AB Medya | CB36&Bilal Kalaycı Röportaj

Büyük Mesut

Fatihlahçı ~ Altın Ok
Vatandaş
Bugünkü konuklarımız Ay ve Yıldız Partisinden @CB36 ile @Bilal Klyc başkanlarım. Keyifli okumalar.

Öncelikle hoşgeldiniz başkanlarım kısaca kendinizden bahseder misiniz?

CB36: CB36 derim susarım Çünkü tanıyan Tanır Tanımayana Tanittiracagiz.

Bilal: Merhaba herkese Bilal Kalaycı ben. Şuan ki Ay ve Yıldız Partisi'nin genel başkanıyım. Yaklaşık 1 yıldır buradayım (ufak banları saymıyorum). Bir süre önce de oyuna geri döndüm

Oyunda eleştirmek istediğiniz bir nokta var mı?

CB36: Çok fazla makamın olmasını Eleştirebilirim Rekabet Oranı Düşük Bu Sayede Aktiflikte Düşüyor

Bilal: Yani bence bu yeni gelecek kolluk kuvvetleri gibi şeyler biraz gereksiz. Birde mecliste eskiden ilk 10 parti bulunurdu. Daha çok parti daha çok fikir ortaya çıkarıyor. Destek bölümü de biraz daha hızlı olursa tadından yenmez. Yöneticilere buradan selamlar

Oyunun gelişimi adına bir tavsiyeniz var mı?

CB36: Gelişime Tavsiyem Aslında Milletvekili Seçiminde sıralama Ortadan Kalkar ise Baraj Gelirde Güzel olur diye düşünüyorum Her Parti Seçime Girer Ve Her Parti kendi Oy potansiyelini görmek ister veya Seçime Daha Çok Odaklanır Oy Toplar

Bilal: Önceki soruda dediklerimi tekrarlayabilirim. Daha sorusu gelmeden cevabını vermişim yanlışıkla 🙂

Oyun tarihinin en yetersiz bulduğunuz oyun başkanı kimdir? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

CB36: Yetersiz Oyun Başkanı Yoktur Kısa ve öz

Bilal: Bir düşündürdü beni bu soru ama bence oyun başkanının pek fazla yetkisi yok zaten birini kötülemeye gerek duymuyorum.

Oyun tarihinin en iyi oyun başkanı kimdi? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

CB36: Kendimi Hariç Tutup 😂 ErenA. Diyebilirim Eşitlik ise eşitlik Adaletli Paylaşımcı birisi (Biraz Cimri 20 taş atmıştı Bana 👋😂 )

Bilal: Yani o döneme yetişemedim de CB36👑 çok iyi bir yöneticidir. Eminim güzel yönetmiştir. Bir de FurkanB başkanımı söyleyebilirim.

Oyun başkanlık seçimini kaybetmesine en çok sevindiğiniz başkan adayı kimdi? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

CB36: Aklımda Çok çok isim var Tek isim vermem Gerekiyorsa Bu Rahmetli magarsus Olmalı.

Bilal: Valla hak eden kazanmıştır buna bir şey diyemeyiz. Ama zamanında Alparslan vardı ilk adim partisi başkanı onun kaybetmesini istemiştim yalan yok😁

Şu an bulunduğu makamı haketmediğini düşündüğünüz biri var mı? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

CB36: Buna yorum yapamam biri makam sahibi olduysa Demek ki Hakketmistir

Bilal: Herkes bir yere geldiyse bir şeyler başarmıştir. Kimseyi eleştiremeyiz.

Oyunda en sevmediğiniz oyuncu kimdir? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

CB36: Buraya bi Alparslan yazardım Asla ve asla sevmem.

Bilal: Oyuna zaten daha yeni geri döndüm aktif olarak sevmediğim biri yok diyebilirim.

Oyunda en sevdiğiniz oyuncu kimdir? Sebebiyle birlikte yayınlayınız.

