BAŞKANONLINE v5.3.0 YAYINDA!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Değerli BaşkanOnline oyuncuları,
v5.3.0 güncelleme paketi gönderilmiş olup, içeriği;
-Banka > Oyun Parası Gönder kısmına tüm makamların limitini yazmak.
-Banka > Yeşil Taş Gönder (VIP için) kısmına tüm makamların limitini yazmak.
-Sohbet alanında genel iyileştirmeler
-Partiler alanı ile ilgili düzenlemeler şeklindedir.

Günceleme bugün gönderilmiş olup 1-2 gün içerisinde onay alacaktır.

İyi oyunlar dileriz.

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Mahmut baskan oncelikle hayirli olsun.
Bazi uyelerimizin wifi ile oyuna ve foruma girmede sorun yasiyor. Yani wifi ile oyuna ve foruma giremiyoruz.
Isimlerini yaziyorum lutfen bakiniz. Biliyorum konunun yeri diyil ama o konuyu bulamadigim icin buraya yazdim ozur dilerim.
Səfərli Elcan ve Niko_23 Wifi uzerinden oyuna ve foruma giremiyor

Kimsəsiz

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Bazi uyelerimizin wifi ile oyuna ve foruma girmede sorun yasiyor. Yani wifi ile oyuna ve foruma giremiyoruz.
Isimlerini yaziyorum lutfen bakiniz. Biliyorum konunun yeri diyil ama o konuyu bulamadigim icin buraya yazdim ozur dilerim.
Teşekkür ediyorum başkanım ki ortak sorunumuzu bildirdiniz

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Teşekkür ediyorum başkanım ki ortak sorunumuzu bildirdiniz
İlgili kişilerin internetinde bir sorun olabilir mi?

niko_23

Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Mahmut baskan 2 tane wifi uzerinden oyuna giremiyorum

niko_23

Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Simdi girdim tesekkurler

niko_23

Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Mahmut baskanim sorun var oyunda giremeyoruz yine. Farkli wifi ile deniyorum girmiyor yine. Duzelmisdi ama yine ayni sorun devam ediyor. Ssler cekdim isterseniz buraya ata bilirim

niko_23

Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Mahmut baksan bendede Xelil Xelilzade baskanimdada problem var oyuna giremiyoruz wifi uzerinde bazen. Ama internet agi uzerinden girmek oluyor

Semihh

43. DÖNEM | İçişleri Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Mahmut hocam şehir işlemleri kısmında bulunan henüz açılmayan sekmeler ne zaman açılır acaba?

Göktuğ Gökçebağ

Moda Medya
Vatandaş
Mahmut hocam şehir işlemleri kısmında bulunan henüz açılmayan sekmeler ne zaman açılır acaba?
onu bende meraktayım o alanın ne zaman alacağı ama bence onlara ek olarak profil kısmına işlemlerde eklenebilir ayrı olarak her atanan kişi hangi belediyeyse aynı şekilde mesela ankara büyükşehir belediyesi işlemleri altında makam paneli gibi belediye panelleri eklenip aynı şekilde valilikler içinde geçerli olacak bir belediyenin yaptığı tüm işler mesela 1) yollar 2) parklar şeklinde ve 3) belediye bütçesi kısmı ve 4) kazanç sağlayabileceği belediye alanları dükkanları şeklinde 5) belediye filosu iş makinası simgeleri şeklinde altında sayı adeti yazacak şekilde hangi araçtan kaç adet alındıysa 6) projeler şeklinde bu şekilde bunlara ek olarak birkaç birşey daha şeklinde gelebilir ve bunlara ek olarak da bizler hangi şehrin belediye başkanının ne proje yapacağını proje tanıtımını mesela oradan neler varsa görebileceğimiz şekilde olabilir bence

ama ne zaman o alan üstünde çalışmaya başlacayacaklar veya o alan üstünde çalışmalara çoktan başlandı devam ediyormu o konuda hiç bilgim yok bilgide vermiyorlar zaten ama yakında gelecektir diye tahmin ediyorum çünkü arka planda yapılacak daha fazla birşey kalmadı ama yinede mahmut bey gerekli açıklamayı yapar zaten

Son düzenleme:

