41. DÖNEM OYUN BAŞKANI SEÇİMİ OYLAMASI BAŞLAMIŞTIR

Xəlil Xəlilzadə

Azerbaycan Türk Birliği Partisi Kurucu Başkanı
Vatandaş-2
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Hayirli uğurlu olsun
Her kese başarılar🌹

Carrey Alemdar V2

Ziyaretçi
@Mahmut ve başkanım normalde bildiğim kadarıyla seçimden önce oyun başkanın görevden alınması lazımdı fakat daha alınmamış önceki başkanda o olmamıştı direk o alınmıştı görevden

Carrey Alemdar V2

Ziyaretçi
@Mahmut ve başkanım normalde bildiğim kadarıyla seçimden önce oyun başkanın görevden alınması lazımdı fakat daha alınmamış önceki başkanda o olmamıştı direk o alınmıştı görevden
Yanlış anlaşılmak istemem sayın yöneticim sadece bunu sizde belirtmiştiniz her makam 1 gün önce boşaltılır diye ama şuanda seçimin başlamasına rağmen hayla görevde oyun başkanı ve hayrıca şunuda belirtmek isterim taraf tutmuyorum başkanım sadece öbür seçim yapılan birşeyi belirttim

E.A.

TÜRK BUDUN
20. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Yanlış anlaşılmak istemem sayın yöneticim sadece bunu sizde belirtmiştiniz her makam 1 gün önce boşaltılır diye ama şuanda seçimin başlamasına rağmen hayla görevde oyun başkanı ve hayrıca şunuda belirtmek isterim taraf tutmuyorum başkanım sadece öbür seçim yapılan birşeyi belirttim
Unutulmuştur yarım saat görevde fazla kaldı diye ekstra bir şey elde etmiyor zaten 💁‍♂️

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Tum adaylara basarilar dilerim.

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