Parti Kasası Limit Yasa Tasarısı Hk.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2

SADETTİN AYDEMİRR

Aktif Üye
Vatandaş
Bence oyunu kolaylaştıracak bir tasarı bu. Onaylanmaması daha iyi olur ama takdir meclisin.
Yanlış düşünüyorsun bu tasarı parti yöneticileri yeni üyeler çekmek için şart koşuyor örn: Partimize katılırsanız 50M direk hediye gibi ama maalesef limit gönderimi 20M olduğu için bu ödülü ya taksit taksit gönderiyor yada araya kaynıyor unutuluyor gidiyor bu yüzden bu tasarı'yı yazdım zamanında bende parti sekreterliği yaptım bu durumu gördüm ve bu tasarı'yı yazmak istedim ve yazdım senin görüşün böyledir saygı duyuyorum.

Fatih Tutuk

Altın Ok Partisi Genel Başkanı
Vatandaş-2
Yanlış düşünüyorsun bu tasarı parti yöneticileri yeni üyeler çekmek için şart koşuyor örn: Partimize katılırsanız 50M direk hediye gibi ama maalesef limit gönderimi 20M olduğu için bu ödülü ya taksit taksit gönderiyor yada araya kaynıyor unutuluyor gidiyor bu yüzden bu tasarı'yı yazdım zamanında bende parti sekreterliği yaptım bu durumu gördüm ve bu tasarı'yı yazmak istedim ve yazdım senin görüşün böyledir saygı duyuyorum.
Eklemek isterim ki,
Parti kasalarında 10-20 milyar gibi sürekli artış gösteren ama efektif olarak kullanılamayan paralar mevcut idi.
Oranın da işlevselliği adına güzel bir tasarı 👍

Mühendis

Üye
Vatandaş
Partiye üye çekmek için neden para teklif ediliyor ki? Limit ha 50m olmuş, ha 20m olmuş, ha 500m olmuş. Her partide ayni hak olduğu sürece değişen bir şey yok. Yaptığınız tasarı haddim olmayarak yanlış. Parti seviyesine göre limit belirlenirse, köklü güçlü partilerin daha güçlü kasaları olur. Bence bu yönde revize edin derim. Tabi karar sizlere ait.

SADETTİN AYDEMİRR

Aktif Üye
Vatandaş
Partiye üye çekmek için neden para teklif ediliyor ki? Limit ha 50m olmuş, ha 20m olmuş, ha 500m olmuş. Her partide ayni hak olduğu sürece değişen bir şey yok. Yaptığınız tasarı haddim olmayarak yanlış. Parti seviyesine göre limit belirlenirse, köklü güçlü partilerin daha güçlü kasaları olur. Bence bu yönde revize edin derim. Tabi karar sizlere ait.
Başkanım gördüğüm kadarıyla yeni üyesiniz zamanla neden bu tasarı yazıldığını anlayacağınızı düşünüyorum.

Mühendis

Üye
Vatandaş
Başkanım gördüğüm kadarıyla yeni üyesiniz zamanla neden bu tasarı yazıldığını anlayacağınızı düşünüyorum.
Şimdi anlatsaniz daha iyi olur başkanım. Çünkü oyuna başladığımdan beri açılıp kapanan partilerin haddi hesabı yok. Bu yüzden köklü bir parti olmak önemli olmalı. Parti seviyesi ne kadar yüksekse, yardım ve destek o kadar yüksek olmalı. Veya ( beyin fırtınası yapıyorum) parti kasa limitlerinin alınan oy oranına göre dağıtılması daha iyi olur. İktidar partisi olmak o zaman bir işe yarar gibi geliyor bana. 1. Parti, 1 günde kasanın yüzde 5ini 2. Parti yüzde 3ünu vs... Gibi.

SADETTİN AYDEMİRR

Aktif Üye
Vatandaş
Şimdi anlatsaniz daha iyi olur başkanım. Çünkü oyuna başladığımdan beri açılıp kapanan partilerin haddi hesabı yok. Bu yüzden köklü bir parti olmak önemli olmalı. Parti seviyesi ne kadar yüksekse, yardım ve destek o kadar yüksek olmalı. Veya ( beyin fırtınası yapıyorum) parti kasa limitlerinin alınan oy oranına göre dağıtılması daha iyi olur. İktidar partisi olmak o zaman bir işe yarar gibi geliyor bana. 1. Parti, 1 günde kasanın yüzde 5ini 2. Parti yüzde 3ünu vs... Gibi.
Başkanım dikkat ettiysen her Parti'nin Hazine kasası var ve her Parti'nin kendine göre bütçesi var her parti kendine göre üyelerine para gönderiyor.

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Değerli Vekillerimiz;

Şu anda oylamada olan limit gönderme tasarısını ben yazdım 2 dakikanızı ayırıp Evet oy'u verirseniz beni çok mutlu edersiniz.
Bu tasarı oyunumuza renk katacaktır.

"Parti ayırt etmeksizin oy kullanmaya davet ediyorum."

Desteklerinizi Bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 14228
Emeğinize sağlık desteğimiz sizinle

Burda parti yöneticilerinin para desteği göndermesini kolaylıyor ve her üyeye günlük olarak 50 m attığı sürece üyelerin gelişmelerine katkı sağlıyor

Büşra Gamze

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Bence oyunu kolaylaştıracak bir tasarı bu. Onaylanmaması daha iyi olur ama takdir meclisin.
Başkanım şirket seviyelerinin arttırılmasıyla beraber eski oyuncular için para kasmak zaten kolaylaştı. Dolayısıyla 20m para yetersiz kalıyor. Mesela oyunda uçağı, depoyu fullemiş vip3 almış birinin yaptığı ticaretle oyuna yeni başlamış birinin arasındaki farkı bir düşünün. Şahsen gerekli bir güncelleme