Yeniden Doğuş Partisi Parti Sözcüsü Açıklama

Ardilla

TGDP - 20,21,23. D.MV; 22 D.İB, 24. D.GBV
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Bir genel seçimi daha geride bıraktık. Sonuçların tüm oyun camiasına hayırlı olmasını dilerim. Seçime giren tüm partileri kutlarım ve aldıkları oylar için tebrik ederim. Bizim partimiz olan Yeniden Doğuş partisine güvenip 85 oy veren tüm yol arkadaşlarıma da teşekkür ederim, seçimi birincilikle bitiren İşçi ve Emekçi camiasını ayrıca kutlarım.

Seçim sonuçlarına göre 19 adet vekillik koltuğu kazandık ve parti içimizde tartışarak en caliskan ve en aktif oyuncularla bu koltukları doldurduk. Ben de bu dönem partimin meclis başkanvekili olarak bu grubun temsilciliğini yapacağım. Parti sözcülüğü görevimi meclis grubunun da temsilcisi olarak bir üst adima taşıdık. Bu göreve layık gören tüm parti camiaya teşekkür ederim. Yeni görevlerini alacak diğer başkanlarımı da kutlarım.

Platformun tüm kullanıcıları her konuda iletişim için bana yazabilir. Hepiniz için varım ve buradayım. Yeni dönemde güçlü meclis olacağız sizin sesiniz olacağız. Hepinize saygılar sunuyorum.

-Yeniden Doğuş Partisi Parti Sözcüsü Ardilla

SametÜnall1

ALTIN OK Partisi
Vatandaş
En Başta Ardilla Başkanım Ve Diğer Yeniden Doğuş Partili Arkadaşlarımı tebrik ediyorum , Hepinize Başarılar Diliyorum , Ardilla Başkanım Sizi de yeni görevinizden ötürü Tebrik eder başarılar dilerim . ALTIN OK Partisi Grup Başkanvekili Olarak Bende Her zaman sizi destekliyor olacağım Grup Başkanvekilleri Olarak Birçok Ortak Çalışma Ortaya koyabiliriz , Selametle kalın...

Kaan Yüksel

Ziyaretçi
Grup Başkanvekilliği görevin hayırlı olsun kardeşim🌹

Burdan ailem Yeniden Doğuş olmak üzere tüm Zafer İttifakı bünyesinde bulunan Grup Başkanvekillerine görevlerinde başarılar diliyorum 👏🏻

Hak ettiğin yerdesin kardeşim 🙏🏻

M-D

Ziyaretçi
Herkesin eline emeğine yüreğine sağlık güzel geçen seçimde
Tüm milletvekili olan arkadaşları tebrik ederim 🌹

iElectro01Q

🪽ⓈⓁⓅ🪽,⚛️🄰🅁🄶🄴⚛️,⚙️🆃🅲🅿⚙️ 𝙆𝙪𝙧𝙪𝙘𝙪𝙨𝙪
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ

niko_23

Azerbaycan Turk Birligi kurucu baskanlarindan