Tecrübeli - Tecrübesiz Milletvekili aranıyor.

• Konuyu başlatan Alper Tunga
  • Başlangıç tarihi

Alper Tunga

Ziyaretçi
Merhaba Sevgili Başkanonline ailesi, Yöneticilerimiz ve başkanlarımız.

Bildiğiniz üzere şu anda yapılmakta olan bir mv seçimleri vardır. Milli Egemenlik partisi olarak, Mevcut seçimlerde küçük bir hesap hatası yapmış bulunuyoruz. Biz böyle şeylere alışık değiliz. Biraz hırs yaptık, biraz fazla kastık, seçimlere katıldık. Ancak unuttuğumuz şey, partimizdeki bir çok kişi vali ve şehir başkanı. Mevcut seçimde tahminimize göre 4-5 tane dağıtamayacağımız millet vekilliği koltuğu olacak. Bu koltukları da daha önce millet vekilliği yapmamış, yapmak isteyen ancak partisi tarafından listelere alınmayan, hevesi olan başkanlarımıza vermek istiyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyun içinden dm yolu ile bize ulaşmak olacaktır.
Başvuru şartları;
Başkanonline oyuncusu olmak,
Milletvekilliği şartlarını yerine getirmiş olmak,
Mümkün mertebe Türkçe konusup anlayabilmek,
Daha önce 2 dönem mv yapmış olmak,
Erkek adaylar için Askerlik durumu yapılmış veya en az 2 yıl tecilli,
B sıfını ehliyet sahibi olmak,
Takım çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyabilmek.

Müracat: içerisi.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Merhabalar,

Aranan pozisyona istinaden özgeçmişimi tarafınıza ilettim.

Daha önce yaptığım milletvekillerinden istifa etmek zorunda kaldım. Çünkü keyfim öyle uygun gördü.

Özgeçmişimin tarafınızca değerlendirilerek olumlu dönüş yapılacağını umut ediyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

Fatih Tutuk

Alper Tunga

Ziyaretçi
Merhabalar,

Aranan pozisyona istinaden özgeçmişimi tarafınıza ilettim.

Daha önce yaptığım milletvekillerinden istifa etmek zorunda kaldım. Çünkü keyfim öyle uygun gördü.

Özgeçmişimin tarafınızca değerlendirilerek olumlu dönüş yapılacağını umut ediyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

Fatih Tutuk
Özgecmisiniz insan kaynakları birimimiz tarafından incelenip, gerekli koşulları karşıladığınız takdirde geri dönüş sağlanacaktır. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Cihan ERASLAN

Aktif Üye
Vatandaş
Kanka millet vekilliği yapmamış diyorsun, daha sonra da iki dönem yapmış olanlar diyorsun. Kafam karıştı ben YD'ye vereceğim 😅

V for Vendetta

Ziyaretçi
Merhaba Sevgili Başkanonline ailesi, Yöneticilerimiz ve başkanlarımız.

Bildiğiniz üzere şu anda yapılmakta olan bir mv seçimleri vardır. Milli Egemenlik partisi olarak, Mevcut seçimlerde küçük bir hesap hatası yapmış bulunuyoruz. Biz böyle şeylere alışık değiliz. Biraz hırs yaptık, biraz fazla kastık, seçimlere katıldık. Ancak unuttuğumuz şey, partimizdeki bir çok kişi vali ve şehir başkanı. Mevcut seçimde tahminimize göre 4-5 tane dağıtamayacağımız millet vekilliği koltuğu olacak. Bu koltukları da daha önce millet vekilliği yapmamış, yapmak isteyen ancak partisi tarafından listelere alınmayan, hevesi olan başkanlarımıza vermek istiyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyun içinden dm yolu ile bize ulaşmak olacaktır.
Başvuru şartları;
Başkanonline oyuncusu olmak,
Milletvekilliği şartlarını yerine getirmiş olmak,
Mümkün mertebe Türkçe konusup anlayabilmek,
Daha önce 2 dönem mv yapmış olmak,
Erkek adaylar için Askerlik durumu yapılmış veya en az 2 yıl tecilli,
B sıfını ehliyet sahibi olmak,
Takım çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uyabilmek.

Müracat: içerisi.
İlk olarak başarılılar diliyorum başkanım
Acaba kaç milletvekili açığınız var ona göre müracaat edelim 😂