8. DÖNEM MV. SEÇİMLERİ SONUÇLANMIŞTIR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baskanonline

YÖNETİCİ
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
8. Dönem Mv. seçimleri sonuçlanmış olup, sonuçlar aşağıdaki gibidir;
PARTİ ALDIĞI OY
MİLLİ GENÇLİK 93
BOZKURT HAREKAT 89
EFELER 74
YENİDEN DOĞUŞ 74
AYYILDIZ HAREKET 55
MAVİ VATAN 54
CTP VE ALPERENLER 34
İSTİKLAL 31
DOLUNAY 29
MÜLK-İ İDARE 15 (Geçersiz)
GEÇERSİZ/PROTESTO 14

*Bu açıklanan sonuçlardan Multi üyelik (2 adet), 14.09.2022 00:00 tarihi itibariyle oyuna giriş yapmış üyeler (9 adet) çıkarılmıştır.
Ancak bu sonuçların öncesini ve sonrasını yayınladığımızda partiler arası tartışma çıktığından bunların hangi partiden olduğunun belli olmaması amacıyla öncesi yayınlanmamış bu yayınlanan son ve güncel halidir.

Harika ve çekişmeli bir seçim olduğunu belirtir, yarışan tüm partilerimizi tebrik ederiz.
Ayrıca olaysız, kavgasız bir seçim olması nedeniyle seçime katılan tüm partilere 250 Milyon oyun parası parti kasalarına aktarılacaktır.

İyi oyunlar dileriz.

Alparslan

İlk Adım Partisi Neferi
Vatandaş
8. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin Başkan Online ailesine hayırlar getirmesini temenni ediyor, seçim yarışındaki bütün siyasi partilerimizi kutluyor, yeni yasama döneminde meclis çatısı altında hayırlı işlere imza atacaklarına yürekten inandığım milletvekillerimize çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum.

Eren Avcı

Ziyaretçi
Dostluk İttifakı çatısı altında bulunan tüm partileri tebrik ediyorum. Ayrıca diğer partileri ve mv seçilen arkadaşlarıda tebrik ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...