40. DÖNEM OYUN BAŞKANI SEÇİMİ SONUCU

Müslüm Ates

🇹🇷 İşçi Ve Emekçi Partisi🇹🇷
Vatandaş
Parti Üyesi
#Zafer ittifak Yeni Oyun Baskani Hayırlı Olsun Güzel Bir Seçimdi Herkesi Tebrik Ederim Başarılar Dilerim Sado55 Başkanıma Hayırlı Olsun #ivep Mecliste ivep Her yerde 🇹🇷

Sado55

Aktif Üye
40. Dönem Oyun Başkanı
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bana destek olan veya olmayan herkesin eline sağlık diyorum. Güzel bir seçim oldu. Murat başkanıma çok teşekkür ederim onunla yarışmak ayrı bir güzeldi.

Zafer İttifakı üyelerine gelecek olursak;
Seçimin en başından sonuna kadar beni hem destekleyip hem de yanımda durmaları beni çok mutlu etti. Ellerinden gelenin en güzelini yaptıklarını biliyorum. Sabah akşam demeden çalıştılar. Tekrardan sizlerin huzurunda Yeniden Doğuş parti yöneticileri ve üyelerine, İşçi Ve Emekçi parti yöneticilerine ve üyelerine , Turan parti yöneticileri ve üyelerine, Börü parti yönetici ve üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Gelelim ailem olan Bozkurt Harekat partisine hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır. Her zaman yanımda olduğunuz için sizlere minnettarım. Yönetimden üyelerimize hepsinin ellerine sağlık diyorum. Sizleri seviyorum ❤️🌹

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Sado55
Hezârfen
GIRIG REİS
AteşBeyyy
Seçimlere katılmaya hak kazandığı için tebrik ediyorum, Oyun Başkanı seçiminde en yüksek oy alan Sado55'i tebrik ediyorum.