Herkese hayirli ramazanlar.bir sorum olacakti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
İstediğim yere yorum yaparım.
Konu benim benim konum burada herhangi bir yorum yapilacak yads tartisilacak birsey yok .soruyu sordum kaos luk hicbirsey yok .siz konunun muhatabi olan yerde bile degilsiniz.o yuzden lutfen baskanim burasi lunaparkta degil cocuk eglemiyoruz .sagolun anlayisiniz icin iyi aksamlar

Burak YAZICIOĞLU

Ziyaretçi
Konu benim benim konum burada herhangi bir yorum yapilacak yads tartisilacak birsey yok .soruyu sordum kaos luk hicbirsey yok .siz konunun muhatabi olan yerde bile degilsiniz.o yuzden lutfen baskanim burasi lunaparkta degil cocuk eglemiyoruz .sagolun anlayisiniz icin iyi
Haksızlık olan her yere yorum yaparım. Lunapark değil çoçuk eğlemiyoruz diyerek küçümseme yapamazsın..

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Aslında haklısın sadece size uygulandıysa sıkıntı ama sanki ben yeniden doğuş kapatıldığındada üye davetinden kontrol etmiştim vardı diye hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam eğer sadece size uygulandıysa yada başkasına uygulanmadıysa bir telafisi olmalı fakat puanla değil.

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Haksızlık olan her yere yorum yaparım. Lunapark değil çoçuk eğlemiyoruz diyerek küçümseme yapamazsın..
Estagfurullah baskanim kimse kimseyi kucumseyemez burada herkes esit platformda kendi oldugu kadsr var..haksizlik oldugunu kabul etmenizde beni ayrica sevindirdi. Tesekkur ederim. Dedigim gibi bizlerin degil yoneticilerin takdiri. Hayirli aksamlar

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Aslında haklısın sadece size uygulandıysa sıkıntı ama sanki ben yeniden doğuş kapatıldığındada üye davetinden kontrol etmiştim vardı diye hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam eğer sadece size uygulandıysa yada başkasına uygulanmadıysa bir telafisi olmalı fakat puanla değil.
Ben puan istemedim baskanim puanlarinda duzenleme yapabilsinler gelissinler gonulleri alinsin diye hediye istedim kendimize de degil ayrica uyelerime.

Berat Koto

Demokratik Cumhuriyet Kurucusu
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Ben puan istemedim baskanim puanlarinda duzenleme yapabilsinler gelissinler gonulleri alinsin diye hediye istedim kendimize de degil ayrica uyelerime.
Reis zaten ben bişey demedim puanla telafi yönetim yapmıyor diye biliyorum düzenlemeden kastın reis puan eklemesi taş ile telafi olabilir diye düşünüyorum tabikide sayın yönetimin kararı

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Reis zaten ben bişey demedim puanla telafi yönetim yapmıyor diye biliyorum düzenlemeden kastın reis puan eklemesi taş ile telafi olabilir diye düşünüyorum tabikide sayın yönetimin kararı
Baskanim tabiki sistemsel yada yoneticilerimizin gozunden kacan bir durum olabilir. Bilmiyorduk ogrendik. Kimseyle zorumuz yok bilegimizin hakkiyla yine aliriz allahin izni ile ama illaki bir eksiklik var ise yonetim bir defalikta olsa bunu telafi edebilceklerine inaniyorum. Sagolun.

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Anlasildi sayin yoneticim. Buradan bir cikis noktasi bulamadik yaklasik 5 saattir bir sonuca ulastiramadik. Birden herseye muhalif olan diller lal oldu.soylenecek kelime kalmadi. Ben sorumun cevabimini aldim. Ve tesekur ediyorum .her soze bir cevabi olan diger yoneticileriminde bu kadar sessiz kalmasina anlam veremegim gibi bariz haksizlik oldugu da boylece ortaya cikti.sistemsel.dahi olsa bunun telafisi mumkun idi. Sessizlik iyidir.
Tesekkurler
@rua@gonca yoneticim konuyu kitlermisiniz verilecek bir cevap kaldigini zannetmiyorum.

