AB Medya | Penaber&İsmail Güneş Röportaj

Büyük Mesut

Fatihlahçı ~ Altın Ok
Vatandaş
Bugünkü misafirlerimiz kalitenin adresi Mezopotamya partisinden @Penaber ile @İsmail Güneş başkanlarım. Keyifli okumalar.

Öncelikle hoşgeldiniz başkanlarım kısaca kendinizden bahseder misiniz?

Penaber: Hoşbulduk Mesut bey. Kendimden bahsetmeyi pek sevmiyorum herkes yakında tanıyacak zaten

İsmail: Beni bilen bilir bahsetmeye gerek yok

Oyunda eleştirmek istediğiniz bir nokta var mı?

Penaber: Aslında oyun iyi ilerliyor ama biraz daha makamların çoğalması gerektiğini düşünüyorum.

İsmail: Oyunda eleştirmek istediğim şu nokta var partilerdeki 3 gün girememe süresi 3 gün partide kalma olarak değiştirilmesi taraftarıyım tabi oyun yönetimi bilir

Oyunun gelişimi adına bir tavsiyeniz var mı?

Penaber: Oyun zaten yavaş yavaş gelişiyor yönetime güveniyoruz 😁

İsmail: Oyun yönetimi baya cabaliyo geliştirmek için onların hakkını yiyemeyiz

Oyun tarihinin en yetersiz bulduğunuz oyun başkanı kimdir? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

Penaber: Buna isim söylemek doğru olmaz O makama gelmek kolay bir şey değil ama illa birini söyleyecek isem Kürşat Bozkurt’u söylerdim sebebi onun başkanlığında bir kaç konuda gerçekten yetersiz kalmasıydı
İsmail: Seçilmiş bir insana yetersiz diyemeyiz ama tabi adaleti ve eşitliği sağlamak noktasında bence kimse yeterli deildi

Oyun tarihinin en iyi oyun başkanı kimdi? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

Penaber: Bence batuga han yani şuanki oyun başkanımız. Çünkü şuan ki döneme bakılırsak pek bir eski kafalılar yok kaoslar dozunda oluyor şuanki başkanımız iyi yani

İsmail: Bence batuga handir çünkü oyunda huzuru sağlamak için çabalıyor ben bı tek onda gördüm bu çabayı

Oyun başkanlık seçimini kaybetmesine en çok sevindiğiniz başkan adayı kimdi? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

Penaber: Buna birini söylemek acizlik olur adayların hepsi bir emekle buralara kadar geldi. Yenilgisine sevinip Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem

İsmail: Magarsustu son seçimdeki kaybedisinde az kalsın iddaya girecektikde keşke girseymisim ben kazanıyordum iddayı😂

Şu an bulunduğu makamı haketmediğini düşündüğünüz biri var mı? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

Penaber: Kesinlikle ekonomi bakanı derim. Ortaokul mezunu birisinin bakan olması zaten absürt bir şey üstüne üstelik genel sohbetlerde ekonomistim diye geziniyor 😂😅

İsmail: Bı makama gelmissen emek vardır ondan dolayı kimseye haketmedin diyemeyiz

Oyunda en sevmediğiniz oyuncu kimdir? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

Penaber: Bizim kişiler le bir sorunumuz yok herhangi birini sevmiyoruz falan diyemeyiz. Bizim karşı olduğumuz şey bazı insanların sığ fikirleridir inşallah bunuda yakında aşacağız

İsmail: Kişiler bazlı ilerlersen çok var yetisemeyiz 😀

Oyunda en sevdiğiniz oyuncu kimdir? Sebebiyle birlikte yayınlayınız.

