DARBE GİRİŞİMİ TARTIŞMA ALANI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

E F E C A N

Ziyaretçi
Niye darbe yaptınız ya evlat saçimler olmasın diye eğlence felan filan diyonuz işin kolpası o az gerçekleri konuşun ilk adımın desteği olmadan bir seçim kazanamazsınız 20-30 fark oluyordu seçimlerde onlar da sizin bot hesaplarınızmış zaten
@baskanonline bot hesap ithamında bulunan şahıs için ispatlaması konusunda kendisine istekte bulunuyorum eğer ispatlayamazsa partimize itham olarak algılanıp gereğinin yapılmasını rica ediyorum

sami erdogan

Ziyaretçi
1 oyuncu kendi hesabından başka birden fazla hesab acarsa ne oluyo acaba bu

ErenA.

...
Yasaklı Üye
Şaka mısın sen😂 kendileri itiraf etti neyi ispatlamamı istiyorsun
Arkadaşım algılamakta sorunun olmadığını düşünüyorum hangi dönemler arasında bu işi yaptığımız yazıyor hangi isimlerin dahil olduğuda yazıyor onun dışında ki kişi ve partileri suçlamayın elinizde belge varsa ispat edin.

sami erdogan

Ziyaretçi
Sen tam olarak kimsin de baska oyunculara hak vermeye kalkıyosun

ErenA.

...
Yasaklı Üye
Yapılan dönemlerde siz oyunda bile yoktunuz belki. Zaten şuanda telefon onayı var oylarda sabit her şey belli. Kaybetmenizin sebebini eski olaylara bağlayıp darbeyide buna bağlıyorsan daha da diyecek bir şey yok.

E F E C A N

Ziyaretçi
Sen tam olarak kimsin de baska oyunculara hak vermeye kalkıyosun
gir oyuna bak kim olduğuma istiyorsan sana kim olduğumuda gösteririm merak etme yakından tanımaya çalış beni biraz sana vermediğim hakkı zaten yönetimde vermiyor itham edeceksen belgelerini koyacaksın boş yapmıcaksın

Kutadgu Atıgay

Liberal Ulus Partisi Kurucusu
Vatandaş
seçim kazanamazsın demen direk kurtun yorumunun üzerine işaret ediyor zaten yeterli seçimi kim kazandı ? biz . konu kapanmıştır
Demekki yanlış algılamışsın ben tüm hürriyet ittifakının zaferlerine vurgu yapmak istedim orda kişisel bir şey demedim kimseye bundan sonra gerekli cevabınızı seçimlerde alırsınız

E F E C A N

Ziyaretçi
Her konuya atlayanda sensin efecim
bu genç arkadaşta anlama sıkıntısı mevcut sanırım partimle alakalı bir yazı yazarsan cevabını alırsın zaten verdiğim cevaplar seni tatmin ediyorsada bizi ilgilendirmez kutadgunun dediği gibi gereken cevabı seçimlerde almaya devam edeceksiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...