Göktürk Partisine Veda (1 Kişi İçeride)

K Ü R Ş A D

🇹🇷ASİL TÜRK PARTİSİ🇹🇷
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Göktürk Partisine;

Yaklasık 2 ay 7 gündür Göktürk partisi üyesi olarak partide bulundum partiye bu zamana kadar hizmetlerim kendi açımdan olduğunu düşünüyorum düşünmeyenler eksik bulanlar olabilir bu o şahısların düşüncesidir bulunduğum süre içerisinde üye kardeşlerim nazarında herhangi biriyle bir problemim olmadı
Hiç bir zaman yönetim kadrosundan benim emeğim bu kadar şu mevki makamı istiyorum demedim
2 dönem Ankara Valiliği yaptım bunu sizlerde bilirsiniz ki Valilik oyuncunun kendi çabasıyla kazanılan bir makam
Gecemi gündüzüme kattım Göktürk partisi yukarılarda olsun diye kendi çabamla Holdingi tamamlayamadan vergi yarışı içerisinde kaldım, emek verdim emeğim kimse tarafından görmezden gelinemez müsade etmem
Anlatacak çok şey olmasına rağmen son olarak bu ay sonu için partide kalma sözü vermiştim, ancak tarafıma verilen sözlerin tutulmaması sebebiyle de artık benim sözümün bir anlamı kalmadığını kalırsam bu süreçte zarar göreceğimi bildiğimden dolayı Göktürk partisinden ayrılıyorum
Hak hukuk işine girmiyorum hepimizin içinde kalsın.
Ayrıca Holding yükseltmem için destekte bulunan herkese teşekkür ederim. Haziran ayı içerisinde kim ne gönderdiyse iade edeceğimi bilmesini isterim.

Not: Kendinize kibirle yaklaşıp üstten bakmaya çalışanlardan ve herkese mavi boncuk dağıtmaya çalışan insanlardan uzak durun

Herşey gelip geçici dostluk ve kardeşlik bakidir. iyilik her zaman kazanacaktır.

Üye kardeşlerime Saygı ve sevgiyle 🫡

RE0N

ASİL TÜRK PARTİSİ | PARTİ SÖZCÜSÜ
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Hayatın özü dostlukta ve emeğin kıymetindedir. Gerçek başarılar, kalıcı dostluklar ve içten çabalarla elde edilir. Kibir insana hiçbir şey kazandırmaz. Aksine dostlukları zedeler, güveni sarsar ve emeği hiçe sayar. Herkesin emeği değerlidir ve takdiri hak eder. Bir toplum bireylerinin çabalarına ve katkılarına saygı gösterdiği ölçüde güçlü olur. Dostluk, bu emeklerin karşılıklı olarak tanınması ve desteklenmesiyle derinleşir. Hiçbir başarının kibirle kalıcı olmadığı unutulmamalıdır. Kalıcı olan, dostça paylaşılan emekler ve bu emeklerin değerini bilen yüreklerdir. Hep birlikte daha aydınlık bir geleceğe yürümek için, dostluğu daima ön planda tutmalıyız. KİBİR DEĞİL DOSTLUK KAZANACAK 🌹🌹🌹

Son düzenleme:

A K Ş H İ N

🥷
Vatandaş
Göktürk Partisine;

Yaklasık 2 ay 7 gündür Göktürk partisi üyesi olarak partide bulundum partiye bu zamana kadar hizmetlerim kendi açımdan olduğunu düşünüyorum düşünmeyenler eksik bulanlar olabilir bu o şahısların düşüncesidir bulunduğum süre içerisinde üye kardeşlerim nazarında herhangi biriyle bir problemim olmadı
Hiç bir zaman yönetim kadrosundan benim emeğim bu kadar şu mevki makamı istiyorum demedim
2 dönem Ankara Valiliği yaptım bunu sizlerde bilirsiniz ki Valilik oyuncunun kendi çabasıyla kazanılan bir makam
Gecemi gündüzüme kattım Göktürk partisi yukarılarda olsun diye kendi çabamla Holdingi tamamlayamadan vergi yarışı içerisinde kaldım, emek verdim emeğim kimse tarafından görmezden gelinemez müsade etmem
Anlatacak çok şey olmasına rağmen son olarak bu ay sonu için partide kalma sözü vermiştim, ancak tarafıma verilen sözlerin tutulmaması sebebiyle de artık benim sözümün bir anlamı kalmadığını kalırsam bu süreçte zarar göreceğimi bildiğimden dolayı Göktürk partisinden ayrılıyorum
Ayrıca Holding yükseltmem için destekte bulunan herkese teşekkür ederim. Haziran ayı içerisinde kim ne gönderdiyse iade edeceğimi bilmesini isterim.

Not: Kendinize kibirle yaklaşıp üstten bakmaya çalışanlardan ve herkese mavi boncuk dağıtmaya çalışan insanlardan uzak durun

Herşey gelip geçici dostluk ve kardeşlik bakidir. iyilik her zaman kazanacaktır.

Sizin ve Asil Türk partisinin başarılarını dilerim🙏

K Ü R Ş A D

🇹🇷ASİL TÜRK PARTİSİ🇹🇷
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
İnsanî değerlerin de önememin olduğu bu sanal oyun platformunda en iyi şekilde temsil eden sevgili Kardeşim Kürşat hakkında hayırlısı olsun.Yolun yolumuzdur açık ola.Yuvaya davetimi de buradan şahsım ve Asil Türk Partisi adına yapmak istiyorum.🇹🇷
İnsani değerleri en iyi şekilde gözeten ve oyunun en adil ve akil insanı olan kıymetli abim yolumuzun bir olduğu Asil dostlarımla birlikte olacağımı bilmeni isterim 🙏

Kaan_Çelik

ÖZGÜRLÜK VE İRADE
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Göktürk Partisine;

Parti ayırmaksızın herkesle iyi geçinen birisiniz başkanım. Kibirle değil dostlukla yaklaştığınız için ön plana çıkan Kürşat Kağan başkanımız hakkınızda hayırlısı olsun umarım dilediğiniz hedeflere ulaşırsınız.

Semihh

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Hakkında hayırlısı olsun Kürşat Başkan. Emeklerin için teşekkürler :)

K Ü R Ş A D

🇹🇷ASİL TÜRK PARTİSİ🇹🇷
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Parti ayırmaksızın herkesle iyi geçinen birisiniz başkanım. Kibirle değil dostlukla yaklaştığınız için ön plana çıkan Kürşat Kağan başkanımız hakkınızda hayırlısı olsun umarım dilediğiniz hedeflere ulaşırsınız.
Kıymetli düşünceleriniz için teşekkür ederim başkanım yolumuz her zaman iyilik üzerine hepimiz hakkında hayırlısı inşallah 🙏

Semihh

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
O sondaki emoje herşeyi anlatıyor sen boşa kendini yorma
Bana düşman olacaksınız diye kendinizi şekilden şekile sokmayın başkanım rica ediyorum. Daha partiden ayrılmadan iki gün önce hem bilgem hem semih bizim demirbaş liderimizdir naralarını forumda siz atıyordunuz yanlış hatırlamıyorsam? Sağlık olsun sizin de yolunuz açık olsun. Burası bir oyun başkan unutma, bugün seçimde benim önüme geçersin ama daha da helallik alamazsın.