Bakacaz Medya | Kaan ve Fatih Seçimin Nabzı

Bakacaz Medya

En Taraflı Medya !
Vatandaş
sddefault-1-_edit_16213997351470-jpg-jpg-jpg-jpg-jpg.jpg

Tamamen taraflı, tamamen yalan dolan dolu, tamamen gerçeklikten uzak ve objektiflikle alakası olmayan Bakacaz Medyaya hoşgeldiniz.

Bugün Oyun Başkanlığının en güçlü 2 ismi konuğumuz...

İlk Bölüm Fatih Tutuk'un ;

Soru 1 : Seçim vaadlerinizde 100 adet Vip-2 dağıtıcağınızı söylediniz bu da 50 TL den hesaplandığında nerden baksanız 5.000 ₺ gibi bir tutara eş değer. Bunu gerçekten yapıcak mısınız yoksa vaad olarak mı kalacak ?

Fatih Tutuk : Karşımızda ki aday ittifaklar bazında baktığımızda kazanma şansının bizden daha yüksek olduğu seçimde adaylığını Hodri Meydan olarak açıklamıştı. Bizim bu vaadi verirken amacımız artistlik yapmak değildi. Biz verdiğimiz sözü tutarız. Tam olarak da bu yüzden adayız. Bu vaad ilk olarak 50 vip-2 üyelik olarak benim kişisel vaadimdi, sonrasında partideki arkadaşlarımında desteği ile 100 sayısına ulaştık. Evet bahsettiğiniz meblağ 1 kişi için yüksek ancak 6 kişiye böldüğünüzde çoğumuzun bir gece kafe'de ödediği hesaba denk geliyor. Bu niye bu kadar imkansız geldi ? Biz bu vaadi açıklayarak BaşkanOnline'de yeni bir dönem başlatmayı açıkladık aslında. Bu oyunda şuan kullanılan oy sayısı 300-500 oy arasında. Ancak biz bu kadar kişiye VİP-2 aldığımızda bu oy sayısının %20-%30 artacağını düşünüyoruz. Lafta her aday BaşkanOnline'yi daha ileri götürmek için geliyorum demiyor mu ? Mesela Kaan Yüksel ? Biz bunu icraate döktük. Bundan sonraki seçimlerde aday olacak arkadaşlara da bedelini ödemeleri gerektiğini, klavyeyi ele alıp meydan okumak yerine icraat gösterelim istedik. Gelin bunu gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğimizi test edelim ? Her halükarda kazanan Siz olursunuz? Var mısınız denemeye ?

Soru 2 : Adaylığınızı açıkladığınızdan beri Kaan Yüksel'e karşı bir propaganda yürütüyorsunuz bunun sebebi korku mu ? Kaan Yüksel kazanırsa tebrik eder misiniz

Fatih Tutuk : Çünkü karşımızdaki aday bu imkanı bize veriyor. Profiline giriyorsunuz, 1.5 yılda doğru düzgün hiç Başkanlık puanı kasmaya bile uğraşmamış Milletvekili olaraksadece birileri tarafından atanmış bir aday.Foruma giriyorsunuz tek gaye forumda birilerine laf söylemek.Foruma tekrar giriyorsunuz seviyesizce kavga ediyor.
Sonra düşünüyoruz.Biraz riskli bir seçimde seni aday gösterirler miydi ?Çok sürmüyor cevap buluyoruz. Hayır. Sen kaybederdin.

Soru 3 : Olur da 2. Tura kalamazsan diğer adaylardan kimi desteklersin ?

Fatih Tutuk : Kaan Yüksel. Şaka şaka. Seni abilerin destekliyor. Bakacazz...

Soru 4 : Oyun Başkanlığı seçiminin heyecanı başkadır derler sen bu deneyimi nasıl tarif edersin ?

Fatih Tutuk : Ben ve partimin kurucusu olan birçok arkadaşım/abim/kardeşim bu oyuna 4-5 ay önce başladık. Bu 4-5 ay gibi bir sürede bu oyundaki en yüksek makama aday gösterilmek tabiki güzel bir duygu lakin şuan ki ittifaklar göz önüne alındığında tek amacı bu seçimi kazanmak olan biri bu seçime girmezdi. Bizim amacımız oyuna başladığımızdan bu güne kadar gördüğümüz ve karşısında durduğumuz düşünceleri daha çok insana duyurmak, bizim gibi düşünen oyuncularla bu oyunda daha önce gerçekleşmemiş olan ideali gerçekleştirmek. Yani 1-3-5 seçim değil biz geleceğe bakmayı hedefleyen bir partiyiz. AltınOk partisinin ilk başkan adayı olmanın gururu herşeyin önünde benim için.

