MEDYA ONLİNE Yeniden!

ÜmitZehra

MedyaOnline Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Herkese hayırlı günler ben Medya Online Kurucu Başkanı ÜmitZehra.Herkesin bildiği kimi son zamanlarda gazetemizde bazı kötü olaylar yaşandı ama bu olayların son bulduğunu bildirmek isterim.
Eskiden olduğu üzere her bir parti gazetemize haber verebilir.Röpörtaj vermek için Discord üzerinden bana ve ya Özmen başkana ulaşabilir.İlk başka söylediğim gibi gazetemiz tamamen bağımsızdır.

Discord: umit_zehra
catli6669
1694070951945.png

Özmen0434

TEK SEVDASI KIZILELMA OLAN BİRİ
Vatandaş
Herkese hayırlı günler ben Medya Online Kurucu Başkanı ÜmitZehra.Herkesin bildiği kimi son zamanlarda gazetemizde bazı kötü olaylar yaşandı ama bu olayların son bulduğunu bildirmek isterim.
Eskiden olduğu üzere her bir parti gazetemize haber verebilir.Röpörtaj vermek için Discord üzerinden bana ve ya Özmen başkana ulaşabilir.İlk başka söylediğim gibi gazetemiz tamamen bağımsızdır.

Discord: umit_zehra
catli6669
Ekli dosyayı görüntüle 10576
👏👏

Mavielbiseli

PARTİSİZ ÜYE
Vatandaş
biz nereden bilelim kim röpörtaj vermek istiyor?Milletin ne düşündüğünü nereden bilelim başkanım?
eeee başkanım sonuçta medya ve gazete yönetiyorsunuz partilere ulaşacaksınız röprtaj isteyeceksiniz.

önümüzdeki seçim 1 olan parti ile oyun başkanına ulaşıp röportaj isteyeceksiniz gerekirse ittifaklarla konuşup onları anlatacaksınız.

forumda olan olayları gazetede toplayacaksınız 3-4 günde bir gazete çıkaracaksınız

gerekirse bura başkanlık oyunu her aday röportaj vermek ister onlarla siz görüşeceksiniz

medya yöneteceksiniz başkanım sonuçta emek vermeniz lazım değil mi ?

Emre

🇹🇷 KAHRAMANMARAŞ 🇹🇷
Vatandaş
eeee başkanım sonuçta medya ve gazete yönetiyorsunuz partilere ulaşacaksınız röprtaj isteyeceksiniz.

önümüzdeki seçim 1 olan parti ile oyun başkanına ulaşıp röportaj isteyeceksiniz gerekirse ittifaklarla konuşup onları anlatacaksınız.

forumda olan olayları gazetede toplayacaksınız 3-4 günde bir gazete çıkaracaksınız

gerekirse bura başkanlık oyunu her aday röportaj vermek ister onlarla siz görüşeceksiniz

Bence haklı

Büşra Gamze

Ziyaretçi

Gerçek hayattada medya böyle işliyor zaten katılıyorum kesinlikle

ÜmitZehra

MedyaOnline Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ

biz gereken kişilere ulaşıyoruz kendisi röportaj vermek isteyenleri diyorum ben kocaman oyununun kim bilir kaç tane üyesi var ben kimin röportaj vermek istediğini bilemem ama haber yapacağım kişilere tabi ki yazıp röpotaj alıyorum

Cüneyt Derin

Ziyaretçi
Herkes dökecek etegindeki taşları🤣 mesela medya yalanciliktir çamur at izi kalsın mantığı ile gidersen patlar gider bu iş🤣 ilk iftirayı bana atabilirsin ortalığı karıştırancan dedikodu cikarcan nerde pis iş var yapiscan🤣

Cüneyt Derin

Ziyaretçi
İşin espirisi tabide öle bişi olmaz zaten 🤣 doğru gerçek haber gazatesi ümit başkanıknki fırıldak olmaya gerek yok

Cüneyt Derin

Ziyaretçi
Ümit baskanin gazetesi doğru gerçek haber gazetesi, fırıldak olmaya gerek yok üstte anlam düşüklüğü olmuş başkan 🤣 anlamaman normal