İşçi Ve Emekçi Partisi İnstagram'da

Can Arıcılar

27.Dönem Tekirdağ Milletvekili
Vatandaş
Sen şimdi ilk önce üslubunu düzelt konuşmasını öğren öyle gel yanıma hadi bakalim
Biz Konuşmasını Biliriz Nerde Duracağımızı'da Ama Sizin Gibi Bu Forumda Gevşek İnsanlar Olduğu Sürece Bu Oyun İlerlemez Herşeye Yorum Yapıyorsunuz Arkadaş Eğer Kişisel Meseleleriniz Varsa Birbirinizle Ordan Yazın Forumdan Değil. Teşekkürler

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Biz Konuşmasını Biliriz Nerde Duracağımızı'da Ama Sizin Gibi Bu Forumda Gevşek İnsanlar Olduğu Sürece Bu Oyun İlerlemez Herşeye Yorum Yapıyorsunuz Arkadaş Eğer Kişisel Meseleleriniz Varsa Birbirinizle Ordan Yazın Forumdan Değil. Teşekkürler
Nereden ne yazacağımiza sen mi karar vereceksin bro hiii

Can Arıcılar

27.Dönem Tekirdağ Milletvekili
Vatandaş
Altın Ok Partisini Sükunete Davet Ediyorum Ve Bu Arkadaşa @Kadir Aydın Gereğinin Yapılmasını Temenni Ediyorum Sn. Oyun Başkanları Lütfen Bu Konu İle İlgilenirmisiniz. @Rüa @Mahmut @Gonca ( İçerik İstiyorsanız ) İçeriğini İnceledikten Sonra ( Tahrik ) Zaten Durumu Anlayacaksınız. Teşekkür Ediyor Saygılar Sunuyorum.

agitbaşkan

Aktif Üye
Vatandaş
Vatandaş-2 oldunuz.
Şimdi bir şey söyleyeceğim muhtemelen bende vatandaş-2 olucam ama yine de söyleyeceğim şimdi arkadaşın yazdığı şey argo bir söz bunu kınamak vatandaş-2 gerektirir mi bilmem yani @Mustafa Akdere nin tartışma içerisinde olduğu falan da yok vatandaş-2 olması gereken başka insanlar yokmu münakaşa içerisindeki arkadaşlar arasında

Mustafa Akdere

Ziyaretçi
Vatandaş-2 oldunuz.
Sayın yöneticim ben sadece kötü bir sözü kınadığımı dile getiriyorum ve daha önce oyun yönetimi tarafından hiçbir şekilde uyarı da almadım profilime böyle bir mesaj yazmışsınız ancak ben hiçbir şekilde uyarı almadım.

IMG_8893.jpeg

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Şimdi bir şey söyleyeceğim muhtemelen bende vatandaş-2 olucam ama yine de söyleyeceğim şimdi arkadaşın yazdığı şey argo bir söz bunu kınamak vatandaş-2 gerektirir mi bilmem yani @Mustafa Akdere nin tartışma içerisinde olduğu falan da yok vatandaş-2 olması gereken başka insanlar yokmu münakaşa içerisindeki arkadaşlar arasında
Var tabiki raporlara göre işlem uygulanacaktır ama ilgili kişi uyarıdan sonra tartışmaya devam ettiği için vatandaş 2 oldu