz ki.

Xəlil Xəlilzadə

Ziyaretçi
Bununla ilgili gerekli açıklamayı yönetim yapacaktır.

Lakin 25 ine kadar il değiştirmek için görevden istifa etmeniz gerekiyor. Yoksa il değiştirme işlemi yapılmıyor. Bunuda farkındasınız sanırım.
Sayın başkan valiler atanmış, belediye başkanları seçilmiş, millet vekilleri seçilmiş meclis kuruluşu için bakan adayları belirlenmiş. Siz şimdi geçmişteki olayı gündeme getirmenin anlamı yok. Madem itirazınız vardı bu zaman kadar neden itiraz etmediniz ki.
Partimizin yeni kurulmasi Belediye baskanı ve millet vekilleri seçimine göre biraz kafamiz karişik olduğu için açilmamişdir şimdi görevden istifa edilmesi söylenmiyo hakki olanin telefasini istiyor ve buna hakkida vardir başkan siz olsanizda ayni tepkiyi verirdiniz bende olsam ve ya başka birisi her kes hakkini aramalidir er yada geç kapanmiş cinayet işleri açiliyo başkan siz bu konuda gecmisi açiyosunuz diyosunuz

Hasanc57

Ziyaretçi
Partimizin yeni kurulmasi Belediye baskanı ve millet vekilleri seçimine göre biraz kafamiz karişik olduğu için açilmamişdir şimdi görevden istifa edilmesi söylenmiyo hakki olanin telefasini istiyor ve buna hakkida vardir başkan siz olsanizda ayni tepkiyi verirdiniz bende olsam ve ya başka birisi her kes hakkini aramalidir er yada geç kapanmiş cinayet işleri açiliyo başkan siz bu konuda gecmisi açiyosunuz diyosunuz
Değerli başkanım buradakiler eski oyuncular neyin ne olduğunu iyi bilen oyuncular. Yeni parti kurduk filan bahane olmaz.ilk gün itiraz etmek gerekirdi bakın aradan kaç gün geçmiş bu sadece ikili ilişkilere sorun çıkarmaktadır.

Gerekli kararı yönetim verir zaten.

Saygılarımla

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Değerli başkanım buradakiler eski oyuncular neyin ne olduğunu iyi bilen oyuncular. Yeni parti kurduk filan bahane olmaz.ilk gün itiraz etmek gerekirdi bakın aradan kaç gün geçmiş bu sadece ikili ilişkilere sorun çıkarmaktadır.

Saygılarımla
İlk Gün itirazda Edildi bizzat Oyun başkanı Tarafından fakat daha önce böyle Bir durum olduğunda makam geri alınıyordu bu dönem böyle olsun dendi iyi yada kötü bir karar ama 2. sıradaki başkan okadar emek verip. 1 . götürecek. Bir başkasıda Makamından aktif görevi var ike istifa edip şehir değiştirip ötekinin önüne geçecek ne kadar doğru yada yanlış bir durum orasıda halkın takdirine sunulur.

Tozkoparan.

Üye
Yasaklı Üye
Vatandaş

Saygılarımla
Sayın başkanım bəndə eski oyunçuyun bu hatayi bən görüm he bilirdim parti başkanina ilk gün fark etsə idi. Itiraz ederidi həmən amam kafamiz karadiği için görmədik niko başkan kötü bir şey yapamayor sadəcə haqqıni talep ediyor

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Vatandaş
Parti Üyesi
Baskanim 20 milyara yakin para harcamisim 2000 den fazla yesil tas harcamisim. Vali olacagim diye. Butun zamanimi oyuna hasr etmisim. Sonda kurallari bilmiyen birisi geliyor vali oluyor ve 2 hafta yesil tas ve istanbulda toplanan verginin maasini aliyor..
Ben kimse koltukundan istifa etsin soylemiyorum. Sadece haqsizliga ugradigimi bildirmek istiyorum. Benim sahislarla veya her hangi bir partiyle problemim yok

Hasanc57

Ziyaretçi
Ben burda ikili diyalog çıkarma derdinde değilim. Benim sadece itirazım bu duruma geç kalıp bugün yaptığınız gibi ilk gün formda paylaşım yapmamanız.

Varsa bir sorun daha önce dediğim gibi yönetim karar verir.