CB36: Kendimden başka kimi sevebilirim diye düşünüyorum ııııı Atak Olabilir CihanE. Olabilir ErenA, Furkan ,Kürşad Bozkurt, Hezarfen ve son Olarak Partimde Yanımda Olanları ❤️

Bilal: Parti içimizden oyuna tekrardan başlattığım Nazli2424 var. Kendisi Ayyıldız Harekat sekreteriydi bana ilk başladığımda oyunu öğretmişti. Bana yöneticilik işlerini ise Cengiz reis öğretti onu da saymadan edemem. Parti dışındanda henüz yeni tanıştığım Bilgem Göktürk başkanımı sayabilirim.

Oyunda en gereksiz bulduğunuz parti hangi parti? Sebebiyle birlikte yanıtlayınız.

CB36: Aslında gereksiz parti yoktur Partiler Gerekli Olduklarında Var olurlar ihtiyaç Duyulduklarinda bile 1 kişilik parti bile çok değerli olur

Bilal: Bu soruda biraz kopya çekmiş olabilirim 🙂 . Katiliyorum bir partiyi gereksiz diye küçümsemek yanlış.

İçinde bulunduğunuz partiden başka kendinize en yakın bulduğunuz parti hangisi?

CB36: Şuanlık Yakın Olarak Börü ve Göktürk Partileri Diyebilirim

Bilal: Yani her parti özeldir. Ama eski günleri yad ederek Kızılelma🍎 partisine sevgilerimizi gönderirim. Göktürk partisiyle de fikirlerim örtüşüyor diyebilirim

Bulunduğunuz partinin ismini değiştirmek isteseydiniz ne yapardınız?

CB36: İsim yeni değişti Zaten Suanlik İsim Değiştirme gibi bir Düşüncemiz Yok.

Bilal: kesinlikle Ayyıldız Harekat.

Oyunun en kötü isimli partisi hangisi?

CB36: Ben bunu söylersem kavga Çıkar Çok kötü kan kokusu alıyorum Mesela neyse isim vermeyeyim ben 😂

Bilal: Yani parti ile alakalı bir düşüncem yok ama Güçlügelecek ve Türkiye genç doğuş partisinin ismi benim zevkime pek uymadı diyelim

İsim vermeden sevmediğiniz oyuncu ya da oyuncular için nasihat ya da eleştiriniz var mıdır?

CB36: Evet belki bu soru sorduğun en güzel sorulardan biri kime niyet kimse kısmet; Zamanında CB36 Vardı, O CB36 Artık Tekrar Sahnede Ona Göre Davranın Ona Hareket Edin.

Bilal: Herkes kendi işine baksın ve yerini bilsin bence. Kendisiyle alakalı olmayan şeylere atlamasın. Birde yüzümüze söyleyrmediklerini arkamızdan konuşmasınlar.

Seçimlerde yaşanan kaoslarla ilgili yorum ve düşünceleriniz nelerdir?

CB36: AG34 Seçimine Kadar Kaos Kaos Bunalıma Girmiştik Son seçimler Sakin Geçiyor Tabi Kaosa yönetim izin vermiyor Keşke izin versede kaosa Devam etsek Vatandaş-2 Tüm herkesin dengesini Bozdu sjdjjs 😂

Bilal: Kaos bu oyunun bir parçasıdır. Kaos severim ve kaoslu ortamlar hoşuma gider.

Yönetim ekibinden bir şey söylemek istediğiniz bir yönetici var mı?

CB36: Yönetim diyince bende akarsular duruluyor Dizlerimin Bağı kesiliyor o Yüzden Ayağa Kalkmıyorum 😂

Bilal: Gonca hanıma selamlar. Az ban atmadı bana☺️ Ama merak etmesin bundan sonra çok daha sakin biriyim.

Son olarak oyun ya da forum içerisinde komik bulduğunuz bir olayı anlatabilir misiniz?

CB36: PB kimin
Arda: Benim
Eno : Benim

En çok güldüğüm Eğlendiğim zaman PB darbesi diyebilirim 😂

Arda 😥

Bilal: Ya zamanında Ayyıldız Harekattayken darbemize darbe yapılmıştı gibi bir şey olmuştu. O zamanlar daha yeniydim tam hatırlayamıyorum ama çok gülmüştum

Teşekkürler.

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
"Oyunun gelişimi adına bir tavsiyeniz var mı?"Sorusunda CB36 başkanın verdiği cevaba katılıyorum 👍🏻.