Türkiye için #GöktürkVakti

Semihh

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Değerli başkanlarım, dostlarım, kardeşlerim, canlarım öncelikle hepinize hayırlı günler diliyorum. Bir meclis seçiminden daha alnımızın akı ile çıkmış bulunmaktayız. Bu emekler için şahsım adına bizlere oylarını teslim eden Bozkurt Harekat, Ay ve Yıldız, Börü ve Güçlü Gelecek partilerine teşekkür ederim. Bu yola 4 ay önce zorluklarla çıktık çoğu şeye gözlerimizi yumduk, duymamazlıktan geldik. Partinin asıl hedeflerini, çizgisini hiçbir zaman bozmadan koruduk. İşte bugün bu emeklerin karşılığını çok güzel bir şekilde dostlarımızla canla başla çalışarak aldık. ANKA İttifakının bileşeni olan seçimde başarı gösteren Türk Budun partisini tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Son olarak demokrasi şöleninde boy gösteren ve seçime katılma hakkı kazanan tüm partileri de tebrik ediyorum. Polish_20240520_230403677.jpgSizleri yukarıda GÖKTÜRK partisinin yöneticileri, üyeleri, destekleyenleri ve sevenlerinin ortaya çıkardığı şaheser ile başbaşa bırakıyor, tekrardan hayırlı günler diliyorum.

TÜRKİYE İÇİN #GÖKTÜRKVAKTİ 🌹

Qorxmaz Mehdiyev

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Değerli başkanlarım, dostlarım, kardeşlerim, canlarım öncelikle hepinize hayırlı günler diliyorum. Bir meclis seçiminden daha alnımızın akı ile çıkmış bulunmaktayız. Bu emekler için şahsım adına bizlere oylarını teslim eden Bozkurt Harekat, Ay ve Yıldız, Börü ve Güçlü Gelecek partilerine teşekkür ederim. Bu yola 4 ay önce zorluklarla çıktık çoğu şeye gözlerimizi yumduk, duymamazlıktan geldik. Partinin asıl hedeflerini, çizgisini hiçbir zaman bozmadan koruduk. İşte bugün bu emeklerin karşılığını çok güzel bir şekilde dostlarımızla canla başla çalışarak aldık. ANKA İttifakının bileşeni olan seçimde başarı gösteren Türk Budun partisini tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Son olarak demokrasi şöleninde boy gösteren ve seçime katılma hakkı kazanan tüm partileri de tebrik ediyorum. Ekli dosyayı görüntüle 15700Sizleri yukarıda GÖKTÜRK partisinin yöneticileri, üyeleri, destekleyenleri ve sevenlerinin ortaya çıkardığı şaheser ile başbaşa bırakıyor, tekrardan hayırlı günler diliyorum.

TÜRKİYE İÇİN #GÖKTÜRKVAKTİ 🌹
Türkiye için # GÖKTÜRKVAKTİ🇹🇷🇦🇿