Herkese hayirli ramazanlar.bir sorum olacakti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Burada sorun şu siz partiyi kurdunuz ve parti zaten 3 gün içinde kurulmuştu.
Yani partiye girenler 3 gün içerisinde girmişti.
Daha sonra parti silindiğinde 3 gün içerisinde kurulduğu için 1 gün bekleme süresi oldu.

Burada ise parti silindiğinde parti giriş-çıkış saatini güncellenmeden direkt silmiş olup sistemsel bir hata nedeniyle böyle olmuştur.
Bu durum meclis seçiminden önce mi yaşandı sonra mı? Eğer sonra ise bir sorun olmayıp; eğer bir kast olduğu düşünülüyor ise böyle bir şey olmadığının altını çizeriz.
Belediye secimlerinden once oldu sayin yoneticim . Biz kasit aramadik zaten . Neden kasit olsunki herkes gibi bizde oyuncuyuz. Ve oyun kurallarina gore oynuyoruz. Sistemsel bir hata olduysada bir gun olmadigi orada goruluyor herbirimiz 3 gun bekledik. Bu bir sorun degil ancak suan yine onemli bir donemcteyiz ve bu olayla hem siralamamiz etkileniyor hemde oyuncularimizin hevesi kaciyor. Parti Yoneticisi olarak bu durumun esitlenmesini arz ediyoruz.

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Ayrica sunuda
Burada sorun şu siz partiyi kurdunuz ve parti zaten 3 gün içinde kurulmuştu.
Yani partiye girenler 3 gün içerisinde girmişti.
Daha sonra parti silindiğinde 3 gün içerisinde kurulduğu için 1 gün bekleme süresi oldu.

Burada ise parti silindiğinde parti giriş-çıkış saatini güncellenmeden direkt silmiş olup sistemsel bir hata nedeniyle böyle olmuştur.
Bu durum meclis seçiminden önce mi yaşandı sonra mı? Eğer sonra ise bir sorun olmayıp; eğer bir kast olduğu düşünülüyor ise böyle bir şey olmadığının altını çizeriz.
Ayrica sunuda belirtmeyi unuttum biz ayrildigimiz partiden 3 gunluk cezamizin sonrasinda partimizi kurduk. Partimiz kapandi ve biz bir 3 gun daha bekledik. Teskkurler

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Belediye secimlerinden once oldu sayin yoneticim . Biz kasit aramadik zaten . Neden kasit olsunki herkes gibi bizde oyuncuyuz. Ve oyun kurallarina gore oynuyoruz. Sistemsel bir hata olduysada bir gun olmadigi orada goruluyor herbirimiz 3 gun bekledik. Bu bir sorun degil ancak suan yine onemli bir donemcteyiz ve bu olayla hem siralamamiz etkileniyor hemde oyuncularimizin hevesi kaciyor. Parti Yoneticisi olarak bu durumun esitlenmesini arz ediyoruz.
Şu an talep edilen nedir tam olarak, ben açıkçası konuyu anlayamadım tam olarak arkadaşlar.

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Şu an talep edilen nedir tam olarak, ben açıkçası konuyu anlayamadım tam olarak arkadaşlar.
Sayin yoneticim suan da gercekten konuyu anlamadiginizi dusunmuyorum. Cunku tam olarak yine bir secim doneminde siyaset bu olacak tabi bu tur oyunlar denerek yapilan bir mudahale soz konusu. Uc gunde siz onlara yetisebilecekmisinizki ne olcak 3 gunde diye dusunuyor olabilirsiniz. Ancak bu durum hem bizim siralamamizi etkilemis hemde oyuncu arkadaslarimin hevesini kirmistir. Eger boyle bir durum var ise her bir oyuncunun bize yapildigi gibi 3 gun bekletilmesini eger bu durum olmaz ise de ben ve yonetimim haric tum arkadaslarima hediye yesil tas ile baskanlik puani yarisinda adaletin saglanmasini arz ediyorum.

batuhancan3

Ziyaretçi
Sayın yöneticimiz koyduğunuz bir kural sadece 1 partiye uygulandı bizde bize uygulanan kuralın diğer partilere de aynı hassasiyette uygulanmasını istediğimiz için burada bir konu açtık biz parti kurduk kapattınız ceza verdiniz bu sadece bize özel bir kural değildir.

