Göktürk Partisi Seçim Etkinliği ve Vaadleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan01

Göktürk Partisi Genel Sözcüsü
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
GÖKTÜRK PARTİSİ'NİN DEĞERLİ ÜYELERİ VE TÜM OYUNCULARA AÇIK ÇAĞRI! ❤️⚪
Partimizin gücü ve dinamizmi sizlerden, değerli üyelerimizden gelir. Bu seçim döneminde, en değerli oyuncularımızı ödüllendirmek ve başarılarını kutlamak istiyoruz. Bu nedenle, özel bir etkinlik hazırladık! 🏆
"GÖKTÜRK'ÜN YILDIZLARI" ETKİNLİĞİ ✨
Bu etkinlikte, üç ayrı kategoride oyuncularımızı seçeceğiz:
1. MVP (En Değerli Oyuncu) 🏅
2. En Çok Gelişen Oyuncu ⬆️
3. Umut Vaat Eden Oyuncu 🌟
Üst yönetim kurulumuz bu kategoriler için kısa listeler oluşturacak ve siz değerli üyelerimiz oylamaya katılarak kazananları seçeceksiniz! 🗳️
Ödüller:
MVP: Bakanlık, Milletvekilliği ve Savcılık görevleri 👑
En Çok Gelişen Oyuncu: Milletvekilliği, Hakimlik ve Gece Yargıçlığı görevleri ⚖️
Umut Vaad Eden Oyuncu: Belediye Başkanlığı görevi 🏘️
Bu fırsatı kaçırmayın! Partimizin yıldızları arasında yerinizi alın ve geleceğimize yön verin. Heyecan verici ödüllerin yanı sıra, partimizin gücünü ve birliğini gösterme şansına sahip olacaksınız. 💪
Yarışma oyun sıfırlandığında başlar ve en yakın seçim döneminde biter.
Ödül olarak verilen makamlar oyunculara en kısa süre içinde verilmeye çalışır ancak elden gelmeyen nedenler dolayı ödül alan oyuncular makam alamazsa sonradan atamalarda öncelikli sırayı alacaktır.
Göktürk Partisi olarak, sizlerin desteği ve katılımıyla daha da güçleneceğiz. Partimizin başarısı, sizlerin başarısıdır. Haydi, yıldızlarımızı seçelim ve göklere çıkalım! 🚀
Not: Sadece parti üyeleri oy kullanabilecektir. ☝️

#GöktürkVaktiGeldi​

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024_0428_183457.jpg
    Screenshot_2024_0428_183457.jpg
    15.9 KB · Görüntüleme: 3
  • 15180-695d3b8c65c8ef34ac297851ccd61105.mp4
    171.1 KB · Görüntüleme: 0

Semihh

43. DÖNEM | İçişleri Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Yarışmamıza katılan değerli başkanlarıma başarılar dilerim. Maalesef yönetim üyeleri katılamıyormuş buna çok üzüldüm. 🙁😁
#GöktürkVaktiGeldi🇹🇷

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
Umut vaat eden : Belediye başkanlığı 🚫 valilik ✅
Valla çığirtkan kuşlari vardir bir türlü susmazlar heryerden cikarlar bu ara onlara döndün efe. Farketmez valilikte olur nasilsa gecen ay 14 valiyle harikalar yaratmisken bu ayda yaratiriz. Ama en azindan biz oylece kurbanlik koyun gibi oturmus beklemiyoruz .

MAGARSUS

Aktif Üye
Vatandaş
Parti Üyesi
KIZILELMA
Valla çığirtkan kuşlari vardir bir türlü susmazlar heryerden cikarlar bu ara onlara döndün efe. Farketmez valilikte olur nasilsa gecen ay 14 valiyle harikalar yaratmisken bu ayda yaratiriz. Ama en azindan biz oylece kurbanlik koyun gibi oturmus beklemiyoruz .
beklemiyorsan bi işe yara bilgem kötü birşey söylediğimi düşünmüyorum beni karşına almak istiyeceğini sanmam :) ama yok ben coştum diyorsan birde sahneye senin için çıkarız dert değil :)

bilgem göktürk

Göktürk Partisi Genel Baskanı
Vatandaş
Parti Üyesi
GÖKTÜRK
beklemiyorsan bi işe yara bilgem kötü birşey söylediğimi düşünmüyorum beni karşına almak istiyeceğini sanmam :) ama yok ben coştum diyorsan birde sahneye senin için çıkarız dert değil :)
Ben ayni tarafta oldugumuzu dsunuyorum bende kotu birsey soyledigimi dusunmuyorum efecim.basindan beri beni tanirsin. Bisiler yapmaya baslamisizdir belki kimbilir. Efe sahnelerin adami ve sahnede olmasini destekleyenlerden biride benim bilir kendisi. @Büyük Mesut valla sen neden efenin etrafinda bitiryorsun hala anlamid degilim

Büyük Mesut

Fatihlahçı ~ Altın Ok
Vatandaş
Ben ayni tarafta oldugumuzu dsunuyorum bende kotu birsey soyledigimi dusunmuyorum efecim.basindan beri beni tanirsin. Bisiler yapmaya baslamisizdir belki kimbilir. Efe sahnelerin adami ve sahnede olmasini destekleyenlerden biride benim bilir kendisi. @Büyük Mesut valla sen neden efenin etrafinda bitiryorsun hala anlamid degilim
Kendisine hayranlığım var bilgem başkanım

murat_trkmn

Ziyaretçi
Bi söz var KURT KOCADI ÇAKALLARA ESİR OLDU diye hayırdır bişeyler zırvalanıyo dünki çocuklar bugün söz sahibimi🔊

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...