23. DÖNEM PARTİ SIRALAMALARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sado55

Aktif Üye
40. Dönem Oyun Başkanı
Ajkakakakaklalalall ah ah bu Barcelona bizim bildiğimiz Barcelona değil bu Barcelonaya birşeyler olmuş 1.likten zarzor sıralamaya girmeyi başarı olarak görmek yazık çok yazık ama dediğim gibi sizde şuanki halinize sevinmekte haklısınız daha iyi günleriniz 😅 Daha fazla prim yok size bb
Neyin kafasını yaşadığını inanki çok merak ediyorum. Forumda bulunup sadece millete sallamak derdindesin. Bizim ne halde olduğumuz seni hiç alakadar etmez.

M-D

Ziyaretçi
Emin misin MD'cim anlaşmaya gitmeden önce Bozkurt hakkında söylediklerini milletin bilmesini istemiyorsan bence sus hayatım öpüyorum seni derbi izliyorum ben kaçar
Yüzüne söyledim canım benim peki senin ikili oynadığını nasıl yapcaz babysi 😀😀

Sera

Ziyaretçi
Gerçi bilselerde çok birşey değişmiyor Bozkurtun mevcut yönetimi fiyasko ama genede olsun 😅😅

MuhammedAvcı

Ziyaretçi
Neyin kafasını yaşadığını inanki çok merak ediyorum. Forumda bulunup sadece millete sallamak derdindesin. Bizim ne halde olduğumuz seni hiç alakadar etmez.
Forum - oyun hesabını silip, 2 3 gün sonra geri gelmesi falan.... Can sıkıntısı olsa gerek abi başka birşey gelmiyor aklıma. 🤓🤓

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan
Yasaklı Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
AZERBAYCAN TÜRK BİRLİĞİ
Selamlar baskanlarim. Oyun duyurularinda parti puanlarinda sanirim yalnishliq olmuw.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...