Yönetimden Talep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Khaleesi

Yaşayan Ölü 🧟‍♀️
Vatandaş
Merhaba arkadaşlar. Kusura bakmayın post atarak fazlalık yapıyormuşum gibi hissettim fakat gördüğüm bir eksikliği daha doğrusu eksikliği demiyimde bence olması gereken bir konuyu aktarmak için vaktinizi alıyorum. Çok değerli yönetimimizin paylaşımlarına ulaşmak istediğimde ne yazık ki zorluk çektim. Hepinizin paylaşımları ayrı ayrı değerli ve güzel fakat benim gibi bu tür sitelere alışmayan biri için sizin postlarınız yöneticilerin üstüne çıkınca ve çok fazla post akışı olunca zorlanıyorum. Benim fikrim yöneticilerimizin paylaşımlarının olduğu farklı bir bölüm açılması ve değerli oyuncularımızın ve yöneticilerimizin postlarının birbirine karışmaması olucak. Bu sayede hem bilgi akışı daha temiz olucaktır hemde insanlar ulaşmak istedikleri konuya daha hızlı ulaşıcaktır

Değerlendirilmesini arz ederim. İyi akşamlar dilerim herkese

YunusEmre0666

ÇIGLIK REİS - Bozkurt Harekat
Vatandaş
Bende böyle düşünüyorum yönetim gönderileri ayrı bir alanda olmalı yoksa çoguna erişim saglamak zor oluyor konular sürekli paylaşım oldugu için bu konu önemli olabilir diye düşünüyorum sayın yönetim...

Khaleesi

Yaşayan Ölü 🧟‍♀️
Vatandaş
Bende böyle düşünüyorum yönetim gönderileri ayrı bir alanda olmalı yoksa çoguna erişim saglamak zor oluyor konular sürekli paylaşım oldugu için bu konu önemli olabilir diye düşünüyorum sayın yönetim...
Çok teşekkür ederim YunusEmre bey yazarken çok çekinmiştim desteklemeniz beni bir tık rahatlattı ilk defa yönetim ile iletişim kuruyorum heyecanlı biriyimdir normalde cesaret edemem böyle şeylere

YunusEmre0666

ÇIGLIK REİS - Bozkurt Harekat
Vatandaş
Çok teşekkür ederim YunusEmre bey yazarken çok çekinmiştim desteklemeniz beni bir tık rahatlattı ilk defa yönetim ile iletişim kuruyorum heyecanlı biriyimdir normalde cesaret edemem böyle şeylere
Estağfurullah başkanım eminim bu konuyu diğer arkadaşlarda onaylayacaktır güzel bir konuya değindiniz teşekkürler... 🙏👏

Alper Tunga

Ziyaretçi
Mesela şu an bir konuyu arayıp bulamadığım, bulamadığım için unutup baska konulara daldığım bir an yaşıyorum. Bu talebinizi ben de destekliyorum başkanım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...