Soru 5 : Neden sana oy atalım ?

Fatih Tutuk : İlk adaylık açıklamamız da bunu net bir şekilde açıkladık. Biz ortaya bir ideoloji koyduk. Dedik ki, Oyunu 3-5 tane ABİ'nin elinden almak için adayız. Onlar 'sen aday ol' demesin diye adayız. Onlar yeni oyuncuyu yok saymasın diye adayız. Onlar sadece artsitlik yaparak seçim kazanmasın diye adayız. Onlar vaad versin diye adayız. Onlara herkesin 1 oy hakkı olduğunu hatırlatmak için adayız. Onlar masadan kalkıp emek versin, yeni oyuncunun sırtından insan diye adayız. Sıkılmadınız mı? İsminizin yanında yazan partiye değil'de sana söylenen partiye oy atmaya ?

İkinci Bölüm Kaan Yüksel ;

Soru 1 : Seçim'e adaylığınızı ayın başında ittifak açıklanmadan yaptınız. Bu ittifaktaki partilere bir göz dağı vermek amaçlı mıydı ?

Kaan Yüksel : Hayır kesinlikle ittifak içindeki partilerimizle bir alakası yok.Bunu yapma sebebim diğer ayın sonunda bir kaç arkadaşın lafları hareketleri kendilerini bilmezlikleri.Bende sadece lafta değil icraatte de olacaklarını düşünüp buyrun HODRİMEYDAN dedim fakat kendileri oyuna ara vermeyi seçti hatta bazıları oyunu bıraktı.Karşıma çıkma cesaretinde bulunamadılar.Fatih bunu yapabildi o yüzden onu ayrıca tebrik ediyorum.İttifak konusuna gelecek olursak görüşmeler oluyordu ama herhangi bir durum belli değildi.Sağolsunlar bu kararıma saygı duyup ona göre kararlar alındı.Ayrıca burdan da ittifakımızın her bireyine teşekkür ediyorum.

Soru 2 : Rakibinizin size karşı sürekli ban alıyor Oyun Başkanlığını hak etmiyor tarzı tutunlarını nasıl değerlendiriyorsun. Oyun baskanı olunca banlanmaya devam edicek misin ?

Kaan Yüksel : Sürekli ban alıyor konusuna gelince bunu hiçbir zaman inkar etmedim etmem de açıklamasını da kendisine forum üzerinden herkesin gözü önünde yaptım.Oyun başkanlığı haketmeme konusuna gelince bunu söylediğini görmedim söyleyemez de.Söylerse biri bunu buna o zaman cevap veririm ve cevaplarım tatlı dille olmaz.

Soru 3 : Olur da 2. Tura kalamazsan diğer adaylardan kimi desteklersin ?

Kaan Yüksel : Bunun gerçekleşmesi zor bir ihtimal.Hatta 2. Tura bile kalmazdı Ocak yerine bu ay gerçekleşseydi verdikleri yasa tasarısı…
Ama adaylığını çekmeyen ve şuan adayların arasında bulunan ailemizin üyesi Reis Murat Bekmene atardım.

Soru 4 : Oyun Başkanlığı seçiminin heyecanı başkadır derler sen bu deneyimi nasıl tarif edersin ?

Kaan Yüksel : Cidden bu oyunu 1 buçuk seneye yakındır oynuyorum.İlk milletvekili seçildiğimde heyecanlanmıştım.2. Olarak ittifaksızken tek bir ittifakta bulunmayan milletvekili bendim Vefa partisinden aramızda hatırlayan arkadaşlarımız vardır.Hatta Dolunay listesinden girmiştik seçime.Benim oyumla iki ittifakın kaderi belirleniyordu onda heyecanlanmıştım.Son olarak da oyun başkanlığı.Belki de oyunun role playini doya doya yaşadığım için.Çok seçim atlattık çok kardeşim abim ablam için seçimlerde çaba gösterdim kendim için fakat şuan orda isminin olması inanılmaz bir his.

Soru 5 : Neden sana oy atalım ?

Kaan Yüksel : Yani ben yalan söylemeyi pek beceremem.Başkan onlinenın tabikide başkanı olursam her üyeye destek atıcam felan filan naraları yalanları atmam gerekiyor bunun da farkındayım ama öyle bir karakterim yok maalesef.Şahsımı oyundaki samimiyetimize güvenen ve beni seven arkadaşlar bana oy atabilirler.Zafer ittifakımızın içinde bulunan her bir fert her bir başkanımız bana oylarını atabilirler.Çünkü ben onlar için Oyun başkanı adayı olucam.Bu kriterlerin içinde bulunmayanlar bir şey beklemesin.Hala geç değil ittifakımızın içindeki bir partiye katılmaları için 😂

Cesaretleri için teşekkür ederiz demek isterdim ama demiyorum oyun başkanı olucaksan zaten cesur olmak zorundasın...

