İlk Adım Partisi'nden 3 Yeni Yasa Tasarısı!

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
dd_waifu2x_art_scan_noise3_scale.png

MECLİS'İN EN AKTİFİ İLK ADIM PARTİSİ!

Değerli Başkan Online kullanıcıları, sevgili başkanlarımız; İlk Adım Partisi olarak meclisteki varlığımızın hakkını vermek maksadıyla parti içerisinde oluşturduğumuz AR-GE ekiplerimizin gayretleri ve parti üyelerimizin tarifsiz katkılarıyla yasa tasarıları hazırlayarak oyunun gelişimine katkı sunmaya devam ediyoruz. 19. Dönem Meclis Başkanlığı görevinin İlk Adım Partisi'nde olması bu konudaki heyecan ve hevesimizi daha da arttırıyor. Gerçek bir siyasi parti ciddiyetiyle usanmadan çalışıyoruz. Bu itibarla partimizin meclis gündemine sunduğu üç yeni yasa tasarısını sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.

1.) Oyun Başkanlığı Seçimlerinden Hemen Sonra Oyundaki Genel Sohbet Alanından Balkon Konuşması Yapılması (Tüm kullanıcılara bildirim gönderilerek oyundaki genel sohbet alanına davet edilmeleri ve 3-4 dakikalık bir süre içerisinde Oyun Başkanı dışındaki tüm kullanıcıların yazı yazmamalarını engelleyerek yalnızca Oyun Başkanının hitap etmesinin sağlanması)

2.) Medya-Basın Alanında Yeşil Taşa İlave Olarak Oyun Parası İle İşlem Yapılması

3.) Dükkanlara Seviye Getirilerek Kira Oranlarının Arttırılması
(Tıpkı şirketler bölümünde olduğu gibi)

Yasa tasarılarımızın detayları oyun içerisinde "Bekleyen Yasa Tasarıları" alanında siz değerli kullanıcılarımızla paylaşılmıştır. Yasa tasarılarımıza oyun yönetimimiz tarafından onay vermesi durumunda 15 milletvekilimizin imzasıyla en kısa zamanda oylamaya çıkacağına inancımız tam. Bu yasa tasarılarımızı oyunumuzun gelişimi adına özel ve önemli görüyoruz. Kuru söylem ve sloganlarla değil, icraat ve projelerimizle gündem olma konusundaki kararlılığımız devam edecek.

Alparslan

Meclis Başkanı
İlk Adım Partisi Genel Başkanı