ÇEKİLİŞ YENİ YIL - ÖZEL ÇEKİLİŞ 🥳

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yıl boyunca toplam puan sıralamasına göre ;
Partilere 1 den başlamak şartıyla ilk 5e parti kasası hediyesi verilebilir

Örnek
1-xxx partisi ödülü 10k oyun parası
2-yyy partisi ödülü 8k oyun parası
3-.....
..
..
Diye gidebilir

Yıl boyunca en çok vergi kasan ilk 3 kişiye yeşil taş ödülü veya oyun parası aynı zamanda oyunda veya forumda vergi rekortmeni tagı

Yıl boyunca en çok puan kasan ilk 3 kişiye yeşil taş ödülü veya oyun parası ayrıca puanların kralı tarzı tag

Çünkü bütün seçimlerin verileri sizde duruyordur diye düşünüyorum.

Gibi gibi bunun çeşitleri ve türevleri olabilir istediğiniz kadar fikir verebilirim sayın yöneticim ben bu fikri geçmiş yıllarda da vermiştim de çok ilgilenilmemişti 😃😃😃

Oyunun güzelleşmesi için sayın yönetim ekibinin de artık kalıplaşmış şeylerin dışına çıkması ve renk katması gerekiyor zira oyunda aktif olarak oynayan oyuncu sayısı belli ve artık oyun sıkıcı hale gelmeyi çoktan geçti bile saygılarımı sunuyorum.

(ödüller tamamen yönetim tarafından belirlenecek verilen rakamlar örnektir)
Öneriniz değerlendirilmiş olup ilerleyen günlerde Forum üzerinden istatistikler ve ödüller açıklanacaktır. Öneriniz için teşekkür ederiz

E.PEKER

Yeni Üye
Vatandaş
Değerli Başkan Online Oyuncuları;

Yılın son günü geldiğinde, geride bıraktıklarımızı düşünüp geleceğe umutla bakmanın vakti geldi. Yeni bir yıl, taze bir başlangıç demek. Gökyüzü yıldızlarla dolu, sokaklar ışıkla dans ediyor. Sevdiklerimizle bir araya gelip geçmişi anımsarken, yepyeni hayallere yelken açıyoruz.

Yılbaşı ağacının altında renkli paketler, içinde sevgiyle sarılmış sürprizler barındırıyor. Yılbaşı gecesi, güzel anılar biriktirme, gülümsemelerle dolu bir sofrada sevdiklerimizle paylaşma zamanı. Yıldızlara dileklerimizi fısıldama vaktidir. Belki biraz melodi, belki biraz hüzün, ama en çok umut dolu bir meltemle yeni yıla "Merhaba" diyoruz.
(Elinize Sağlık @Gonca Hanım 😇 )

Sizlere, ışıl ışıl bir yeni yıl ve içinde bir dolu mutluluk getirmesini dileriz! 🌟🎉

Siz Değerli Oyuncularımıza, güzel bir Yılbaşı Çekilişi yapıyoruz.
Toplam 50.000 Hediye Edilebir Yeşil Taşı 100 şanslı oyuncumuza dağıtıyoruz.

Yapmanız gereken Örnekti gibi katılım sağlamaktır.

Örnek:
Kullanıcı adım: xxx
Katılıyorum

Son katılım tarihi: 01.01.2024 saat:00:01
Çekiliş Sonucu, Seneye Açıklanacaktır 😊

Ekli dosyayı görüntüle 12903

Hepinize iyi ve keyifli oyunlar dileriz.
E.PEKER
KATILDIM

OktayBaşkan

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi
Vatandaş
Kullanıcı Adım: OktayBaşkan
Katılıyorum.

Alper3406

Yeni Üye
Vatandaş

Yılın son günü geldiğinde, geride bıraktıklarımızı düşünüp geleceğe umutla bakmanın vakti geldi. Yeni bir yıl, taze bir başlangıç demek. Gökyüzü yıldızlarla dolu, sokaklar ışıkla dans ediyor. Sevdiklerimizle bir araya gelip geçmişi anımsarken, yepyeni hayallere yelken açıyoruz.

Yılbaşı ağacının altında renkli paketler, içinde sevgiyle sarılmış sürprizler barındırıyor. Yılbaşı gecesi, güzel anılar biriktirme, gülümsemelerle dolu bir sofrada sevdiklerimizle paylaşma zamanı. Yıldızlara dileklerimizi fısıldama vaktidir. Belki biraz melodi, belki biraz hüzün, ama en çok umut dolu bir meltemle yeni yıla "Merhaba" diyoruz.

Sizlere, ışıl ışıl bir yeni yıl ve içinde bir dolu mutluluk getirmesini dileriz! 🌟🎉

Örnek:
Katılıyorum

Kullanıcı adım: Alper3406
Katılıyorum

ugur3301

Ziyaretçi

Örnek:
Katılıyorum

Kullanıcı adım: BöRü33
Katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...