Xəlil Xəlilzadə

Ziyaretçi
Ben burda ikili diyalog çıkarma derdinde değilim. Benim sadece itirazım bu duruma geç kalıp bugün yaptığınız gibi ilk gün formda paylaşım yapmamanız.

Geç olunca zora giden bir durummu var başkan yeni fark edildi seçimler falan musait bir zamanda konu açilip ve yönetimle Niko baskanin arasinda olan bir durum ve buna ait bir mevzu açmiş yönetimin kararini bekliyo eğer konu Fatih başkan ise ve sizinde zorunuza bu gidiyosa o ayri konu yukarda bildirilmiş adi geçen kişilerle alakali bir durum yok ortada

AG34

38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE

@Kaan Yüksel ede bu durumdan bahseden bendim kendisi hatta Konu açtı ilgilendi Geçmiş Açılan Postlara bakarsanız bulabilirsiniz durum arafta kaldı aslında.Net bir çözüm gelmedi yada açıklama.

Fatih Tutuk

Ziyaretçi
Seçime girmeye cesareti olmayan, azerbeycanı temsil ettiklerini söyleyen ama maşalıktan başka bir işe yaramayan parti mensubu arkadaşlar;

Gaza gelmeyin, benden size tavsiye olsun 😊

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
İstifa ettiği görev: Şehir Valisi
Tekrar aldığı görev: Şehir Valiliği.

Zaten Şehir Valiliğinde şehir değiştirme imkanı sunuyoruz. Bu yüzden belirli bir gün var, burada yanlıs olan şey arkadaşın istifa edip şehir değiştirmesi. Burada bu kuralın varlığından haberdar olmaması ya da sistemin izin vermemesi olabilir.

Bu yüzden konuda bir haksızlık / sorun olmayıp yalnızca Şehir Valililerinin şehir değiştirme prosedürünü değiştirmemiz gerekmektedir.

Xəlil Xəlilzadə

Ziyaretçi
Seçime girmeye cesareti olmayan, azerbeycanı temsil ettiklerini söyleyen ama maşalıktan başka bir işe yaramayan parti mensubu arkadaşlar;

Seçime girmeyi belediye seçimlerinde gördünüz başkan ve yine giriyoduk uygunu nasilsa ôyle yaptik burda maşalık bir durumda yok hakkı yenildi ve ona itiraz ediyo her kes hakkini talep etme özgürlüğüne sahip saygi göstermek her kesin borcu ve eğer yukardaki metni dogru durust okuduysanizsa sizi bu konu bu kadar rahatsiz edemez eğer ediyosa maşaliği siz yapiyosunuz şu an

Ahmett EROL

Adalet ve Direniş Partisi Kurucu Başkanı
Vatandaş

Konuştu 1 lvl adamları oy kullandırıp partiden atan millete oy kullanması için para teklifi eden parti yönetimi mensubu 😅

Xəlil Xəlilzadə

Ziyaretçi

Saygisizlik yapma misliyle cevapini alirsin bu zamana kadar saygili davrandim sanma korkum ve ya ürküm var

Fatih Tutuk

Ziyaretçi
İstifa ettiği görev: Şehir Valisi
Tekrar aldığı görev: Şehir Valiliği.

Zaten Şehir Valiliğinde şehir değiştirme imkanı sunuyoruz. Bu yüzden belirli bir gün var, burada yanlıs olan şey arkadaşın istifa edip şehir değiştirmesi. Burada bu kuralın varlığından haberdar olmaması ya da sistemin izin vermemesi olabilir.

Bu yüzden konuda bir haksızlık / sorun olmayıp yalnızca Şehir Valililerinin şehir değiştirme prosedürünü değiştirmemiz gerekmektedir.
Sistem izin vermemişti yöneticim. Saatlere de dikkat ederseniz destek ekibi ile görüşerek bu yolu çizdik zaten.

Amaç farklı olunca böyle gereksiz konular açılabiliyor. Halbuki bana sorsalar nasıl oluyor bu iş diye açıklamasını zaten yapardım.
Arkadaşların adına çalınan vaktiniz için özür dilerim 🙏

AG34

38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE

Sizin Hakaretten başka bir bildiğiniz yokmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...