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Anlasildi sayin yoneticim. Buradan bir cikis noktasi bulamadik yaklasik 5 saattir bir sonuca ulastiramadik. Birden herseye muhalif olan diller lal oldu.soylenecek kelime kalmadi. Ben sorumun cevabimini aldim. Ve tesekur ediyorum .her soze bir cevabi olan diger yoneticileriminde bu kadar sessiz kalmasina anlam veremegim gibi bariz haksizlik oldugu da boylece ortaya cikti.sistemsel.dahi olsa bunun telafisi mumkun idi. Sessizlik iyidir.
Tesekkurler
@rua@gonca yoneticim konuyu kitlermisiniz verilecek bir cevap kaldigini zannetmiyorum.
Hanımefendi neden yargısız infaz yapmayı bu kadar seviyorsunuz merak ediyorum insanlar akşam vakti evlerinde ailesinin yanında veya misafirlikte burada zaten bir yönetici size dönüş sağlıyor ne olmasını istiyorsunuz merak ediyorum. Biraz sabırlı olsanız Mahmut bey zaten dönüş sağlıyor.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Hanımefendi neden yargısız infaz yapmayı bu kadar seviyorsunuz merak ediyorum insanlar akşam vakti evlerinde ailesinin yanında veya misafirlikte burada zaten bir yönetici size dönüş sağlıyor ne olmasını istiyorsunuz merak ediyorum. Biraz sabırlı olsanız Mahmut bey zaten dönüş sağlıyor.
Dönüş sağlamıyorum artık.
İlgili konuda teknik bir sorun oluşmuş olup; sizin partiniz de durduk yere değil yöneticinizin süresiz ban alması nedeniyle kapatılmıştır.
sanki durduk yere parti kapatmışız gibi lanse ediliyor ancak ilgili parti yöneticisi süresiz ban aldı ise parti kapanır. Konu bu kadar nettir.

şimdiki yaşanan şey ise eski bir parti olmasından kaynaklı olarak parti silindiğinde ilgili kişiler başka partilere giriş yapabilir olmuş.
Sorun düzeltilecektir.
Sorun bildirimi için teşekkür ederiz.

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Dönüş sağlamıyorum artık.
İlgili konuda teknik bir sorun oluşmuş olup; sizin partiniz de durduk yere değil yöneticinizin süresiz ban alması nedeniyle kapatılmıştır.
sanki durduk yere parti kapatmışız gibi lanse ediliyor ancak ilgili parti yöneticisi süresiz ban aldı ise parti kapanır. Konu bu kadar nettir.

şimdiki yaşanan şey ise eski bir parti olmasından kaynaklı olarak parti silindiğinde ilgili kişiler başka partilere giriş yapabilir olmuş.
Sorun düzeltilecektir.
Sorun bildirimi için teşekkür ederiz.
Sayin yoneticim ben size cok baska birsey sordum .partim.neden kapatildi demedim.bunun farkindayim.kaoatildiktan sonra neden ceza yedik.eger ceza var ise diger partilere neden uygulanmadi diye sordum.partiyi siz kapattiniz diye bir israrim.yok. bize verilen cezanin adil olmadigini sistemsel hatanin suan telafi edilebilmesini rica ettim. Tesekkurler. Baska bir cevabada sizin dediginiz gibi gerek yok.hayirli aksamlar.

Mühendis

Üye
Vatandaş
Parti yöneticisi süresiz affı olmayan bir ceza almış deniliyor başkanım. Bu durumda yönetimin yapacağı bir şey yok. Kafalarina göre parti başkanı da belirleyemeyeceklerine göre, parti kapatılmış, parti yetkilinizin cezasını bütün parti üyeler tatmış gibi algıladım.
burada suçlu sizin parti lideriniz gibi geldi bana. Haksızlık göremedim açıkçası.

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Bu arada daha yeni olan bir durumu da belirteyim Guclu gelecek partisinin yoneticisi suresiz ban yedi ve parti kapatilmadan diger yoneticiye devredildi. O zaman parti kapatilmadan devredilebiliyiorsa bizim partimiz neden silindi . Sorulacak soru cok sayin yoneticim. Ben sadece kendi konumdan yola cikarak bilgi almak istedim tekrar tesekkurler.

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Parti yöneticisi süresiz affı olmayan bir ceza almış deniliyor başkanım. Bu durumda yönetimin yapacağı bir şey yok. Kafalarina göre parti başkanı da belirleyemeyeceklerine göre, parti kapatılmış, parti yetkilinizin cezasını bütün parti üyeler tatmış gibi algıladım.
burada suçlu sizin parti lideriniz gibi geldi bana. Haksızlık göremedim açıkçası.
Baskanim konu baska.cok baska. Tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...