Semihh

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
onu bende meraktayım o alanın ne zaman alacağı ama bence onlara ek olarak profil kısmına işlemlerde eklenebilir ayrı olarak her atanan kişi hangi belediyeyse aynı şekilde mesela ankara büyükşehir belediyesi işlemleri altında makam paneli gibi belediye panelleri eklenip aynı şekilde valilikler içinde geçerli olacak bir belediyenin yaptığı tüm işler mesela 1) yollar 2) parklar şeklinde ve 3) belediye bütçesi kısmı ve 4) kazanç sağlayabileceği belediye alanları dükkanları şeklinde 5) belediye filosu iş makinası simgeleri şeklinde altında sayı adeti yazacak şekilde hangi araçtan kaç adet alındıysa 6) projeler şeklinde bu şekilde bunlara ek olarak birkaç birşey daha şeklinde gelebilir ve bunlara ek olarak da bizler hangi şehrin belediye başkanının ne proje yapacağını proje tanıtımını mesela oradan neler varsa görebileceğimiz şekilde olabilir bence

ama ne zaman o alan üstünde çalışmaya başlacayacaklar veya o alan üstünde çalışmalara çoktan başlandı devam ediyormu o konuda hiç bilgim yok bilgide vermiyorlar zaten ama yakında gelecektir diye tahmin ediyorum çünkü arka planda yapılacak daha fazla birşey kalmadı ama yinede mahmut bey gerekli açıklamayı yapar zaten
başkanım siz hep yollar falan diyorsunuz ama ben de bir yazılımcı olarak biliyorum ki oyuna 3D şekilde birşey gelemez sen bu yollar parkları 3D şeklinde mi düşünüyorsun nasıl düşünüyorsun güzel fikirler ama dediğim gibi gelemez

Göktuğ Gökçebağ

Moda Medya
Vatandaş
başkanım siz hep yollar falan diyorsunuz ama ben de bir yazılımcı olarak biliyorum ki oyuna 3D şekilde birşey gelemez sen bu yollar parkları 3D şeklinde mi düşünüyorsun nasıl düşünüyorsun güzel fikirler ama dediğim gibi gelemez
Yollar dediğim 3 boyutlu olmayacak zaten belediye bütçesine göre km yapılan yol miktarı orada yazacak mesela ankara büyükşehir belediyesi toplamı 300 km yol önceden varmış bunlar haricinde ben geldiğim anda bozulan yol miktarı 100 km şeklinde ve kendi yeni dönemde açtığım yol miktarı 150 km şeklinde diye yol çalışmalarıda yapabileceğim ve o yolları yapmak içinde iş makinası simgelerinden iş makinası satın alıp veya kiralayıp belediye işlerimizi yapabileceğiz

Park içinde önceden olan 2 mesire alanı yani piknik alanı 5 büyük park 8 orta park 1 küçük park şeklinde ben belediyenin parkını görüp oradaki sayıdan ve simgeden görselden ona göre proje yapıp bu park sayılarını çoğaltacağım belediye bütçeme göre

Ve bu projeleri yaparken de inşaatları belirli günler sürecek şeklinde gerçekçilik sağlanacaktır küçük park yapımı 2 gün orta park yapımı 4 gün büyük park 5 gün mesire alanı 7 gün şeklinde gibi olabilir bence

Son düzenleme:

Semihh

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Yollar dediğim 3 boyutlu olmayacak zaten belediye bütçesine göre km yapılan yol miktarı orada yazacak mesela ankara büyükşehir belediyesi toplamı 300 km yol önceden varmış bunlar haricinde ben geldiğim anda bozulan yol miktarı 100 km şeklinde ve kendi yeni dönemde açtığım yol miktarı 150 km şeklinde diye yol çalışmalarıda yapabileceğim ve o yolları yapmak içinde iş makinası simgelerinden iş makinası satın alıp veya kiralayıp belediye işlerimizi yapabileceğiz

Park içinde önceden olan park mesire alanı 5 büyük park 8 orta park küçük park 3 şeklinde ben belediyenin parkını görüp oradaki sayıdan ve simgeden görselden ona göre proje yapıp bu park sayılarını çoğaltacağım belediye bütçeme göre

Ve bu projeleri yaparken de inşaatları belirli günler sürecek şeklinde gerçekçilik sağlanacaktır küçük park yapımı 2 gün orta park yapımı 4 gün büyük park 5 gün mesire alanı 7 gün şeklinde gibi olabilir bence
peki sen yol yaptın park yaptın bütçene göre bunun bi sınırı olacak biz her ay seçim yapıyoruz nasıl sürekliliğe bağlanacak

Semihh

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK

Park içinde önceden olan 2 mesire alanı 5 büyük park 8 orta park 1 küçük park şeklinde ben belediyenin parkını görüp oradaki sayıdan ve simgeden görselden ona göre proje yapıp bu park sayılarını çoğaltacağım belediye bütçeme göre

ayrıca belediyenin bütçesi zaten 1/3 şeklinde makamlara dağıtılmıyor mu benim bildiğim öyle maaşlarda da oynama olacak

Göktuğ Gökçebağ

Moda Medya
Vatandaş
peki belediye kendine nasıl bütçe yaratacak
Belediye bütçelerini içişleri bakanlığı yani içişleri bakanı kendi her ay oyuna belediyelere para dağıtım kısmı eklenip o alandan belediyeler bütçelerini alacaklar ve bunlara ek olarak da tarla dükkan vb gibi belediyenin kendine ait kazanç sağlayabileceği gelir yerleri olacak sistem bu şekilde olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...