MARKET GÖRÜNÜMLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Oyunu indirme aşamasındaki eski resimler kaldırılmış olup; yerine daha modern ekran görüntüleri eklenmiştir.

Yapılan bu değişiklikler ile daha iyi indirmeler ve oyuncu sayısında artışlar alacağımızı umup, herkese iyi oyunlar dileriz.

1713916136196.png
1713916160167.png

YasinKartal

Genel Kurmay Başkanı
Vatandaş
Parti Üyesi
ALTIN OK
Değerli Başkan Online oyuncuları,
Oyunu indirme aşamasındaki eski resimler kaldırılmış olup; yerine daha modern ekran görüntüleri eklenmiştir.

Yapılan bu değişiklikler ile daha iyi indirmeler ve oyuncu sayısında artışlar alacağımızı umup, herkese iyi oyunlar dileriz.

Ekli dosyayı görüntüle 15101
Ekli dosyayı görüntüle 15102
24 nisan orduyu kapaklara koymama kumpası yazdık kenara Mahmut bey yine de elinize sağlık

SADETTİN AYDEMİRR

ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Yeni oyuncuların aramıza katılmaları dileğiyle

Bide IP adresi yüzünden genellikle herkes Multi üyelik banı yiyiyor zamanında bende yemiştim, haksız yere IP adresi yüzünden ban yemek yeni gelen oyuncuların oyunu bırakması demektir bu hatanın düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Gonca

ARI MAYA 🐝
Yönetici
Yönetici
Yeni oyuncuların aramıza katılmaları dileğiyle

Bide IP adresi yüzünden genellikle herkes Multi üyelik banı yiyiyor zamanında bende yemiştim, haksız yere IP adresi yüzünden ban yemek yeni gelen oyuncuların oyunu bırakması demektir bu hatanın düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Nasıl yani neresi haksızlık tam olarak anlayamadık ?

SADETTİN AYDEMİRR

ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Nasıl yani neresi haksızlık tam olarak anlayamadık ?
Ben oyuna ilk başladığımda ban yemiştim adıda multi üyelik sonra ban itiraza yazdım dedilerki internet ağınızın üzerinden başka biride oynuyor bu yüzden ban yediniz diye mesaj almıştım fakat benim internetimden kimse oyunu oynamıyordu bu yüzden böyle olayları başka kişilerin yaşamaması için sizi bilgilendirmek istedim

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Ben oyuna ilk başladığımda ban yemiştim adıda multi üyelik sonra ban itiraza yazdım dedilerki internet ağınızın üzerinden başka biride oynuyor bu yüzden ban yediniz diye mesaj almıştım fakat benim internetimden kimse oyunu oynamıyordu bu yüzden böyle olayları başka kişilerin yaşamaması için sizi bilgilendirmek istedim
bu herkes için geçerli birşey değil bence ben hiç yaşamadım bu tarz bir durum

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Burada sorun şu, ben kardeşime öneriyorum, kardeşim aynı ağdan bağlanıp hesap açıyor sonra diyor ki kullanıcı ben açmadım evet sen açmadın ama aynı ağdan açan var.
Bu bu kadar önemli bir sorun değil,
Sorunu siz yaşamıyorsanız yaşayanla bizim aramızda.
Bunu kaldırmak demek multi üyeliğe izin vermek demek.

SADETTİN AYDEMİRR

ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Vatandaş
Parti Üyesi
ÖZGÜRLÜK ve İRADE
Burada sorun şu, ben kardeşime öneriyorum, kardeşim aynı ağdan bağlanıp hesap açıyor sonra diyor ki kullanıcı ben açmadım evet sen açmadın ama aynı ağdan açan var.
Bu bu kadar önemli bir sorun değil,
Sorunu siz yaşamıyorsanız yaşayanla bizim aramızda.
Bunu kaldırmak demek multi üyeliğe izin vermek demek.
Bu uygulamayı kaldıralım demiyorum sadece daha dikkatli olalım diyorum, ban itiraz alanına baktım ve genellikle herkes Multi üyelik banı yiyor "bazıları gerçekten Multi üye oluyor" ama bazıları suçsuz yere ban yiyor bu duruma başka kişilerde bir kaç kez şahit oldum demek istediğim daha dikkatli olmak

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Bu uygulamayı kaldıralım demiyorum sadece daha dikkatli olalım diyorum, ban itiraz alanına baktım ve genellikle herkes Multi üyelik banı yiyor "bazıları gerçekten Multi üye oluyor" ama bazıları suçsuz yere ban yiyor bu duruma başka kişilerde bir kaç kez şahit oldum demek istediğim daha dikkatli olmak
Ya hocam suçsuz muçsuz değil kimse merak etmeyin.
Ayrıca kimseyi aşırı derecede mağdur da etmiyoruz genelde ana hesap kalıyor diğer hesaplar banlanıyor.
Yani bu konunun yeri burası mı bunu da anlamış değilim.

