Teşekkürler Yeniden Doğuş! Yürüyüşümüz Başlasın İşçi ve Emekçi!

Ardilla

TGDP - 20,21,23. D.MV; 22 D.İB, 24. D.GBV
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Tüm başkanonline platformuna selamlarımı sunuyorum. Ben Ardilla, ismim Arda. 6 aydır bulunduğum bu platformda son 2 aydır kişisel sebeplerimden dolayı aktif olamıyordum. Oyuna başladığım günden beri yol yürüdüğüm Yeniden Doğuş Partimiz, kurucular kurulumuzun oyunu bırakması sonucunda aldığımız kararla kapatılmıştır. Daha önce partim Yeniden Doğuş bünyesinde Parti Sekreterliği ve Sözcülüğü, Mecliste 4 Dönem Milletvekilliği ve Grup Başkanvekilliği, ayrıca İçişleri Bakanlığı görevlerinde bulundum. O dönem kurduğumuz Zafer İttifakı bünyesinde iktidar olup, aynı ittifak bünyesinde olan İşçi ve Emekçi Partisinden devralarak Oyun Başkanlığını partimize kazandırdık. Gelinen noktada partimizin kapanmasına yönelik aldığımız karar üzerine, geçmişte Zafer İttifakı bünyesinde birlikte yol yürüdüğümüz değerli parti İşçi ve Emekçi partisine katılma kararı aldım. Önümüzdeki süreçte bu partide devam etmeyi düşünüyorum. Beni partisine kabul eden Sayın Genel Başkanım ve uzun süre birlikte ittifak bünyesinde çalıştığımız yol arkadaşım @Ahmett EROL başkanıma ve tüm İşçi ve Emekçi Parti yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.

Ardilla

TGDP - 20,21,23. D.MV; 22 D.İB, 24. D.GBV
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Yılın transferi 😂😂😂
Ahmet Bey'den bir çağrı gelmeden kendi isteğimle katıldım, geçmişte ittifak gereğince bir dostluğumuz ve bağımız var, aynı şekilde sizinle de kişisel olarak dostluğumuz olduğunu düşünüyorum, umarım doğru düşünüyorumdur.

agitbaşkan

Aktif Üye
Vatandaş
Ahmet Bey'den bir çağrı gelmeden kendi isteğimle katıldım, geçmişte ittifak gereğince bir dostluğumuz ve bağımız var, aynı şekilde sizinle de kişisel olarak dostluğumuz olduğunu düşünüyorum, umarım doğru düşünüyorumdur.
Şaka yapıyorum başkanım hangi partiye geçmeniz beni ilgilendirmez. Sizi açıklama gereksiniminde bıraktığım için özür dilerim 🙏
Hayırlı olsun 🌹