44.Dönem Ekonomi Bakanı

LETO TÜRK BUDUN 🇹🇷

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Bu görev için seçilmiş olmam partim ve kendi adıma gurur kaynağı olmuştur. Mutlu olduğumu söylemek İstiyorum Bu yolda Benim yanım'da duran ve desteklerini hiç çekmeyen:
"FurkanB" "ErenA" "Burak Atak" "batuga han" ve Değerli Dostlarım ve arkadaşlarım sizlerin desteği sayesinde
buralara kadar geldim kendilerine tek tek sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
Bu yolculukta desteklerini hiç esirgemeyen Başta Dost partiler olmak üzere:

"ÖZGÜR YAŞAM" "ADALET ve DİRENİŞ" Parti Başkanlarımıza ve Ailesine Milletvekillerine "TÜRK BUDUN" Milletvekillerimiz başta olmak üzere, "GÖKTÜRK" parti Başkanlarımıza ve Ailesine Milletvekillerine ve bana destek veren vermeyen Başkanlarımıza
herkese teşekkürlerimi sunuyorum🌹

Ekonomi Bakanlığı gibi ciddi ve önemli bir sorumluluğu üstlenmek'ten gurur duyduğumu belirtmek isterim Artık yeni bir dönem başlıyor. Bu yeni dönemde milletvekili, meclis başkanı, içişleri bakanı, milli savunma bakanı ve ayrıca birlikte aday olduğum Meclis Başkanım değerli "Akşhin" Başkanıma sorumluluk sahibi görevi üstlenen Bakanlarımız

Adalet Bakanı:
"Rüa"

İçişleri Bakanı:
"BİLGEM GÖKTÜRK"

Milli Savunma Bakanı:
"Semih Yilmaz"

arkadaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum🌹

Ekonomi Bakanı olarak kanunların ve yasaların çerçevesinde uygulamasını sağlayacağıma her vatandaşımızın hakkını kendi hakkım gibi görüp koruyacağıma hepinizin huzurunda söz veriyorum.

Yeni dönem hepimize hayırlı olsun Değerli Başkanlarım🌹

Son düzenleme:

Bilal Klyc

Ay ve Yıldız Partisi Genel Başkanı🇹🇷 / Hava KK.
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AY VE YILDIZ
Başarar bakanım🌹 he birde az vergiler kısalım be kuruduk burada🙂