Semihh

43. DÖNEM | İçişleri Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Zaten ban yiyince itiraz et butonu çıkıyor itiraz edildiğinde de yönetim gereğini inceler yapar itiraz etmeyen adam da bi nevi yaptığını kabul etmiş oluyor bence kesinlikle bu düzeyde devam etmesi gereken bir sistem diye düşünüyorum

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Ya hocam suçsuz muçsuz değil kimse merak etmeyin.
Ayrıca kimseyi aşırı derecede mağdur da etmiyoruz genelde ana hesap kalıyor diğer hesaplar banlanıyor.
Yani bu konunun yeri burası mı bunu da anlamış değilim.
Yeri gelmişken sayin yöneticimiz hazırda guncelleme.var iken partilerde bulunan inaktif olarak tatil moduna alinmis üyelerle de ilgili birşeyler yapsak mesela. Tatil modundan cikip secim zamani oy kullanip yeniden tatil moduna gecmeseler.diger inaktif uyeler gibi onlarda o ay icerisinde secme cezasi alsalar. En azindan haksiz rekabetin önüne gecilse.dinlenme tercih edildiginde de boyle bir cezayi göze alsak.bence adil olur .tabi takdir baskan online ahalisinin🙋

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yeri gelmişken sayin yöneticimiz hazırda guncelleme.var iken partilerde bulunan inaktif olarak tatil moduna alinmis üyelerle de ilgili birşeyler yapsak mesela. Tatil modundan cikip secim zamani oy kullanip yeniden tatil moduna gecmeseler.diger inaktif uyeler gibi onlarda o ay icerisinde secme cezasi alsalar. En azindan haksiz rekabetin önüne gecilse.dinlenme tercih edildiginde de boyle bir cezayi göze alsak.bence adil olur .tabi takdir baskan online ahalisinin🙋
1 Ay içerisinde sadece 1 kez tatil moduna alınabilir kuralı hayırlı olsun.

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
BAĞIMSIZ
Ama anlatmak istedigim bu degil anlatmak istedigim dönüslerinde de oylarini kullanamasinlar. Bence daha adil olur . Sizinde bu konuda adil olucaginizi biliyorum
işi gücü olan var mecburiyetten tatile alanlar var ama oyunu kullanıp arkadaşlarına destek çıkmak bu ortamdan kopmak istemeyenler var yani bu zaten zorunluluktan kaynaklı birşey genelde. tatil modu bu yüzden var .

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
işi gücü olan var mecburiyetten tatile alanlar var ama oyunu kullanıp arkadaşlarına destek çıkmak bu ortamdan kopmak istemeyenler var yani bu zaten zorunluluktan kaynaklı birşey genelde. tatil modu bu yüzden var .
Baskanim haklisiniz isi gucu olup arkadaslarina destek cikmak isteyenler tabiki oyle . Ama bizler isimizin gucumuzun arasinda da olsa buralarda olmaya devam ediyorsak. Ben bir sey demiyorum.tabiki oyledir ancak o zaman aktifligi gercek alan bir oyunda oyundan dusen oyuncularinda bir sucu olmamali . Gider bir ay sonra gelir ama oyunu kullanir. Her secim arasinda tatil moduna alip yeniden donmek sadece oy kullanmak icin donmek adil bir davranis degildir.tabiki dinlensinler ama oy kullanamasinlar.yoneticilerimiz bunun icin sadece girip gunluk odulunu alip cikmak icin bir bolum koymuslar 10 saniye. Bir zaman alimi degil yani. Bu tamamen art niyet gostergesidir.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Ama anlatmak istedigim bu degil anlatmak istedigim dönüslerinde de oylarini kullanamasinlar. Bence daha adil olur . Sizinde bu konuda adil olucaginizi biliyorum
Hayır öyle bir şey mümkün değil, kesintsisiz oynamasını beklemeyiz kimsenin.
Bu yüzden tatil modu olacak ama sadece 1 kere dönüş hakkı olabilir, sonrası için oy geçersiz sayılabilir.