Osmanbaşkan06 adlı oyuncunun hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

. Emir

Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim
Bu yazıyı yazmamın sebebi az önce partimize katılan osmanbaşkan06 adlı oyuncunun bize yaptıklarını ve sizi bu konuda bilgilendirmek
Bu oyuncu cinsel içerikli şeyler söyleyen yazan ana bacı küfreden birisidir bizim partimizden zaten atıldı gerekirse hakkında hukuki işlem başlatılacak benim önerim bu şahısı partilerinize almamanızı tabi siz bilirsiniz ama bence partilerinizde barındırmayın İyi akşamlar direlim

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Bu platformda oynayan kadın üyelerimizde var keşke fotoğrafı numarayı sansürlerken küfürleride sansürleseydiniz

Yasin ÇİÇEK

Yeni Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
DEMOKRATİK CUMHURİYET
Arkadaşlar böyle kişiler yaptıkları şeylerin yanlarına kar kalacağını zannediyorlar parti grubu içinde hepimizden oyun parası olarak 120 milyon yardım istedi bizde kendisini geliştirmesi için parayı yolladık ondan sonra arkadaş 120 milyonu gerçek paramı zannetti ne yaptı bize hakaret etmeye başladı ve bizde karşı çıktık ama annemize ve bacımıza ağıza alınmayacak kelimeler söyledi bize ve bende onlan iletişime geçtim ama genede aynı dalga geçme ve hakaret etmeye devam etti böyle kişilere dikkat etmek lazım biz kendimize düşeni yaptık hukuki işlemi başlattık yani hepimizde oyundan zevk alarak oynuyoruz memnunuz ama böyle insanlar gelip oyuna karşı olan hevesini söndürüyor ayıptır yani sizde böyle kişilere dikkat edin iyi oyunlar...

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
  • BaşkanOnline oyununda oyuncular içinde ceza/yaptırım gerektiren haller yalnızca BaşkanOnline Forum ve BaşkanOnline oyunu içerisinde gerçekleşir:
    -Oyuncuların Oyun ve Forum dışında birbiriyle kurdukları iletişimlerde oluşan suç unsurlarından, BaşkanOnline Yönetimi sorumlu değildir.
    -Telegram, Instagram, Whatsapp, Discord vb. platformlardan oyuncuların kendi arasında kurduğu iletişimlerden oyunumuz sorumlu olmayıp; bu platformlardan gerçekleşen iletişimler oyuncuları özel hayatı olarak tanımlanır ve bu kişiler suç unsuru oluştuğunda oyunda cezalandırılmaz.
    -BaşkanOnline oyunu, resmi iletişim kanalları dışında hiçbir oyuncu ile iletişim kurmamanızı tavsiye eder.
    -Bu maddeye istisna olarak bazı durumlarda cezanın nerede gerçekleştiğine bakılmaksızın oyun içi ceza/yaptırım durumu oluşabilir. Bu durumun oluşması için gerçekleşmesi gereken haller; sürekli olarak taciz, oyun veya BaşkanOnline yönetimini karalama kampanyalarıdır. Yönetim bu hallerde ilgili oyuncunun hesabını kapatma hakkına sahiptir.

Kural oldukça açık ve nettir.
Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...