Belediye seçimleri hakkında

Herkese merhaba, uzun zaman sonra oyuna tekrar olarak dönüş sağlamış bulunmaktayım. Geldiğim sıra, yepyeni bir seçime girildiği ve heyecan atmosferinin oluştuğunu fark ettim. Uzun zaman sonra buralarda olmak çok güzel, bir değişiklik ve heyecan yaratılması adına bir seçim tablosu hazırlamak istedim. Daha önceden yapıldı mı bilemiyorum ama afiş tamamen bana aittir ve her türlü önerilerinize, fikirlerinize de açığım. Seçim il tablosu oluşturmak, tamamen oyuna daha fazla heyecan katması adına ve hangi partinin nereyi kazandığını görsel olarak görebilmesi için fikir üretilmiştir.

Tabloda, seçime katılan il partilerinin isimleri yazılmıştır. Seçime katılan partilerin, kendi istedikleri rengi yorumlara yazarak belirtebilir, belirttiği renge göre işlem yapılacaktır. Herhangi bir renk belirtmeyen parti yöneticilerine ise, uygun bir renk belirlenip tabloya göre işlem yapılacaktır. Seçim sonrası, oyun yönetiminin sonuçları açıklamasından sonra harita güncellenecektir. Harita, yeni bir konu açılıp sizlerle tekrardan sonuçlar geldikten sonra konu açılıp paylaşılacaktır. 662.png

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı

murat_trkmn

Ziyaretçi
Merhaba, tekrardan hoş geldiniz. Öncelikle çalışmalarınız için elinize sağlık. Ancak yönetim olarak bizim de böyle bir çalışmamız mevcut. Önerilere ve geliştirilebilir içeriklere de açık olduğumuzu belirtelim.

Tolga bey öncelikle elinize sağlık ama biraz daha geliştirilmesi lazım mesela simülasyon şeklinde bide bu grafik sadece instagramda mevcut burda yok maalesef güncelleme ile beraber grafik olarakda gelirse oyuna yeni soluk katacagından eminim benim görüşüm 🙏

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Tolga bey öncelikle elinize sağlık ama biraz daha geliştirilmesi lazım mesela simülasyon şeklinde bide bu grafik sadece instagramda mevcut burda yok maalesef güncelleme ile beraber grafik olarakda gelirse oyuna yeni soluk katacagından eminim benim görüşüm 🙏
Merhaba, forumumuzun el verdiği olanaklar doğrultusunda tabi ki geliştirmeler olacaktır. Aslında önce burada konu açılıyor ve sonrasında Instagram üzerinde paylaşılıyor. Oyun içerisinde de grafik geliştirmeleri ilerleyen süreçlerde devam edecektir. Öneriler için teşekkür ederiz.

Merhaba, tekrardan hoş geldiniz. Öncelikle çalışmalarınız için elinize sağlık. Ancak yönetim olarak bizim de böyle bir çalışmamız mevcut. Önerilere ve geliştirilebilir içeriklere de açık olduğumuzu belirtelim.

Sayın yöneticim, ellerinize sağlık mükemmel olmuş bu durumun olmasi biz oyuncuları daha da çok heveslendiriyor diğer başkanlarımızın dediği gibi bu sistem oyuna da getirilirse çok iyi olur sizlerin yapması daha iyi bir tablo olmuş, tabloya illerin isimleri veya kısaltışları yazılırsa daha güzel olabilir bu küçük bir şahsi fikrim, tekrardan ellerinize yüreğinize sağlık. 🌹
Aramıza hoşgeldin başkanım 🫡
Hoş buldum başkanım 🌹😊

Tolga

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
37. Dönem Oyun Başkanı
Sayın yöneticim, ellerinize sağlık mükemmel olmuş bu durumun olmasi biz oyuncuları daha da çok heveslendiriyor diğer başkanlarımızın dediği gibi bu sistem oyuna da getirilirse çok iyi olur sizlerin yapması daha iyi bir tablo olmuş, tabloya illerin isimleri veya kısaltışları yazılırsa daha güzel olabilir bu küçük bir şahsi fikrim, tekrardan ellerinize yüreğinize sağlık. 🌹

Hoş buldum başkanım 🌹😊
Tavsiyeler için teşekkür ederim. İl isimleri biraz görseli boğuyor aslında ancak denenebilir. Görsel ölçülerini farklı şekillerde ayarlayıp deneyeceğim.