Milli savunma bakanlığı oluşturulması

Kimsəsiz

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Milli Savunma Bakanının oluşturulması gerekiyordu, bunu kanun taslağı olarak sunmaktan çok mutlu oldum, bu kanun taslağının kabul edilmesini umuyorum, desteğinden dolayı Azerbaycan Türk Birliğine teşekkür ediyorum. Partimize verdiği özel destekten dolayı başkan @Xəlil @Nicat'a teşekkür ediyorum.
Screenshot_2024-02-28-20-45-34-752-edit_net.shrin.baskan.jpg

BURAKÜSTÜN

🇹🇷YAŞASIN CUMHURİYET🇹🇷
Vatandaş-2
Çok güzel birşeye imza attınız gerçekten tebrik ediyorum sizi milli savunma bakanlığının gelmesi gerek milletvekili olmasamda bu tasarıyı sonuna kadar destekliyorum

Mühendis

Üye
Vatandaş
Oyunun ilerlemesini istemiyorsun galiba, boş sebeplerle her tasarının adını karalıyorsun
Agresiflige gerek yok arkadasim. Mv değilim, oy kullanmıyorum. Vatandaş olarak düşüncelerimi dile getiriyorum. Oyun ilerlesin tabi ama böyle gereksiz tasarilar anlamsız geliyor bana sadece. Yine de bir cevabiniz yok sanırım. Darbe yapmak bu kadar zor iken neden darbe yapılması için yeni bir mertebe getiriyorsunuz? Vatandaş olarak sormak hakkım değil mi?

Hezârfen

Ziyaretçi
Agresiflige gerek yok arkadasim. Mv değilim, oy kullanmıyorum. Vatandaş olarak düşüncelerimi dile getiriyorum. Oyun ilerlesin tabi ama böyle gereksiz tasarilar anlamsız geliyor bana sadece. Yine de bir cevabiniz yok sanırım. Darbe yapmak bu kadar zor iken neden darbe yapılması için yeni bir mertebe getiriyorsunuz? Vatandaş olarak sormak hakkım değil mi?
Şimdi senin dediğine bak vermek ile beraber farklı bir pencereden şuna değinmek isterim her ne kadar gelen yeni üye çok uzun soluklu kalmasa da yine de hatrı sayılır bir aktif oyuncu yükselişi var yeni mertebeler yeni makamlar gelmesi gerek ki rol verilecek yerler açılsın. Benim aklıma farklı bir senaryo gelir senin aklına farklı bir senaryo. Başkanımız da böyle bir şey düşünmüş iyi de düşünmüş..

Mühendis

Üye
Vatandaş
Şimdi senin dediğine bak vermek ile beraber farklı bir pencereden şuna değinmek isterim her ne kadar gelen yeni üye çok uzun soluklu kalmasa da yine de hatrı sayılır bir aktif oyuncu yükselişi var yeni mertebeler yeni makamlar gelmesi gerek ki rol verilecek yerler açılsın. Benim aklıma farklı bir senaryo gelir senin aklına farklı bir senaryo. Başkanımız da böyle bir şey düşünmüş iyi de düşünmüş..
Başkanım, zaten en az 300 oyunculuk senaryo var. Hatta daha fazla. Vali, başkan, mv, bakan vs vs. Madem böyle bir düşünce var, derdimiz senaryo uretmekse, kaymakamlık, müsteşarlık, ne bileyim dernek kuruluşları ve başkanlıkları gibi şeyler onerilsin ki, senaryoyu ciddi anlamda arttırın. Sadece fikir sunuyorum. Sadece 1 bakanlık ekleyerek, 1 senaryo ile yine eski oyuncular nemalanacak. Yapılması gereken şey, yeni oyunculara senaryo, makam ve mevki sahibi yapmaya çalışmaktır. Naçizane önerim sadece.
Saygılarımla.

Hezârfen

Ziyaretçi
Başkanım, zaten en az 300 oyunculuk senaryo var. Hatta daha fazla. Vali, başkan, mv, bakan vs vs. Madem böyle bir düşünce var, derdimiz senaryo uretmekse, kaymakamlık, müsteşarlık, ne bileyim dernek kuruluşları ve başkanlıkları gibi şeyler onerilsin ki, senaryoyu ciddi anlamda arttırın. Sadece fikir sunuyorum. Sadece 1 bakanlık ekleyerek, 1 senaryo ile yine eski oyuncular nemalanacak. Yapılması gereken şey, yeni oyunculara senaryo, makam ve mevki sahibi yapmaya çalışmaktır. Naçizane önerim sadece.
Saygılarımla.
Tamam işte demek istediğim olay bu inşAllah bir gün seni de vekil olarak görürüz ve sunacağın tasarıları burada masaya yatırırız 🫡

Büşra Gamze

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Oyunda askeri darbenin olması zaten yeterince zor iken, şimdi buna bir mertebe daha zorlaştırıyor bu yasa bence. Genel kurmay başkanının bir önemi kalmıyor böylece. Komutanları emekli edin madem.
Bu da farklı bir bakış açısı oyuna böyle bir şeyin gelmesi güzel olur şahsen ama darbe ihtimali neredeyse hiç oluyor. Belki düzenleme yapılsa daha iyi olur gibi

Volkan Ylmz

Ziyaretçi
Oyunda askeri darbenin olması zaten yeterince zor iken, şimdi buna bir mertebe daha zorlaştırıyor bu yasa bence. Genel kurmay başkanının bir önemi kalmıyor böylece. Komutanları emekli edin madem.
Her tasarıya farklı bakıyorsun Genel Kurmayın üstünde de bir Bakanlık olması gerekiyor gayet güzel bir tasarı Nasıl oyunda Meclis Başkanı İç İşleri Bakanı varsa Birde Askeriye ile ilgili komutanlıklar varsa eksik olan Milli Savunma Bakanlığı idi ve bu tasarı ile bu eksiklik giderilmiş oluyor güzel bir tasarı sunan Sayın Milletvekili arkadaşımızı tebrik ediyorum 👏👏👏👏👏