Herkese sonsuz tesekkur ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgem göktürk

45.dönem.İçisleri Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Değerli başkanlarım, yöneticilerim, kardeşlerim öncelikle herkese hayırlı geceler diliyorum. Biraz önce sonuçlanan meclis bileşenleri seçimlerinde yarışan başta ANKA İTTİFAKI bileşenleri bu kutlu zaferden dolayı tebrik ediyor, başarılarımızın daim olmasını temenni ediyorum. Bugün kirli oyunlar olmadan, milletin iradesi doğrunun yanında olmuştur. Önceki seçimlerde de olduğu gibi milletin seçtiği bakanlar görevinin başındadır. İçişleri bakanlığı görevini bana uygun gören tüm vekil kardeşlerime bir teşekkürü borç bilirim. Bu zafer sadece ANKA İTTİFAKI'nın değil tüm BaşkanOnline ailesinin zaferidir. Türkiye için Göktürk Vakti parolasıyla çıktığımız bu yolda partimiz bir bakan daha çıkartarak hedefinde ve çizgisinde emin adımlarla ilerlemektedir. Yeni bakanlarımıza ve meclis başkanımıza partim adına görevlerinde başarılar dilerim.

BİLGEM GÖKTÜRK
44. DÖNEM | İçişleri Bakanı

Ayşegül A.

44. Dönem Konya Milletvekili
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Göktürk Partisi olarak başarılarımızın en başındayız daha nice başarılara hep birlikte imza atmak dileğiylee 🙏 yeni görevinde başarılar diliyorum ablamm zor oldu güç oldu ama güzel oldu İçişleri Bakanlığı sana çokk yakıştı 🤗🌹

Hezârfen

~ Daima ALTIN OK ~
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Öncelikle Tebriklerimi Armağan ediyorum.. 🌹
Başarılarınız daim olsun diyorum ve sözü gururumuz popstarımız Tarkan’a bırakıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...