Teşekkürü Borç Bilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Çok belli değil mi
Daha önce Benimle herhangi bir iletişimin sohbetin dost veya düşmanlığın yoktu karşı adayım diye kendin seçim çalışması yapacağına gelip burda meclisi terkettiğimizi vurguluyosun temiz siyaset yap ki oyları sen al arda başkan seçim çalışmasına başla karşı adaya iftira atıp lekelemeye çalışmayla bu seçimi kazanamazsın
Temiz siyaset her zaman kazanır
Temiz siyaset yapmayı sizden öğrenecek olsak yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değişirdik.

İyi günler.

YasinKartal

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Halk tercihini neye göre yapacak?
Herkes için altın ok vaadi ile meclisi terk edenleri mi yoksa oyunun gelişimi ve değişimi için mecliste tasarı verenleri mi
kaç tane yasa tasarısı vermişsin meclisten geçip de kullanıma giren bir tasarın oldu mu ? varsa içeriğini de paylaş burada, altı boş kalmasın lafının.

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
kaç tane yasa tasarısı vermişsin meclisten geçip de kullanıma giren bir tasarın oldu mu ? varsa içeriğini de paylaş burada, altı boş kalmasın lafının.

Arda Ulaş ATEŞ

24.DÖNEM EKONOMİ BAKANI
Yasaklı Üye
Vatandaş
Meclisi incele diyeceğim de gerçi siz orayı terk etmekten başka bir şey yapmadığınız için benim parlemento içi hareketlerimi görmemeniz çok normaldir.

Cecareis

ALTIN OK PARTİSİ🏹
Vatandaş
Algı sana göre algı olabilir ona birşey demiyorum ama algı Olmamış birşeymiş gibide yansıtıla bilir şimdi olmuş birşey var ortada Yapılmış iyi yada kötü bu dile getirilince algımı oluyor İftira atmakta bir algıdır. mesela herkese göre algıyı yorumlamak farklıdır.
Haklısın ben algı diye yorumladım

agitbaşkan

Aktif Üye
Vatandaş
Çok belli değil mi
Daha önce Benimle herhangi bir iletişimin sohbetin dost veya düşmanlığın yoktu karşı adayım diye kendin seçim çalışması yapacağına gelip burda meclisi terkettiğimizi vurguluyosun temiz siyaset yap ki oyları sen al arda başkan seçim çalışmasına başla karşı adaya iftira atıp lekelemeye çalışmayla bu seçimi kazanamazsın
Temiz siyaset her zaman kazanır
İftira değil sadece gerçekler

Cecareis

ALTIN OK PARTİSİ🏹
Vatandaş
Temiz siyaset yapmayı sizden öğrenecek olsak yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değişirdik.

İyi günler.
Arda Başkan ne anlatıyosun ne yaşıyosun hiç bilmiyorum benim hakkımda kimden nasıl bigli alıyorsan doğru bilgi al ki karşımda dik dur birdaha da bana böyle iftira atmaya kalkma bu sözü sana söyletenler karşıma gelip yüzleşsin yoksa seninle işim bitti kaile bile almam seni yönlendirenlerle konuşalım

Hezârfen

Ziyaretçi
O zaman söylediği zaman geçmişi karıştırma demiceksin. Siyaset bu Tabikide yarın birgün her zaman önüne çıkar yaptığın hareketler. Neyse Başkanın konusunu daha fazla 2li diyaloğa çevirmeyelim sonuçta adaylık acıklaması Doğru olmaz burda bu konun 2li tartışmaya dönmesi.

👏👏

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Ayhancım senden ve adamlarından daha onemlı ıslerım var. sızlere degerlı vakıtımı harcamayacagım. şimdi siz buradan evınıze gidin haydi
Bizde adamcılık yoktur sizin gibi değiliz herkes bir birey bu nasıl bir Uslup ya yediğiniz cezalardan hala akıllanmıcaksınız dimi

AG34

Özgürlük Ve İrade Partisi Kurucu Başkanı
38. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
eline sağlık bir tane tasarı geçirmeyi başarmışsın.
Hani oyun için ne yaptınız diyorsunuz ya biz ardayla gece gündüz bu yasarılar için konuştuk geçsin geçmesin önemli değil emek verdik 1 tanesini geçirdik. buyrun sizde bir tasarı verin birde sizi görelim biz bukadar yapabildik en azından 1 tane geçirdik siz kaç tane geçirmiştiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...