Bakacaz Medya olarak gene bir ilk'e imza attık örnek olmaya devam edeceğiz...

Taklitlerimizin çoğaldığını görüyoruz.. Taklitler aslını yüceltiyor sayenizde 1 numarayız teşekkürler...

Diğer Medyalar hakkında gerekli açıklama yapılacaktır... Siz YALANDAN DOLANDAN YANİ BAKACAZ MEDYADAN ŞAŞMAYIN...

İki Adayada Başarılar Diliyoruz Eminim bu 2'li kozlarını 2. turda da paylaşacak...

Kim kazanacak BAKACAZZZZ !!!

Keyifli oyunlar

SeAhKa

Ziyaretçi
Reel de bir seçim hatırlıyorum x bir partinin vaadine karşılık

nasıl vereceksiniz diye açıklama yapmıştı birileri.

secimde cogunlugu kazanamayınca kendisi de aynı vaad de bulunmuştu ve aradaki bu vaad çatışması toplumun bir kesiminin işine yaramisti

Umarım bu vaatler baskanonline oyuncularının işine yarar

Herkese şimdiden hayırlı olsun

mirfewiron

Ziyaretçi
Başkanım karşıda kimse kalmıyor o zaman 🧐
10 partisiniz daha benden de destek istiyorsunuz, canımız sıkılır o kalabalıkta 😊
Başkanım, başkanlık vaatlerinizle ilgili görüşlerim oldukça farklı, ancak seçim başlamış olduğu ve tartışmalardan kaçınmak istediğim için görüşlerimi belirtmedim. Yine de size başarılar dilerim.

SeAhKa

Ziyaretçi
Fatih beyin seçim kampanyasına Kaan bey destek verdi bu centilmen davranışı şahsen Fatih beyden de beklerdim
Bazi seçimler vardır formaliteden yapılır bu seçimde onlardan birisi bunun bilincinde sanırım herkes kazanmak için cabakalayacak kişi burada @Fatih Tutuk baskandir ve uçuk bir vaadde bulunması gereken kişi de odur

Nasil bir adaya karşı mücadele ettiğini siz düşünün ciddiyetsiz ve arkasına aldığı gücü de kullanarak alaycı bir tavırla 100 tane de bana yaz demişti

Madem o kadar cömert 50 tane kendi ittifakı için söz vermisti

100 tane de baskanonline oyuncularına dağıtsin da samimiyetini görelim

Herkes kendine yakışanı yapar

mirfewiron

Ziyaretçi
Bazi seçimler vardır formaliteden yapılır bu seçimde onlardan birisi bunun bilincinde sanırım herkes kazanmak için cabakalayacak kişi burada @Fatih Tutuk baskandir ve uçuk bir vaadde bulunması gereken kişi de odur

Nasil bir adaya karşı mücadele ettiğini siz düşünün ciddiyetsiz ve arkasına aldığı gücü de kullanarak alaycı bir tavırla 100 tane de bana yaz demişti

Bazı vaatler sadece formaliteden ibarettir, özellikle kazanma olasılığı düşük olan seçimlerde herkes gerçekçi olmayan taahhütlerde bulunabilir. Ancak, eğer samimi bir şekilde yaklaşıyorsanız, Kaan Bey'in paylaşımlarını destekleyerek kazanma ihtimali olan adayın seçim kampanyasına katkıda bulunabilir ve bu süreçte daha anlamlı bir etki yaratabilirsiniz 😂😂😂😂

SeAhKa

Ziyaretçi
Bazı vaatler sadece formaliteden ibarettir, özellikle kazanma olasılığı düşük olan seçimlerde herkes gerçekçi olmayan taahhütlerde bulunabilir. Ancak, eğer samimi bir şekilde yaklaşıyorsanız, Kaan Bey'in paylaşımlarını destekleyerek kazanma ihtimali olan adayın seçim kampanyasına katkıda bulunabilir ve bu süreçte daha anlamlı bir etki yaratabilirsiniz 😂😂😂😂
Tolga çıtır başkandan dolayı Bozkurt hareket partisine saygım sonsuzdur şahsınız özeline veriyorum bu cevabı bütün partili arkadaşlarınızdan özür diliyorum