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Sayin yoneticim suan da gercekten konuyu anlamadiginizi dusunmuyorum. Cunku tam olarak yine bir secim doneminde siyaset bu olacak tabi bu tur oyunlar denerek yapilan bir mudahale soz konusu. Uc gunde siz onlara yetisebilecekmisinizki ne olcak 3 gunde diye dusunuyor olabilirsiniz. Ancak bu durum hem bizim siralamamizi etkilemis hemde oyuncu arkadaslarimin hevesini kirmistir. Eger boyle bir durum var ise her bir oyuncunun bize yapildigi gibi 3 gun bekletilmesini eger bu durum olmaz ise de ben ve yonetimim haric tum arkadaslarima hediye yesil tas ile baskanlik puani yarisinda adaletin saglanmasini arz ediyorum.
Benim anlamadığım nokta şu bu sizin olayınız tam olarak ne zaman yaşandı ?

BaşkanOnline

I LOVE BAŞKANONLINE
Yönetici
Yönetici
Sayın yöneticimiz koyduğunuz bir kural sadece 1 partiye uygulandı bizde bize uygulanan kuralın diğer partilere de aynı hassasiyette uygulanmasını istediğimiz için burada bir konu açtık biz parti kurduk kapattınız ceza verdiniz bu sadece bize özel bir kural değildir.
Parti kapatılma sebebi nedir peki? Yönetim durduk yere hangi partiyi kapattı ki?

batuhancan3

Ziyaretçi
Parti kapatılma sebebi nedir peki? Yönetim durduk yere hangi partiyi kapattı ki?
Parti başkanı ban aldığı için partiyi bize vereceğinizi söylediniz ama partiyi kapattınız ve bize partiye katılma ve parti kurma yasağı verdiniz tüm kanıtları ile konu ekinde mevcuttur ama bize bu kural uygulandı ise herkese uygulanmalı bizim karın ağrımız yok biz hakkımızı arıyoruz kimse de üstüne alınmamalı yakın zaman da bu olay olduğu için örnek olarak partiyi gösterdik çünkü eşitlik oyunu eğlenceli yapan en önemli unsurdur

bilgem göktürk

Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Benim anlamadığım nokta şu bu sizin olayınız tam olarak ne zaman yaşandı ?
Sayin yoneticim 20.02.2024 te diger partiden. Ayrildik 23.02.2024 te GOKTURKLER partisini.kurduk parti baskanimiz ban yedi. Gerekli makamlardan partimizi istedik ancak once atamaniz yapiliyor dendi sonrada partinizi sildik yeniden kurun dendi. Peki dedik kurmaya calistigimizda cezamizin oldugu goruldu 23.02.2024 te yeniden partimizi kurduk. O donemde yonetim tarafindan bir gun kalmis bekleyin denince biz durumun boyle oldugunu dusunduk .taki simdiye kadar.bir kac sizlere bu konuda msj yazdik ve ceza oldugunu dusununce durduk.ancak yine bir secim oncesi yine bir farkli dusunce biz buna karsi degiliz . Ancak o zaman cok israr etmeme nedenimiz.saygisizlik olmamasi idi 25 uyemiz dagildi toparlamaya ugrasirken puanimiz yetmesine ragmen secime giremedik. Yine bir sey demedik. Bunu anlatmaya calistim ama bugun. Bariz sekilde gorunce bunun duzeltilmesini rica ettim kasit aramiyorum yada baska herhangi birsey ancak bu durum haksizlik arzettigini sizde goruyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...