DARBE GİRİŞİMİ TARTIŞMA ALANI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kubilay*

7.Dönem Adalet 8.Dönem Ekonomi Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ

FurkanB.

Türk Budun Partisi
32. Dönem Oyun Başkanı
Parti Üyesi
TÜRK BUDUN PARTİSİ
Unutmayın tüzüğümüzde makam mevki sevgisi yok.
Tüzüğünüzde makam sevgisi yok ise niye sercan 2 kere üst üste adalet bakanı oldu 1 dönem yapıp partisindeki başka birine bıraksaydı. Eğer makam sevgisi yok ise Alparslan niye meclis başkanlığı ve adalet bakanını istedi ve kendisinin meclis başkanı olmasını istedi. Ayrıca kendisi şehir başkanı iken istifa ederim olurum vekil ben olayım dedi. İttifak anlaşması daha önceden yapıldığı halde sonradan emrivaki ile 2 bakanlık istendi alamayıncada burak atağa önümüzü aç dendi. Söyledikleriniz ile yaptıklarınız birbirini tutmuyor.

agitbaşkan

Aktif Üye
Vatandaş
Benim anlamadığım konu oyun başkanıyla genel kurmay başkanı aynı partide neden darbe yapıldı bu arada darbeyi destekliyorum

Kutadgu Atıgay

Liberal Ulus Partisi Kurucusu
Vatandaş
Niye darbe yaptınız ya evlat saçimler olmasın diye eğlence felan filan diyonuz işin kolpası o az gerçekleri konuşun ilk adımın desteği olmadan bir seçim kazanamazsınız 20-30 fark oluyordu seçimlerde onlar da sizin bot hesaplarınızmış zaten

sami erdogan

Ziyaretçi
Kazandıgınız secimleride hile hurdayla kazaniyusunuz bide onla gurur duyuyosunuz

Kubilay*

7.Dönem Adalet 8.Dönem Ekonomi Bakanı
Vatandaş
Parti Üyesi
TÜRKİYE GENÇ DOĞUŞ
Ya bak izliyorum izliyorum da olan oldu yapılan yapıldı hala bu darbe mevzusunu ne uzattınız girin oyuna puan kasın ticaret yapın takılın işte aaaaaa 😂😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...