Milli savunma bakanlığı oluşturulması

Mühendis

Üye
Vatandaş
Her tasarıya farklı bakıyorsun Genel Kurmayın üstünde de bir Bakanlık olması gerekiyor gayet güzel bir tasarı Nasıl oyunda Meclis Başkanı İç İşleri Bakanı varsa Birde Askeriye ile ilgili komutanlıklar varsa eksik olan Milli Savunma Bakanlığı idi ve bu tasarı ile bu eksiklik giderilmiş oluyor güzel bir tasarı sunan Sayın Milletvekili arkadaşımızı tebrik ediyorum 👏👏👏👏👏
Farklı bakış açıları da lazım.

Mühendis

Üye
Vatandaş
Baskanım darbeni önlemesi için savunma bakanlığı oluşturulması şartdır
Engellenmesi tabiki role play usulünce, engellemesi gerekenler tarafından şarttır. Eğer darbe olmaması gerekseydi, zaten oyuna böyle bir şey koymazlardi başkanım. Mv nin oyun başkanının veya valinin görev zorluğu ne ise, darbe yapmanın da zorluğu öyle olmalı. Darbe girişimi olsun ki, engellemesi gereken kimse engellesin. Mesela kolluk kuvvetleri ekleyin, jandarma polis vs, bunlara müdür, başkan olsun engellesinler. Role play için bana göre hala yanlış bir tasarı. Takdir tabiki de meclisin.

Kimsəsiz

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Agresiflige gerek yok arkadasim. Mv değilim, oy kullanmıyorum. Vatandaş olarak düşüncelerimi dile getiriyorum. Oyun ilerlesin tabi ama böyle gereksiz tasarilar anlamsız geliyor bana sadece. Yine de bir cevabiniz yok sanırım. Darbe yapmak bu kadar zor iken neden darbe yapılması için yeni bir mertebe getiriyorsunuz? Vatandaş olarak sormak hakkım değil mi?
Soru sora bilersiniz başkanım problem yoktur
Ben teşekkür ediyorum ki yasa hakkında ne düşünüyorsunuz onu dediniz

Kimsəsiz

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Şimdi senin dediğine bak vermek ile beraber farklı bir pencereden şuna değinmek isterim her ne kadar gelen yeni üye çok uzun soluklu kalmasa da yine de hatrı sayılır bir aktif oyuncu yükselişi var yeni mertebeler yeni makamlar gelmesi gerek ki rol verilecek yerler açılsın. Benim aklıma farklı bir senaryo gelir senin aklına farklı bir senaryo. Başkanımız da böyle bir şey düşünmüş iyi de düşünmüş..
Çok sağ olun baskanım

Kimsəsiz

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Başkanım, zaten en az 300 oyunculuk senaryo var. Hatta daha fazla. Vali, başkan, mv, bakan vs vs. Madem böyle bir düşünce var, derdimiz senaryo uretmekse, kaymakamlık, müsteşarlık, ne bileyim dernek kuruluşları ve başkanlıkları gibi şeyler onerilsin ki, senaryoyu ciddi anlamda arttırın. Sadece fikir sunuyorum. Sadece 1 bakanlık ekleyerek, 1 senaryo ile yine eski oyuncular nemalanacak. Yapılması gereken şey, yeni oyunculara senaryo, makam ve mevki sahibi yapmaya çalışmaktır. Naçizane önerim sadece.
Saygılarımla.
İnşallah başkanım buda olar ama bunun için çalışmak zorundayız

aslan91

Edirne Şehir Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Türk Budun Partisi vermiş olduğunuz yasa tasarısını destekliyoruz. Çalışmalarınızda ötürü tebrikler

Kimsəsiz

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Her tasarıya farklı bakıyorsun Genel Kurmayın üstünde de bir Bakanlık olması gerekiyor gayet güzel bir tasarı Nasıl oyunda Meclis Başkanı İç İşleri Bakanı varsa Birde Askeriye ile ilgili komutanlıklar varsa eksik olan Milli Savunma Bakanlığı idi ve bu tasarı ile bu eksiklik giderilmiş oluyor güzel bir tasarı sunan Sayın Milletvekili arkadaşımızı tebrik ediyorum 👏👏👏👏👏
Teşekkür ediyorum tebriklerinize için

Kimsəsiz

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Engellenmesi tabiki role play usulünce, engellemesi gerekenler tarafından şarttır. Eğer darbe olmaması gerekseydi, zaten oyuna böyle bir şey koymazlardi başkanım. Mv nin oyun başkanının veya valinin görev zorluğu ne ise, darbe yapmanın da zorluğu öyle olmalı. Darbe girişimi olsun ki, engellemesi gereken kimse engellesin. Mesela kolluk kuvvetleri ekleyin, jandarma polis vs, bunlara müdür, başkan olsun engellesinler. Role play için bana göre hala yanlış bir tasarı. Takdir tabiki de meclisin.
Bilderiy
Farklı bakış açıları da lazım.
Elbette başkanım lazımdır

Kimsəsiz

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