Kürşad Bozkurt İle Gelecek Umut

Westfalya

Börü
Vatandaş
Parti Üyesi
BÖRÜ
20240317_182628_0000.png

Sayın Parti başkanımız ve aynı zamanda Umut İttifakının ortak oyun başkanı adayı Kürşad Bozkurt'un siz değerli Başkanonline sakinleri için hazırlamış olduğu adaylık konuşmasını sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum.

Sevgili oyuncular, değerli topluluk üyeleri;

Bugün burada, Başkaonline dünyasının geleceği için önemli bir kararın eşiğinde duruyoruz. Umut İttifakının ve Börü partisinin oyun başkanı adayı olarak, bu konuşmada sizlere vaatlerde bulunmak yerine, oyunumuzun temel değerlerini ve topluluğumuzun birliğini tarafsız bir anlayış ile koruma sözü veriyorum. İcraatlerimi başkanlık sürem boyunca göstererek ve sizlere değer katıldığını hissettirerek yapacağım.

Oyunumuz, her birimizin katkılarıyla şekillenen, canlı ve dinamik bir ortam halini alması için görev sürem boyunca elimden ne geliyorsa yapacağım. Bu oyun ekosisteminde her sesin duyulduğu, her fikrin değer bulduğu bir yönetim anlayışını benimsemek benim için onurdur. Başkanlığım döneminde, şeffaflık, adalet ve eşitlik ilkelerini her zaman ön planda tutacağım.

Başkaonline'ın sadece bir oyun olmadığını, bir topluluk, bir aile olduğunu unutmayalım. Bu yüzden, geleceğimizin selameti için, Umut İttifakına, Börü Partisine, bana ve vizyonumuza güvenin. Oyunumuzu birlikte daha iyi bir yere taşıyalım.

Oyunun ruhuna uygun bir liderlik için, sizlerden destek istiyorum. Oy verin, geleceğimizi birlikte şekillendirelim.

Teşekkür ederim.