Penaber: Bu soruyu partimizdeki dostlarımızı kenara bırakıp öyle cevaplıyorum. Tabiki en yakın dostum BİG MESUT😁🌹 ve tabiki bu yolu beraber yürüdüğüm İSMAİL BAŞKANIM👑🌹

İsmail: 1.Aynı partide yol yürüdüğüm bütün arkadaşlarım
2Batuga han (emre abimiz vazgeçilmezimiz)
3.Burak Atak (üstümüzde çok emeği var sevilecek adam)
4.Furkan B. (Sakin adam kafa rahatlatiyo)
5.Eren Avcı (seviyorum seni istemsizce)
6.Emirhan(neden bilmiyorum valla)
7.muharem (sevdiğim biri)
8.Mustafa denli (yakın dostum)
9.Büyük Mesut (Adı gibi büyük)

Oyunda en gereksiz bulduğunuz parti hangi parti? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

Penaber: Gereksiz parti yoktur emeksiz parti vardır. Ama yinede şöyle söylim yeni üyelerimizin kurduğu partiler diyebilirim çünkü henüz gelişme aşamasındalarken parti kurarak kendi ayaklarına sıkıyorlar

İsmail: Gereksiz parti demek olmaz çünkü her parti belirli bir gerekçeyle açılır

İçinde bulunduğunuz partiden başka kendinize en yakın bulduğunuz parti hangisi?

Penaber: bozkurt ve altın ok a ( Big Mesut hariç) uzak olan her parti bize yakındır 😁

İsmail: Dostlarımın olduğu her parti yakindirda en yakın derseniz türk budun partisi derim

Bulunduğunuz partinin ismini değiştirmek isteseydiniz ne yapardınız?

Penaber: İsmail Başkanım zaten söyledi benim cevaplamama gerek yok

İsmail: Yakında değiştirecez zaten ama şimdiden açıklamayalim sürpriz olsun

Oyunun en kötü isimli partisi hangisi?

Penaber: Kimi yazsak ayıp olur o yüzden Bozkurt diyorum

İsmail: Türk gücü partisi diyeyim o zaman bir isim istiyosan

İsim vermeden sevmediğiniz oyuncu ya da oyuncular için nasihat ya da eleştiriniz var mıdır?

Penaber: Bize karşı iyi polis kötü polis oynayanlar sizin ne olduğunuzu gayet iyi biliyoruz sosyal mecralarda bizim hakkımız konuştuklarınıza kadar biliyoruz huyunuzdan vazgeçin delikanlı gibi tek taraflı oynayın. Bide bu plan yapıp kendini Zeki sanan arkadaş yakında tökezleyecektir herkeste bunu görecek.

İsmail: Sevmediklerimin yüzüne söylerim genelde eleştirileri ondan isim vermeden yapamam😀

Seçimlerde yaşanan kaoslarla ilgili yorum ve düşünceleriniz nelerdir?

Penaber: Kaos bir fırsattır ve gereklidir ama tabiki dozunu kaçırmamakta lazım.

İsmail: Arada aksiyon lazım bence 😂

Yönetim ekibinden bir şey söylemek istediğiniz bir yönetici var mı?

Penaber: Hepsine selamlar olsun. Her şey için teşekkür ederim .🌹

İsmail: Yönetimi seviyoruz(Ban yiyince fikir degisebiliyo arada ama seviyoruz😂)

Son olarak oyun ya da forum içerisinde komik bulduğunuz bir olayı anlatabilir misiniz?

Penaber: ŞAMPİYON AMEDSPOR paylaşımındaki dar fikirli arkadaşların yazdığı yorumlar gerçekten hem komik hemde rezil bir durumdu 😂😂

İsmail: Carreyin benim paylaşımlara dislike atması beni güldürdü en çok bu 1.5 yıllık oyun hayatımda😂😂

Teşekkürler.

mirfewiron

Ziyaretçi
Mesut 😀 şu işine biraz özen sadece yazılar bütünü
Penaber sen ne anlatıyorsun birader 13 level adamsın

Büyük Mesut

Fatihlahçı ~ Altın Ok
Vatandaş
Sen şimdi rollenir cevap da vermezsin bahsettiğin tüm yazılar aynı boyut ve fontta gibi bir şeyse değiştirilemiyor salt okunur hepsi, başka bir şeyse de anlamadım kardeş umarım iyileşirsin

Ekli dosyalar

• IMG_20240505_193024.jpg
    IMG_20240505_193024.jpg
    28.8 KB · Görüntüleme: 16

İsmail Güneş

ÖZGÜR YAŞAM PARTİSİ PARTİ BAŞKANI
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜR YAŞAM
Kişisel görüş belirtilmis orda mirfe gelip küçümseyici hareketler yapmak hoş deil levelle olacak bir iş ise bende 62 levelim oyuna yenimi başladım 😀