Herkese sonsuz tesekkur ederim. (2 Kişi İçeride)

• Konuyu başlatan bilgem göktürk
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgem göktürk

Ziyaretçi
Çok gerginsiniz bilgem hanım, ayrıca dalgalık bir mevzu yoktu ama siz neden bu şekilde anladınız.

Sinirli ve Streslisiniz buda ciddi kalıcı hastalıklara neden olabilir Allah korusun. Dikkat edin kendinize
Estagfurullah ben hic bir zaman gerilmem..sadece gerekli gereksiz her yere yazma isteginizi anlamis degilim.tesekkurler hayirli aksamlar

bilgem göktürk

Ziyaretçi
bizi muhteşem 2li olarak görmen hoşuma gitti aferin sana buna takıldık evet herkesle dalga geçmiyoruz farkındaysan genelde sen ve senin gibilerle dalga geçiyoruz teşekkürler çekilebilirsin :)
Sen ve senin gibiler diyosun yani. Heryerde olmazk zorunda degilsiniz. Arkadas bu kadar yere yazmisken sadece buraya yazmanizda ironik. Konu benim konum cekilebilirsin.

Kadir Aydın

Tecrübeli Üye
41. Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
Estagfurullah ben hic bir zaman gerilmem..sadece gerekli gereksiz her yere yazma isteginizi anlamis degilim.tesekkurler hayirli aksamlar
Yani burası forum, buraya gerekli ve gereksiz herkes yazabilir. Rahatsızlık duyan mesajı görmezden gelebilir veya rapor edebilir. Yazma konusunda kimseye kısıtlama yok diye biliyorum ben. Teşekkürler iyi aksamlar

bilgem göktürk

Ziyaretçi
Yani burası forum, buraya gerekli ve gereksiz herkes yazabilir. Rahatsızlık duyan mesajı görmezden gelebilir veya rapor edebilir. Yazma konusunda kimseye kısıtlama yok diye biliyorum ben. Teşekkürler iyi aksamlar
Gorulme isteginizi algiladigim icin cevap verme.geregi duydum ve verdim. Sizede iyi aksamlar

MAGARSUS

😎
Vatandaş
Sen ve senin gibiler diyosun yani. Heryerde olmazk zorunda degilsiniz. Arkadas bu kadar yere yazmisken sadece buraya yazmanizda ironik. Konu benim konum cekilebilirsin.
sanamı soracam neye yorum yazıp yazmayacağımı bilgem :D istediğim yere yorum yazmaya devam edecem sende görmezden gelebilirsin mesela ağlamayarak

S E M İ H

Ziyaretçi
bizi muhteşem 2li olarak görmen hoşuma gitti aferin sana buna takıldık evet herkesle dalga geçmiyoruz farkındaysan genelde sen ve senin gibilerle dalga geçiyoruz teşekkürler çekilebilirsin :)
senin gibilerle dalga geçiyoruz dediğin kadın senden 10 gömlek üstün :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...