41. DÖNEM OYUN BAŞKANI SEÇİMİ BİTMİŞTİR. (1 Kişi İçeride)

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
41. Dönem Oyun Başkanı seçimi bitmiş olup; sonuç aşağıdaki gibidir.

41. DÖNEM OYUN BAŞKANI SEÇİMİ OYLAMASI​


KULLANICI ADIALDIĞI OY
Kadir Aydın277
MAGARSUS228
dengili9
#geçersiz1

Alınan sonuç neticesinde @Kadir Aydın Oyun Başkanı olmuş olup yarın 17.00'a kadar itirazlar değerlendirecek olup; ilgili saatte netleşecektir.

Seçimle İlgili Notlar:
-Seçimde Eren Sarıgül & Sivasbeyi kişilerinin SMS Onayı yapmadığından oyları silinmiştir.
SMS Onayı yapmayıp, desteğe bildirilmeyen oylar gün sonunda silinmektedir.
-Yine Tacobey isimli oyuncu seçim sırasında inaktif olduğu için oyu geçersiz sayılmıştır. (Burada bir hata olup oy tekrardan eklenmiştir.)

Herkese iyi oyunlar dileriz.
 
Son düzenleme:

YasinKartal

Emekli Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Bu şerefli partiyi beraber de yönetme şansı bulduğum değerli insan, manevi ağabeyim Kadir Aydın, sonuna kadar hak ettiğin bu makam hem sana hem ittifakımıza hayırlı olsun.
Başta genel başkanım Fatih Tutuk olmak üzere ittifakımızdaki tüm üyelere tebrik ve teşekkür ederim. Altın Ok iktidarı tüm BaşkanOnline camiasına hayırlı olsun.
Sevgilerle...🤍🏹
 

Memolreis

Güçlü Gelecek Partisi Kurucu
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
GÜÇLÜ GELECEK
Öncelikle Güclü Gelecek Partisi kardeşlerim ile Onların adına *KadirBaşkan* ve altın ok partisi Mensublarını Bu kutlu zaferini Kutlarım Canı gönülden Ve Yollarında Daima Basarılar dilerim Oyun Baskanlıgı Kadir Baskana İktidar Altın ok. a Yakıstı yolunuz Daima Acık Olsun Tebrikler🌹
 

Kadir Aydın

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Yasaklı Üye
41. Dönem Oyun Başkanı
Vatandaş
Tebrik eden tüm baskanlarima, abilerime, kardeşlerime, dostlarıma sonsuz teşekkür ederim. Altınok partisi ve umut ittifakı olarak büyük bir başarıya imza attık. Kazanan Ben değil biz olduk. Çünkü bizde hiçbir zaman "ben" yoktur, "biz" vardır. Çıktığımız bu yolda varlığımız birliğimiz herzaman daim olması dilekleri ile. Bizi destekleyen herkeze sonsuz teşekkürler, sonsuz saygılar sunarım.🌹🌹
 
Üst