38.Dönem Oyun Başkan'ı Teşekkür Mesajı

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Sevgili Ayhan Güner başkanım,

Seni oyun başkanlığına seçilmen dolayısıyla içtenlikle tebrik ederim! Güçlü liderliğinizle, bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğinizden eminim. Başarılarınızın devamını diler, yeni döneminizde üstün başarılar elde etmenizi temenni ederim.

Saygılarımla

#SenBenYokBizVar
teşekkür ederim başkanım görüşlerin için

EmreÖzer7

🌄 YENİDEN DOĞUŞ 🌄 - 🇹🇷 HALK VE CUMHURİYET 🇹🇷
26. Dönem Oyun Başkanı
Hayırlı olsun Ayhan başkanım. 👏🏻

AG34

38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Ayhan reisim keşke Börü partimizden veya Davut abiden de bahsetseydiniz daha iyi olurdu 🤗. Sonuçta bu seçimi hep beraber alnimizin akıyla kazandık. Tekrardan Hepimiz için Hayırlı uğurlu olsun İnşallah 🌹🥳🥳🥳
Haklısın Yorgunlukla uykusuzlukla Unuttuğumuz değerli başkanlarımız olmuşsa af ola buradan Turan ittifakı değerli partisi Börü partisine ve değerli abimize @Black White ta ve Börü Partisi üyelerin sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. hepimizin emekleri çok fazla ve 2gündür aşırı takip. itirazlar falan derken 2günde toplam 8 saat falan anca uyumusumdur. gözden kacırdığım unuttuğum başkanlarım varsa tek tek şükranlarımı sunuyorum.
🌹

AG34

38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Kardeşim tüm samimiyetimle söylüyorum iyi mi tanışmışız Ahmet ve sen gerçekten çok iyi insanlarsınız .
Çok inandık, ilk günden son güne hatta karşı taraf kutlama yaparken bile inandık başardık hayırlı uğurlu olsun 🌹
Bizler bekledik davamızda haklıydık ve sonunda kazanan taraf olduk. Bende tüm samimiyetimle söylüyorum iyiki tanıma fırsatı buldum sizleri birlikten kuvvet doğar dedik SenBenYokBizVar dedik adım adım işledik ve kazandık yeri geldi kaybettik. ama inancımızı asla kaybetmedik. Varolsun dostlarımız.

V for Vendetta

Ziyaretçi
Herkesin emeğine sağlık yeni görevinde başarılar diliyorum Ayhan başkanım hayırlı uğurlu olsun 🌹🖖

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Hep Beraber Omuz Omuza Verdiğimiz Bu Yolda, Zafer’e ULAŞ’tık 38.Oyun Başkanımız Ayhan Güner ve 22.Dönem 1.Grupbaşkanvekili Olarak çıktığımız bu yolda.

Proletarya İçin ve Halkımızın Huzuru ve Refahı İçin Çalışacağız!

Hiçbir Ayrım Yapmadan
Din,Dil,Irk,Millet Ne Olursa Olsun Herkesi İnsan Haklarından Yararlandıracağız!

Halkın Gururu Ayhan Güner

AG34

38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Hep Beraber Omuz Omuza Verdiğimiz Bu Yolda, Zafer’e ULAŞ’tık 38.Oyun Başkanımız Ayhan Güner ve 22.Dönem 1.Grupbaşkanvekili Olarak çıktığımız bu yolda.

Proletarya İçin ve Halkımızın Huzuru ve Refahı İçin Çalışacağız!

Hiçbir Ayrım Yapmadan
Din,Dil,Irk,Millet Ne Olursa Olsun Herkesi İnsan Haklarından Yararlandıracağız!

Halkın Gururu Ayhan Güner
teşekkür ederim. Arda kardeşim.