Herkese hayirli ramazanlar.bir sorum olacakti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadir Aydın

ALTIN OK
41. Dönem Oyun Başkanı
Parti yöneticisi süresiz affı olmayan bir ceza almış deniliyor başkanım. Bu durumda yönetimin yapacağı bir şey yok. Kafalarina göre parti başkanı da belirleyemeyeceklerine göre, parti kapatılmış, parti yetkilinizin cezasını bütün parti üyeler tatmış gibi algıladım.
burada suçlu sizin parti lideriniz gibi geldi bana. Haksızlık göremedim açıkçası.
Bilgem başkan burda parti neden kapatıldı demiyor, parti kapatıldıktan sonra geriye kalan üyeler diğer partilere geçiş yapamadı ceza aldive şuan kapatilan partilerdeki üyeler direk başka bir partiye geçiş yapabildiler. Bizim.partimiz neden kapatıldığında geçiş olmadı 3 gün bekleme kuralı oldu diyor. Anladığım kadarıyla

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Sizin konunuz bizim partimiz kapatıldı 3 gün tekrar partiye giremedik. Ama bugün başka bir parti kapandı üyeleri süre beklemeden başka partiye geçti sorununuz bu değil mi Bilgem hanım
Hayirli geceler sayin yoneticim . Sorumuz bu kisa ve net tskler
Bilgem başkan burda parti neden kapatıldı demiyor, parti kapatıldıktan sonra geriye kalan üyeler diğer partilere geçiş yapamadı ceza aldive şuan kapatilan partilerdeki üyeler direk başka bir partiye geçiş yapabildiler. Bizim.partimiz neden kapatıldığında geçiş olmadı 3 gün bekleme kuralı oldu diyor. Anladığım kadarıyla
Ohh sukur. Tesekkurler kadir baskanim

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Hayirli geceler sayin yoneticim . Sorumuz bu kisa ve net tskler

Ohh sukur. Tesekkurler kadir baskanim
Tamamdır sorununuzu anlıyoruz fakat tekrar tekrar başa dönüp aynı şeyler farklı cümleler konuşulunca anlaşamıyoruz
Dönüş sağlamıyorum artık.
İlgili konuda teknik bir sorun oluşmuş olup; sizin partiniz de durduk yere değil yöneticinizin süresiz ban alması nedeniyle kapatılmıştır.
sanki durduk yere parti kapatmışız gibi lanse ediliyor ancak ilgili parti yöneticisi süresiz ban aldı ise parti kapanır. Konu bu kadar nettir.

şimdiki yaşanan şey ise eski bir parti olmasından kaynaklı olarak parti silindiğinde ilgili kişiler başka partilere giriş yapabilir olmuş.
Sorun düzeltilecektir.
Sorun bildirimi için teşekkür ederiz.
Belirttiğiniz şey teknik bir sorun olup Mahmut bey burada sorunu anladığını ve çözüleceğini belirtmiştir. Sabırla beklerseniz talep ettiğiniz sorun kısa sürede netliğe kavuşacaktır.

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Tamamdır sorununuzu anlıyoruz fakat tekrar tekrar başa dönüp aynı şeyler farklı cümleler konuşulunca anlaşamıyoruz

Belirttiğiniz şey teknik bir sorun olup Mahmut bey burada sorunu anladığını ve çözüleceğini belirtmiştir. Sabırla beklerseniz talep ettiğiniz sorun kısa sürede netliğe kavuşacaktır.
Gonca yoneticim tesekkurler konuyu kitlermisiniz.luten hayirli geceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...