Umarım bu kafa ile reelde de oy kullanmıyorsundur çünkü senin cahilliğin benim yaşamımı etkiliyor

mirfewiron

Ziyaretçi
Tolga çıtır başkandan dolayı Bozkurt hareket partisine saygım sonsuzdur şahsınız özeline veriyorum bu cevabı bütün partili arkadaşlarınızdan özür diliyorum

Umarım bu kafa ile reelde de oy kullanmıyorsundur çünkü senin cahilliğin benim yaşamımı etkiliyor
Bu konu, ne kıymetli abim Tolga Çıtır'ın, ne de Bozkurt Harekat Partisi ile alakalıdır. Konu centilmenlik olduğunda 180 derece dönmeniz, sizin içinize işlemiş gibi görünüyor. Bu zihniyet, kirli, pis ve tasvip etmediğim bir düşünce tarzıdır. Bu dil, sadece klavye dilidir. Seviyeniz, cehaletinizle eşdeğerdir.

SeAhKa

Ziyaretçi
Sizde Bozkurt hareket partisi üyesi bir bireysiniz ve o partiden biri ile münakaşa yaşamak istememe sebebinden dolayı öyle bir aciklama yapmak istedim..

Centilmenlik konusuna gelince alaycı bir tavırla vaadde bulunmak ve şuursuzca onu savunmak ne kadar centilmenlik içeriyorsa benim yazmış olduklarim da o kadar centilmecedir

MAGARSUS

Ziyaretçi

Kazanamayacağı seçimde bol keseden atmak ne kadar kolay oyunda 100 öğrenci yok bana vip2 dağıtıyoruz falanlar fistanlar ne anlatıyonuz siz o kadar vipsiz bile yok bırak öğrenci olmayı 😃 reelde bağdaştıracaksanda bazı şeyleri örneğiniz çok kaybedip çekip giden ama bayağı vaat veren

mirfewiron

Ziyaretçi
Sizde Bozkurt hareket partisi üyesi bir bireysiniz ve o partiden biri ile münakaşa yaşamak istememe sebebinden dolayı öyle bir aciklama yapmak istedim..

Centilmenlik konusuna gelince alaycı bir tavırla vaadde bulunmak ve şuursuzca onu savunmak ne kadar centilmenlik içeriyorsa benim yazmış olduklarim da o kadar centilmecedir
Bu ucuzca, partimin adını vererek kıymetli arkadaşlarımı konuya dahil etme girişimi tutmaz. Kaan Bey, gayet haklı olan seçim kampanyasını çok güzel yürüttü. Şuursuzluk arıyorsanız, gayet gerçeklik dışı kazanamayacağınızı bile bile göz boyamak için yapılmış kampanyanız, kopyalama bir kampanyadır ve tutmaz. Centilmenlik ise rakibinizin en az sizin kadar kampanyanıza bağış yapmasıdır.

SeAhKa

Ziyaretçi
Oyun kuralları dahilinde cevap vermek istiyorum ama bazen gerçekten olmuyor

O yüzden kısa kesecegim

Herkes hakkettiği şekilde yönetilir

Fatih Tutuk

Ziyaretçi
Kazanamayacağı seçimde bol keseden atmak ne kadar kolay oyunda 100 öğrenci yok bana vip2 dağıtıyoruz falanlar fistanlar ne anlatıyonuz siz o kadar vipsiz bile yok bırak öğrenci olmayı 😃 reelde bağdaştıracaksanda bazı şeyleri örneğiniz çok kaybedip çekip giden ama bayağı vaat veren

Bu ucuzca, partimin adını vererek kıymetli arkadaşlarımı konuya dahil etme girişimi tutmaz. Kaan Bey, gayet haklı olan seçim kampanyasını çok güzel yürüttü. Şuursuzluk arıyorsanız, gayet gerçeklik dışı kazanamayacağınızı bile bile göz boyamak için yapılmış kampanyanız, kopyalama bir kampanyadır ve tutmaz. Centilmenlik ise rakibinizin en az sizin kadar kampanyanıza bağış yapmasıdır.

1- öğrenci yoksa kalanı tüm oyuncular arasında dağıtılabilir.

2- Güncel de Vip üyeliği olanların süresine eklenebilir. ( yönetim takdiri)

3- 2 numara olmazsa vade uzatılabilir.

4- sayı 100 değil, değerli oyun başkanı adayım Kaan Yüksel'in desteği ile 200. Buraya da not düşmek istedim.

MuhammedAvcı

Ziyaretçi

😶😶

SeAhKa

Ziyaretçi
@Bakacaz Medya emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.
tartışma ortamı oluşturduğumuz için kendi payıma özür dilerim

Bütün adaylara başarılar